Ne 19.11.17 19:45 HOSTI Bum bar VET The Penguins 6:5 XXL   (VL3D)

2. 12. 17 10:00 TEMPO Prague United Klucy PFS 11. 4:5 (3:4)
Vyrovnané utkání, které nakonec vyhráli Klucy.
Roman Jireš – Jan Borák, Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jan Jaroš, Radim Tichý vs Miroslav Mádle – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Marek Vávra, Tomáš Vrňák
4., 12., 52. Tomáš Novák
16. Tomáš Vrňák
18. Marek Vávra
17. 11. 17 11:15 P3 Klucy PFS Nulová šance 10. 1:2 (0:0)
Přestože Nulová šance měla převahu, ujali se Klucy vedení, které však neudrželi.
Klucy PFS Nulová šance
Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Novák, Daniel Pospíšil, Marek Vávra vs Tomáš Axler – David Borovička, Martin Dvořák, Václav Jindřich, Josef Klapal, David Nekola, Jiří Švec, Lukáš Švec, Michal Věchet
50. Daniel Pospíšil 51. Martin Dvořák
58. David Nekola
11. 11. 17 10:00 ZAK Klucy PFS Šnek FC B 9. 3:2 (1:2)
Šnek měl dobrý úvod a vedl 2:0, jenže pak mu došel střelecký prach, Klucy tři minuty před koncem první půle zaveleli k obratu a v 55. minutě svoji snahu završili vítězným gólem. Utkání by více slušela remíza, neboť oba týmy si za snahu zasloužily bod.
Klucy PFS Šnek FC B
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
27. David Melíšek
48., 55. Marek Vávra
11. Miroslav Neubauer
26. Lukáš Mádr
4. 11. 17 10:00 ZABEH Profesoři Klucy PFS 8. 1:3 (1:0)
Střílelo se hlavně zdálky, což nebyl pro gólmany problém. Po přestávce začali hrát hosté lépe a zaslouženě zápas otočili.
Profesoři Klucy PFS
František Hubr – Miroslav Belbl, Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Benjamin Tuček, Josef Tureček, Nikolas Velios vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Marek Vávra
28. Nikolas Velios 51 Jan Brabenec 34. Tomáš Kalenda
43., 57. Tomáš Landa
49. Tomáš Kalenda
21. 10. 17 08:45 DEKAN Klucy PFS Huňáč PK 7. 1:9 (0:2)
Rychlé, kontaktní utkání. Jan Táborský
Klucy PFS Huňáč PK
Tomáš Landa – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Marek Vávra vs Yurii Cherevko – Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Mykola Popovych, Jiří Princ, Ihor Sharkadi, Vladyslav Yash
32. David Melíšek 7., 32., 46. Mykola Popovych
12., 40. Vladyslav Yash
33., 54. Oleksiy Karabynosh
48., 49. Eduard Lychynskyy
14. 10. 17 11:15 ZABEH Deportivo bez Coruna B Klucy PFS 6. 8:5 (5:1)
Začátek utkání se povedl hostům. Po zbytek poločasu však dominovali domácí a zaslouženě ho vyhráli. Po zbytek utkání si domácí počínali lépe než hosté, i když desetiminutovka od 44. do 54. minuty patřila hostům.
Deportivo bez Coruna B Klucy PFS
Zdeněk Ševčík st. – Lukáš Bürgel, Michal Hora, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra
8., 26., 36., 51. Jiří Uchytil
14., 20., 42. Zdeněk Ševčík ml.
28. Michal Hora
2., 44., 48., 51., 54. Tomáš Kalenda
7. 10. 17 11:15 ZABEH Klucy PFS Brazzers Praha FC A 5. 2:3 (0:3)
Vypadalo to jako jasné utkání z pohledu hostů, ale dva slepené góly domácích vše zdramatizovaly. Na více už ale Klucy neměli. Dreksler
Klucy PFS Brazzers Praha FC A
Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Marek Vávra vs Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Vojtěch Štěpánek
45. OG
46. Tomáš Kalenda
12. David Hospodka
22. Dominik Kvašňák
29. Šimon Souček
30. 9. 17 11:15 HANSP SG-II Butovice Klucy PFS 4. 4:2 (2:1)
Zasloužené vítězství týmu SG-II Butovice v jinak pěkném fotbalovém utkání. PFS Klucy doplatili na neproměňování šancí v obou poločasech. Husák
SG-II Butovice Klucy PFS
Jan Hanton – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Přemysl Horký, Jakub Ježek, Petr Staněk vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra
2. Přemysl Horký
21., 54. Vítězslav Černý
53. Michal Chytka
27. Tomáš Kalenda
58. Tomáš Vrňák
14. Tomáš Novák
23. 9. 17 12:30 TEMPO Klucy PFS K+K Fotbal Team 3. 4:1 (2:0)
Jasně lepším týmem byli Klucy PFS. Janča
Klucy PFS K+K Fotbal Team
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Marek Vávra vs Erik Štěpnička – Karel Brousil, David Faber, Radek Glocar, Jakub Ječmínek, Jakub Kuchař, Jiří Kyznar, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk
14., 15., 58. Tomáš Kalenda
55. David Melíšek
52. Jakub Kuchař 19. Jakub Kuchař
35. Erik Štěpnička
16. 9. 17 08:45 LITVI Ross Crock Klucy PFS 2. 2:1 (1:0)
Utkání by slušela remíza, domácí ale těsně před koncem rozhodli.
Ross Crock Klucy PFS
Tomáš Přibyl – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Michal Jašpr, Petr Liška, Jan Sočava vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra
24., 58. Jaroslav Gaudek 57. Tomáš Kalenda
9. 9. 17 11:15 P1 Klucy PFS Kalich club Žižkov 1. 6:2 (3:0)
Skoro celý zápas byl v režii domácích, ke konci zápasu však polevili a obdrželi dvě branky.
Klucy PFS Kalich club Žižkov
Václav Maier – Tomáš Kalenda, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil vs Ondřej Bechynský – Boris Damjanov, Marek Grůša, Martin Grůša, Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný