Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.17 | 20:30 | ARIT | Berger club SUP VV Vokra SV | 11. | 1:5 |
Čt 30.11.17 | 20:30 | ZAK | Rokoska SUP Starci na chmelu SUP A | 11. | 2:2 |
Čt 30.11.17 | 20:30 | MALES | Torzo AFZ Blesk VK SUP | 11. | 7:3 |
Čt 30.11.17 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov SUP Benda All Stars FC | 11. | 2:4 |
Čt 30.11.17 | 20:15 | P2 | Tučňáci SUP B Domácí potřeby SUP | 11. | 7:5 |
Čt 30.11.17 | 20:15 | P1 | Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP | 11. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda All Stars FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 45:21 | 19 |
2. | Sen ČM PG supervet | 11 | 9 | 1 | 1 | 41:23 | 19 |
3. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 5 | 4 | 2 | 42:24 | 14 |
4. | Tučňáci SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:39 | 14 |
5. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:24 | 13 |
6. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:37 | 12 |
7. | Domácí potřeby SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:55 | 9 |
8. | VV Vokra SV | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:40 | 8 |
9. | Rokoska SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:45 | 8 |
10. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 33:32 | 6 |
11. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:49 | 6 |
12. | Berger club SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:47 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 5.9.17 | 19:30, 20:45 | zzNOVOB | Berger club SUP |
Ne 10.9.17 | 16:15, 17:30 | TEMPO | Torzo AFZ |
Út 12.9.17 | 19:00, 20:15 | METE1 | Úderka Žižkov SUP |
Čt 14.9.17 | 19:15, 20:30 | TEMPO | Tučňáci SUP B |
Po 18.9.17 | 19:15, 20:30 | MOTO2 | Domácí potřeby SUP |
Ne 24.9.17 | 18:45, 20:00 | MIKU3 | Cormoran FC SUP |
Čt 28.9.17 | 19:30, 20:45 | HOSTI | Blesk VK SUP |
Pá 29.9.17 | 18:15, 19:30 | STOD | Torzo AFZ |
Út 3.10.17 | 18:00, 19:15 | HRAB3 | Úderka Žižkov SUP |
Po 9.10.17 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Tučňáci SUP B |
Út 10.10.17 | 19:15, 20:30 | MOTO3 | Domácí potřeby SUP |
Ne 15.10.17 | 10:00, 11:15 | STOD | Sen ČM PG supervet |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Petr Maňas | Ladronka | 26 |
2. | Daniel Vott | Starci na chmelu SUP A | 17 |
3. | Vlastimil Schwarz | Domácí potřeby SUP | 16 |
4. | Zdeněk Kolář | Sen ČM PG supervet | 13 |
5. | Jaromír Vydra | Damned CF SUP | 13 |
6. | Josef Kurka | Cormoran FC SUP | 13 |
7. | Petr Zadák | Benda All Stars FC | 13 |
8. | Miroslav Kvasnička | Domácí potřeby SUP | 12 |
9. | Václav Jebousek | Úderka Žižkov SUP | 12 |
10. | František Fencl | Blesk VK SUP | 10 |
11. | Leoš Sommer | Benda All Stars FC | 8 |
12. | Robert Nykl | Sen ČM PG supervet | 8 |
13. | Petr Vydra | Rokoska SUP | 7 |
14. | Robert Souček | Blesk VK SUP | 7 |
15. | Jiří Šmejc | Tučňáci SUP B | 7 |
16. | Tomáš Zmatlík | VV Vokra SV | 6 |
17. | Luboš Urban | Domácí potřeby SUP | 6 |
18. | Petr Morávek | Cormoran FC SUP | 6 |
19. | Jiří Polda | Starci na chmelu SUP A | 6 |
20. | Sabid Halilovič | Rokoska SUP | 6 |