19. 6. 17 18:15 CESMI Super Naděje B Berger club SUP 9. 6:8 (4:4)
Utkání vyrovnaného průběhu skončilo těsným vítězstvím hostujícího týmu.
Vojtěch Engelmann – Miloslav Linek, Pavel Listík, Michal Pozníček, Petr Šafránek, Petr Vaněček, Petr Zienert vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Roman Vild, František Zalužanský
22., 28., 55. Jiří Horák
23., 40., 56., 59. Jan Jedlička
49. František Zalužanský
5. 6. 17 20:45 ARIT Berger club SUP Houbaři 8. 11:1 (3:1)
Poklidné utkání, domácí začali zápas a přesto se dostali do vedení, ale poté se ukázala početní převaha hostí, domácí se i přes početní nevýhodu nevzdali a bojovali až do konce.
Berger club SUP Houbaři
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Roman Vild, František Zalužanský vs Pavel Podskalský – Roman Hlinák, Vlastimil Krkoška, Miroslav Pětník, Stanislav Petroušek
13. Stanislav Petroušek
29. 5. 17 20:15 MOTO2 Pražačka seniors B Berger club SUP 7. 2:3 (2:1)
Domácí byli v prvním poločase lepší, ale Berger po přestávce zabral a podařilo se mu výsledek otočit.
Pražačka seniors B Berger club SUP
Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Michal Gabík, Ivan Haco, Tomáš Kras, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Stanislav Sába – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Miroslav Valenta, František Zalužanský
7., 10. Jan Syrovátka 16. Miroslav Valenta
35. Jiří Horák
47. Pavel Kunst
22. 5. 17 20:00 BIHOR Defect SUP Berger club SUP 5. 8:0 (2:0)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání domácího týmu. Nebýt skvělého výkonu brankáře hostů, utkání by dopadlo daleko jednoznačněji.
Defect SUP Berger club SUP
Jiří Janecký – Petr Havel, Karel Hynek, Karel Kocian, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Martin Průša, Jan Toman vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Martin Melč, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
27., 40. Jan Toman
28., 33., 48., 51., 56. Karel Kocian
31. Petr Havel
15. 5. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Socra SUP 6. 5:2 (1:2)
Začátek zápasu vyšel lépe týmu hostů, kteří šli do vedení. Domácí ale po přestávce zpřesnili hru, výsledek otočili a po zásluze zvítězili. Mlynařík
Berger club SUP Socra SUP
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Jan Čemus, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Miroslav Rothe
12., 31., 37. Jan Jedlička
34. František Zalužanský
54. Roman Vild
2., 20. Marek Čermák
24. 4. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Enzian 4. 5:2 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který v první půli jasně dominoval a na jeho vítězství nic nezměnilo ani snížení hostů ve druhém poločase. Mlynařík
Berger club SUP Enzian
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Pepřica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Miroslav Bílek – Miloš Beňo, Petr Fohl, Lubor Hobza, Tomáš Horník, Rostislav Jirkal, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman
16. František Zalužanský
19., 21. Miroslav Valenta
24. Pavel Pepřica
29. Roman Vild
39., 54. Miloš Beňo
10. 4. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Vibromax 2012 3. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí během pěti minut druhého poločasu dvěma góly po chybách hostující obrany.
Berger club SUP Vibromax 2012
Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Jiří Novák, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
39. Pavel Kunst
44., 52. Jan Jedlička
3. 4. 17 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Berger club SUP 2. 5:0 (3:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Adam Levák
Bílý lev CF SUP Berger club SUP
Tomáš Peterka – Miloslav Anděl, Petr Frýba, Milan Krejčí, Tomáš Majdl, Ladislav Nový, Petr Šimsa, Petr Šulc, Martin Urbanec vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
11. Tomáš Majdl
20., 39. Martin Urbanec
22. Petr Frýba
44. Milan Krejčí
27. 3. 17 20:00 BIHOR Berger club SUP Suprtechno 1. 4:5 (1:0)
Utkání velmi dobré úrovně, vyrovnané. Nakonec zasloužená výhra Suprtechna, které využilo chyb soupeře.
Berger club SUP Suprtechno
Pavel Gaper – Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Luboš Petr, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha, Pavel Vykoukal