St 26.4.17 18:15 MIKU3 Canary FC Forejt FC   (HL8C)
St 26.4.17 19:30 MIKU3 Demínka B Young Guns Prag   (HL8F)
St 26.4.17 20:45 MIKU3 OrangeBoom The Hamptons   (HL7D)
Čt 18.5.17 19:00 ZABEH Indus Ol´school Fellas BK   (HL7H)
Čt 18.5.17 20:15 ZABEH No fear KK Killing power FC   (HL8H)

20. 6. 17 17:45 ZABEH Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP 9. 3:6 (2:1)
Utkání rozdílných poločasů. První patři Tycho de Brahe, druhý poločas rozjel tým Bítovská parádičky: kombinace, narážečky a rychlé přechody do protiútoku zakončené gólem. Parádní obrat. Janča
Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Michal Košťál, Roman Malík, Karel Vodička, Pavel Živný vs Pavel Hájek – Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Luboš Kašpar, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
10. Otakar Ditz
17. Karel Vodička
33. Vladimír Kolankiewicz
30., 34., 44., 60. Luboš Kašpar
37., 38. Robert Hlubuček
52. Miroslav Tůma
6. 6. 17 19:30 BECH Starci na chmelu SUP B Tycho de Brahe SUP 8. 4:2 (3:0)
Za velmi silného deště si domácí poradili lépe s hřištěm a po zásluze zvítězili. Boubín,Bubník
Starci na chmelu SUP B Tycho de Brahe SUP
Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Petr Fassati, Jan Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, František Kotouček, Lukáš Lebr, Ivan Moravec, Marek Prosický, Michal Šůcha vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák
21., 30., 43. Ivan Moravec
25. Marek Prosický
44. Viktor Kassl
58. Jaroslav Pilecký
31. 5. 17 18:15 MIKU4 Prohibice FKK SUP Tycho de Brahe SUP 7. 6:0 (1:0)
Poklidný průběh prvního poločasu. Prohibice měla větší množství rohových kopů, delší držení míče a velký kus štěstí na konci prvního poločasu, kdy se střela blokovaná obráncem odrazila k volnému hráči Prohibice - 1:0. Druhý poločas měl stejný scénář - převaha Prohibice a občasné výpady Tycha de Brahe. Vynikající gólman Tycha zabránil většímu přídělu. Michal Janoška
Prohibice FKK SUP Tycho de Brahe SUP
Jan Calta – Tomáš Brát, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík, Richard Starý vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička
29., 53. Richard Starý
37., 54., 60. Jan Novák
56. Pavel Hrdlička
24. 5. 17 19:15 HRAB3 Tycho de Brahe SUP Slepí koně SUP 6. 2:2 (2:1)
Bleskový nástup domácích nestačil, když hosté postupně tlačili a srovnali zápas.
Tycho de Brahe SUP Slepí koně SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Roman Malík, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Zbyněk Staníček – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Petr Vondrášek
1., 5. Viktor Kassl 10., 53. Václav Berkovec
16. 5. 17 19:30 STOD Koliba F.C.V. Tycho de Brahe SUP 5. 0:2 (0:0)
Hrálo se ve velmi vlažném tempu. Hosté byli přeci jen o něco lepší a vyhráli.
Koliba F.C.V. Tycho de Brahe SUP
Vladimír Karban – Václav Culka, Jiří Majer, Vladimír Sadílek, Stanislav Strnad, Jindřich Tůma, Martin Vaněček, Tomáš Zyta vs Jaroslav Pilecký – Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Roman Malík, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák
39. Karel Vodička
55. Jiří Patka
2. 5. 17 18:00 HRAB1 Tycho de Brahe SUP Žvahov 4. 1:2 (1:1)
Poměrně živé, ale pohodové utkání, kterému by spíš slušela remíza. Martin Majer
Tycho de Brahe SUP Žvahov
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Roman Malík, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs Roman Werner – Rudolf Bien, Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Klempíř, Petr Syrůček, Stanislav Urban, Emil Vitásek
14. OG 30. Petr Klempíř
38. Josef Glaser
25. 4. 17 18:00 MALES Kapr tým SUP Tycho de Brahe SUP 3. 4:2 (2:0)
Celkem pohledné utkání s převahou domácích po celý zápas. Slušně odehráno, zasloužená výhra. Rosenberger, Dreksler
Kapr tým SUP Tycho de Brahe SUP
Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Jiří Aron, Josef Bartl, Jiří Hradec, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda vs Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Roman Malík, Jiří Patka, Karel Vodička, Pavel Živný
15., 50. Luboš Svoboda
20., 41. Andrey Abroskin
46. OG
57. Pavel Kopečný
12. 4. 17 19:15 HRAB3 Tycho de Brahe SUP Lucián FC SUP 2. 1:1 (0:0)
Pěkné bojovné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Oba týmy mohly strhnout vítězství na svoji stranu, ale nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou.
Tycho de Brahe SUP Lucián FC SUP
Jaroslav Pilecký – Otakar Ditz, Hana Filipová, Viktor Kassl, Pavel Kopečný, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák vs George Kisugite – Filip Burda, Jaroslav Chalaš, Martin Davídek, Miloš Kraus, Martin Šeran, Luboš Vaculík, Miloš Zenkl
55. Jiří Patka 48. Martin Šeran
5. 4. 17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Tycho de Brahe SUP 1. 9:2 (1:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který zaslouženě zvítězil.
Domácí potřeby SUP Tycho de Brahe SUP
Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Luboš Petrášek, Vlastimil Schwarz, Václav Zahradník vs Viktor Kassl – Otakar Ditz, Hana Filipová, Vladimír Kolankiewicz, Zdeněk Lust, Jiří Patka, Karel Vodička, Miroslav Volák, Pavel Živný