Čt 2.11.17 17:00 DEKAN Kuřátka FC Stará Garda VET   (VL2B)
Čt 2.11.17 18:15 DEKAN Banana Chiquíta GoGo 1.NC   (HL5F)
Ne 12.11.17 17:30 CESMI Lobotomici Atomový veverky B   (HL8L)
Ne 12.11.17 18:45 CESMI Koza znezaneřáděná Morna to zařídí FC   (HL8N)
Po 20.11.17 18:00 MALES Valník Radouč FC B   (SVL2A)
Po 20.11.17 19:15 MALES Koloušci AK Papíráci CF   (HL4A)

30. 11. 17 20:30 ZAK Rokoska SUP Starci na chmelu SUP A 11. 2:2 (1:2)
Fotbalově pohledné a slušně hrané utkání skončilo asi spravedlivou remízou. Martin Ullmann, František Šťasta
Rokoska SUP Starci na chmelu SUP A
Jaroslav Marek – Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Václav Krása, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Ladislav Šrám, Petr Vydra vs Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Daniel Vott
18. Václav Krása
37. Ladislav Šrám
8., 24. Daniel Vott
15. 11. 17 20:00 BIHOR Starci na chmelu SUP A Berger club SUP 10. 2:1 (0:0)
Domácí měli více ze hry a zaslouženě v závěru utkání strhli vítězství na svoji stranu.
Starci na chmelu SUP A Berger club SUP
Petr Jambor – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Jan Kočí, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott vs Petr Vaněk – Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský
53., 58. Daniel Vott 50. Pavel Kunst
9. 11. 17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV 9. 5:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas do zbytečného vyloučení hostujícího hráče. Pak z toho bylo dobývání branky Vokry, která ale odolávala až do 45. minuty a napoprvé dokonce dokázala vyrovnat. Rozhodly tři rychlé góly Starců během čtyř minut. Kučera
Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV
Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Polda, Jiří Povýšil, Michael Štěpánek, Daniel Vott vs Pavel Vrkoslav – Jan Hanibal, Tomáš Kouřil, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Viktoryn, Tomáš Zmatlík
18. Jan Hanibal
1. 11. 17 18:15 MIKU1 Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A 8. 2:1 (0:0)
Utkání by více slušela remíza, ale domácí si zkušenostmi pohlídali vítězství.
Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A
Jan Havránek – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Roman Lakota, Daniel Los vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek
49. Roman Lakota
56. Martin Duchek
32. Petr Hochmann
26. 10. 17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Blesk VK SUP 7. 10:3 (5:1)
Domácí si v první půli vypracovali náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a zaslouženě vyhráli. Procházka
Starci na chmelu SUP A Blesk VK SUP
Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Polda, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Daniel Vott vs Evžen Krajina – František Fencl, Jindřich Ludmila, Aleš Netolický, Robert Souček, Pavel Soukup
55. František Fencl
18. 10. 17 18:15 LITVI Domácí potřeby SUP Starci na chmelu SUP A 6. 0:8 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, který svého soupeře jednoznačně rozstřílel. Kohout
Domácí potřeby SUP Starci na chmelu SUP A
Stanislav Kohoutek – Miroslav Kvasnička, Jan Louda, Michal Louda, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott
23., 27., 33. Daniel Vott
25., 59. Jan Kočí
38. Stanislav Coňk
40., 55. Jiří Polda
12. 10. 17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC 5. 4:5 (2:2)
Vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro hosty. Bez zákeřností a hrubých faulů. Vladimír Černý
Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC
Jaroslav Kroh – Stanislav Coňk, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott vs Patrik Vágner – Jan Hanžl, Michael Jakubův, Michal Pína, Leoš Sommer, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík
51. Leoš Sommer
5. 10. 17 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A Tučňáci SUP B 3. 4:4 (2:1)
Starci třikrát vedli, ale nakonec to stačilo na zisk jen jednoho bodu. A to v závěru Tučňáci mohli zlomit odpor domácích, neboť jejich hráč Maňas obešel vše co mu stálo v cestě, ale nakonec i prázdnou bránu. Remíza oběma celkům svědčila.
Starci na chmelu SUP A Tučňáci SUP B
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Vladimír Dusil, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Roman Žítek
1. Petr Hochmann
27., 42., 43. Daniel Vott
8., 37., 58. Petr Maňas
31. Jiří Šmejc
28. 9. 17 18:15 ZAK Úderka Žižkov SUP Starci na chmelu SUP A 4. 3:4 (2:1)
Po vyrovnaném poločase, kdy Úderka otočila vývoj zápasu na 1:2, rozhodl o vítězství Starců druhý poločas. Husák
Úderka Žižkov SUP Starci na chmelu SUP A
Ivan Jurčík – Václav Jebousek, Luboš Kubelka, Pavel Řezáč, Luboš Rudiš, Josef Skopal, Jaromír Vydra vs Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Vladimír Dusil, Petr Hochmann, Petr Jambor, Jan Kočí, Jiří Polda, Jiří Povýšil, Josef Slunéčko, Michael Štěpánek, Daniel Vott, Petr Zlámal