Pá 17.11.17 10:00 KBELY Atomový veverky A Šachťor Praha CF   (HL5H)
Pá 17.11.17 11:15 KBELY Plameňáci 1.FC A Pivson a Pofel   (HL5H)
Pá 17.11.17 12:30 KBELY Guaraní Kbelské vosy B   (HL6J)

30. 11. 17 18:00 DEKAN Stará Garda SUP Lomíci 9. 1:1 (1:1)
Občas až nesportovní hosté vyválčili na promrzlé Děkance remízu. Procházka
Stará Garda SUP Lomíci
Bohumil Karafiát – František Dražan, Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek, Tomáš Vodička vs Jan Tyl – Miroslav Buzek, Pavel Červený, Miloslav Hronek, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
27. Oldřich Pavlovský 60 Petr Turínek 25. OG 32. Miroslav Buzek
16. 11. 17 19:00 P1 Lomíci Pražačka seniors B 8. 0:5 (0:2)
Domácí nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí. Naopak hosté byli velmi produktivní a zaslouženě zvítězili.
Lomíci Pražačka seniors B
Jan Tyl – Miroslav Buzek, Pavel Červený, Jan Chleboun, Miloslav Hronek, Vladimír Pípal, Tomáš Turek, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Vladimír Mádr – Martin Frejlach, Ivan Haco, Tomáš Kras, Martin Líbal, Radek Líbal, Miroslav Průžek, Branislav Večerek
6. Martin Frejlach
18., 42. Tomáš Kras
41., 58. Miroslav Průžek
9. 11. 17 19:00 P2 Real Prd SUP Lomíci 7. 3:0 (3:0)
Domácí Real vstoupil do utkání útočně a zaslouženě v poločase vedl 3:0. Lomíci se ve druhém poločase zlepšili, avšak nedokázali z několika šancí, které si vytvořili, skórovat. Rataj
Real Prd SUP Lomíci
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Petr Janoušek, Petr Ošlejšek, Martin Plšek, Karel Šlapák, Petr Sysel, Jiří Tomášek vs Jan Tyl – Otakar Anděl, Miroslav Buzek, Pavel Červený, Miloslav Hronek, Tomáš Turek, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
4. Martin Plšek
7., 21. Petr Sysel
19 Pavel Matoušek
2. 11. 17 19:00 P2 Lomíci Podolka FC SUP 6. 0:7 (0:4)
Utkání v jasné režii hostů mohlo skončit ještě větším rozdílem.
Lomíci Podolka FC SUP
Jan Tyl – Miroslav Buzek, Miloslav Hronek, Štefan Klíma, Milan Rada, Zdeněk Vondrát vs Richard Bednář – Michal Bedrna, Martin Hradec, Richard Hradec, Petr Miler, Paolo Silva, Aleš Vrana
11., 16., 36. Aleš Vrana
17., 32., 60. Michal Bedrna
28. Petr Miler
19. 10. 17 19:00 P2 Lomíci Trops 1.SK SUP 5. 0:3 (0:3)
Výrazná převaha Trops. Tomáš Kubík, Jakub Šenovský
Lomíci Trops 1.SK SUP
Jan Tyl – Miroslav Buzek, Pavel Červený, Miloslav Hronek, Vladimír Pípal, Zdeněk Vondrát vs Jan Severa – Petr Kovanda, Michal Moučka, Jaroslav Procházka, Petr Pulchart, Ondřej Rázga, Radek Škarda
23. Petr Kovanda
26. Jaroslav Procházka
28. Ondřej Rázga
12. 10. 17 18:15 ZAK Sokol Vysočany SUP Lomíci 4. 0:5 (0:3)
Klidný zápas bez faulů. Skore neodpovídá průběhu utkání, hostům velice dobře zachytal bramkář. Vladimír Černý
Sokol Vysočany SUP Lomíci
Martin Valent – Petr Bratršovský, Karel Chládek, Sergej Halauko, Jiří Hrnčíř, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš, Richard Urban vs Jan Tyl – Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Štefan Klíma, Tomáš Turek, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek
7. Štefan Klíma
20. Tomáš Turek
30., 37. Petr Voplatek
40. Zdeněk Vondrát
5. 10. 17 19:00 P2 Lomíci PFC Kodymka SUP A 3. 1:6 (1:4)
Utkání sice začalo šokujícím vlastencem, kdy klidná kombinace neblokovaných obránců skončila přihrávkou brankáři, který ji nezachytil. Pak ale otěže převzal hráč Kejval, jehož způsob zakončování byl "jako za mlada". Lomíci rozjetého Kejvala neměli a tak se bodů zaslouženě nedočkali. Jaroslav Vimer, Petr Ovčáček
Lomíci PFC Kodymka SUP A
Jan Tyl – Otakar Anděl, Kiril Berovski, Miroslav Buzek, Jan Chleboun, Miloslav Hronek, Zdeněk Vondrát vs Richard Kejval – Martin Baitler, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jiří Škarvada, Martin Varga
5. OG 7., 12., 30., 39., 55. Richard Kejval
9. Martin Varga
21. 9. 17 20:15 ZABEH Super Naděje B Lomíci 2. 4:1 (2:1)
Domácí byli lepší již v prvním poločase a vedli o jednu branku. Ve druhé půli své vedení ještě potvrdili a zaslouženě zvítězili. Filip Donát, Václav Adolf
Super Naděje B Lomíci
Vojtěch Engelmann – Jan Dvořák, Pavel Jelínek, Alexandr Kiss, Pavel Listík, Michal Pozníček, Petr Vaněček, Petr Zienert vs Jan Tyl – Kiril Berovski, Miloslav Hronek, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Milan Rada, Zdeněk Vondrát
14., 21., 41. Jan Dvořák
32. Michal Pozníček
26. Štefan Klíma
14. 9. 17 19:00 P1 Lomíci Jawa-Suprtechno B 1. 3:4 (3:3)
Jawa měla lepší nástup a dostala se do vedení 3:0. Potom Lomíci dali tři rychlé góly, ale nakonec po gólu Rampacha neberou ani bod. Hezký technický fotbal z obou stran. Lukáš Valeš, Pavel Střelecký
Lomíci Jawa-Suprtechno B
Jan Tyl – Otakar Anděl, Kiril Berovski, Jan Chleboun, Štefan Klíma, Vladimír Pípal, Zdeněk Vondrát, Petr Voplatek vs Miroslav Kastner – Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Martin Rampach, Daniel Rezek, Pavel Svátek