Tomáš Axler – David Borovička, Václav Jindřich, David Nekola, Jiří Švec, Michal Věchet vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
17. 11. 17 11:15 P1 Šnek FC B SG-II Butovice 10. 1:0 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání rozhodl gól minutu před koncem. Petr Slivka, Tomáš Hrdý
Šnek FC B SG-II Butovice
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Lukáš Krist – Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec
59. Lukáš Mádr
11. 11. 17 10:00 ZAK Klucy PFS Šnek FC B 9. 3:2 (1:2)
Šnek měl dobrý úvod a vedl 2:0, jenže pak mu došel střelecký prach, Klucy tři minuty před koncem první půle zaveleli k obratu a v 55. minutě svoji snahu završili vítězným gólem. Utkání by více slušela remíza, neboť oba týmy si za snahu zasloužily bod.
Klucy PFS Šnek FC B
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
27. David Melíšek
48., 55. Marek Vávra
11. Miroslav Neubauer
26. Lukáš Mádr
4. 11. 17 12:30 TEMPO Šnek FC B K+K Fotbal Team 8. 4:2 (1:1)
Fotbal hraný v tempu se šancemi na obou stranách. Šneku se vydařila střední pasáž zápasu a hosté dokázali v závěru jen snížit. Petr Vítek, Štěpán Pavlíček
Šnek FC B K+K Fotbal Team
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Váňa vs Erik Štěpnička – Karel Brousil, David Faber, Jakub Ječmínek, Jakub Kuchař, Jiří Kyznar, Petr Misar, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk
29., 39. Lukáš Mádr
40. Miroslav Neubauer
42. Josef Budínský
26. Jakub Kuchař
57. Marek Novotný
21. 10. 17 10:00 ZABEH Profesoři Šnek FC B 7. 3:2 (1:0)
Šnek byl aktivní při hře dopředu, Profesoři dobře bránili. Druhá půle vyrovnaná, v první byl lepší vítězný tým. Janča
Profesoři Šnek FC B
František Hubr – Jan Brabenec, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Nikolas Velios vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
45. Miroslav Neubauer
14. 10. 17 08:45 ZAK Šnek FC B Ross Crock 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, které skončilo spravedlivou remízou.
Šnek FC B Ross Crock
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil vs Jiří Kolář – Ondřej Beran, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Daniel Hrbek, Petr Liška, Tomáš Přibyl, Jan Sočava
48. Miroslav Neubauer 43. Jan Harák
7. 10. 17 11:15 LITVI Huňáč PK Šnek FC B 5. 3:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Patrik Janoušek, Josef Černý
Huňáč PK Šnek FC B
Taras Vatral – Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Jiří Princ, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
20. Vladyslav Yash
49. Oleksiy Karabynosh
60. Andrii Kovalets
32. Pavel Potměšil
30. 9. 17 10:00 P2 Šnek FC B Kalich club Žižkov 4. 14:2 (6:0)
Hosté hráli celé utkání o jednoho hráče oslabeni, což se projevilo na výsledku utkání. Domácí jednoznačně zvítězili.
Šnek FC B Kalich club Žižkov
Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Martin Grůša – Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura
6. Josef Budínský
7., 26., 35., 37., 39., 58. Miroslav Neubauer
14. Michal Němec
25., 27. Michal Klouček
33., 34., 46., 50. Lukáš Mádr
23. 9. 17 10:00 ZAK Deportivo bez Coruna B Šnek FC B 3. 2:4 (1:3)
Díky lepší koncovce zvítězil ve vyrovnaném utkání hostující celek.
Deportivo bez Coruna B Šnek FC B
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Jiří Uchytil vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec
15. Daniel Biderman
52. Petr Hrbek
22. Michal Klouček
26. Jakub Lazecký
30., 60. Lukáš Mádr
16. 9. 17 08:45 TEMPO Šnek FC B Prague United 2. 5:1 (2:1)
V utkání po zásluze zvítězil útočnější tým Šnek FC B.
Šnek FC B Prague United
Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Pavel Váňa vs Lukáš Hartmann – Jan Borák, Tomáš Hájek, Roman Hanus, Martin Hašek, Jan Kufa, Patrik Majer, Radim Tichý, Petr Uchytil
3. Pavel Váňa
4., 55. Lukáš Mádr
37. Michal Klouček
26. OG
9. 9. 17 11:15 P2 Brazzers Praha FC A Šnek FC B 1. 2:6 (1:1)
První půle velice vyrovnaná, ve 2. půli opustili domácí dva hráči a jasně dominoval hostující tým. Josef Černý
Brazzers Praha FC A Šnek FC B
Vojtěch Štěpánek – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil