Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.17 | 20:15 | P1 | Lomíci SuperNova L.F.C. | 9. | 0:1 |
Čt 8.6.17 | 19:00 | P1 | Kickers 1990 ČFC Lomíci | 8. | 6:1 |
Čt 1.6.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Ladronka | 7. | 1:6 |
Čt 25.5.17 | 19:00 | P1 | Dehet Old 1.FC SUP Lomíci | 6. | 5:3 |
Čt 11.5.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Bohemia Prd | 5. | 1:3 |
Čt 4.5.17 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Lomíci | 4. | 1:2 |
Čt 27.4.17 | 19:00 | P1 | Lomíci Podolka FC SUP | 3. | 3:7 |
Čt 13.4.17 | 19:00 | P2 | PFC Kodymka SUP A Lomíci | 2. | 9:2 |
Čt 6.4.17 | 19:00 | P2 | Lomíci Blesk VK SUP | 1. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ladronka | 9 | 7 | 2 | 0 | 45:10 | 16 |
2. | Blesk VK SUP | 9 | 6 | 1 | 2 | 34:32 | 13 |
3. | PFC Kodymka SUP A | 9 | 5 | 2 | 2 | 37:17 | 12 |
4. | Podolka FC SUP | 9 | 5 | 1 | 3 | 33:20 | 11 |
5. | Bohemia Prd | 9 | 4 | 3 | 2 | 22:11 | 11 |
6. | Kickers 1990 ČFC | 9 | 4 | 1 | 4 | 27:23 | 9 |
7. | Sokol Vysočany SUP | 9 | 3 | 0 | 6 | 19:33 | 6 |
8. | Dehet Old 1.FC SUP | 9 | 1 | 3 | 5 | 11:30 | 5 |
9. | Lomíci | 9 | 2 | 0 | 7 | 19:38 | 4 |
10. | SuperNova L.F.C. | 9 | 1 | 1 | 7 | 7:40 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 22.5.17 | 19:30 | zzNOVOB | Berlusconi SV New Jersey Devils B (HL7A) |
Po 22.5.17 | 20:45 | zzNOVOB | Zelení študáci Ústavan 01 KK (HL7A) |
Po 26.6.17 | 18:15 | HOSTI | Kerata Chíjos Chroustova lokomotiva (HL7B) |
Po 26.6.17 | 19:30 | HOSTI | Slovan Amatéři Černý koně TMK (HL7A) |
Po 26.6.17 | 20:45 | HOSTI | Yellow Dildos B Digi Prague FC (HL8A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Anděl Otakar | 6 | 1 |
Berovski Kiril | 2 | 0 |
Buzek Miroslav | 8 | 3 |
Chleboun Jan | 5 | 0 |
Hančl Michal | 3 | 2 |
Hronek Miloslav | 3 | 0 |
Jiroušek Radek | 4 | 1 |
Klíma Štefan | 7 | 1 |
Pípal Vladimír | 4 | 0 |
Rada Milan | 2 | 1 |
Turek Tomáš | 4 | 2 |
Tyl Jan | 8 | 0 |
Vondrát Zdeněk | 6 | 2 |