Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 30.11.17 | 20:15 | P3 | Úderka Žižkov SUP Benda All Stars FC | 11. | 2:4 |
Út 14.11.17 | 20:30 | MALES | Benda All Stars FC Tučňáci SUP B | 10. | 6:1 |
St 8.11.17 | 20:15 | P2 | Torzo AFZ Benda All Stars FC | 9. | 2:4 |
St 1.11.17 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Sen ČM PG supervet | 8. | 2:5 |
St 25.10.17 | 20:15 | P2 | Rokoska SUP Benda All Stars FC | 7. | 0:6 k. |
St 18.10.17 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Berger club SUP | 6. | 3:0 |
Čt 12.10.17 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC | 5. | 4:5 |
St 4.10.17 | 19:00 | P3 | Benda All Stars FC VV Vokra SV | 1. | 3:0 |
St 27.9.17 | 20:15 | P3 | Benda All Stars FC Cormoran FC SUP | 4. | 7:3 |
St 20.9.17 | 20:15 | P3 | Blesk VK SUP Benda All Stars FC | 3. | 2:3 |
St 13.9.17 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Domácí potřeby SUP | 2. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benda All Stars FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 45:21 | 19 |
2. | Sen ČM PG supervet | 11 | 9 | 1 | 1 | 41:23 | 19 |
3. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 5 | 4 | 2 | 42:24 | 14 |
4. | Tučňáci SUP B | 11 | 6 | 2 | 3 | 46:39 | 14 |
5. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:24 | 13 |
6. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:37 | 12 |
7. | Domácí potřeby SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:55 | 9 |
8. | VV Vokra SV | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:40 | 8 |
9. | Rokoska SUP | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:45 | 8 |
10. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 33:32 | 6 |
11. | Blesk VK SUP | 11 | 2 | 2 | 7 | 32:49 | 6 |
12. | Berger club SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:47 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 23.10.17 | 19:30 | MIKU4 | Blesk VK VET A Felix club (seniors) (VL4A) |
Po 23.10.17 | 20:45 | MIKU4 | Nemesis VET Tyran Saens 1.FC VET A (VL2A) |
Po 13.11.17 | 18:45 | BIHOR | Vibromax 1985 Sváteční mančaft (HL6F) |
Po 13.11.17 | 20:00 | BIHOR | Břewnow boys KMK Klokan Perón club A (HL2A) |
Út 5.12.17 | 19:00 | P3 | Prohibice FKK SUP Čechie 12° SUP (SVL2A) |
Út 5.12.17 | 20:15 | P3 | Torpedo Cannabis The Wall (HL4C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hanžl Jan | 10 | 1 |
Jakubův Michael | 7 | 3 |
Pína Michal | 10 | 0 |
Podhůrský Jiří | 5 | 3 |
Sommer Leoš | 10 | 8 |
Stoupal Marek | 7 | 3 |
Šulc David | 8 | 1 |
Vágner Patrik | 10 | 0 |
Vodrážka Martin | 6 | 1 |
Zadák Petr | 10 | 13 |
Zmatlík Karel | 7 | 5 |