St 24.5.17 19:30 HANSP Pendula Bona AC Sklenářka FC   (HL4C)
Út 13.6.17 17:45 ZABEH Autobazar Duo VET Santa Dominica VET   (VL2B)
Út 13.6.17 19:00 ZABEH Gambrinus VH Kerata Chíjos   (HL7B)

22. 6. 17 18:15 HOSTI Hertha ZMZ VET Zlatý krysy FC 11. 3:3 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Rataj,Hošek
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta vs Václav Novák – Miroslav Bašta, Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Václav Šťastný
35., 57. Jiří Kacovský
52 Jiří Kacovský 32., 38. Václav Šťastný
50. Ladislav Jančí
8. 6. 17 19:30 HOSTI Dřeváci Hertha ZMZ VET 10. 2:1 (2:0)
Domácí, ačkoliv neměli nikoho na střídání, byli celé utkání aktivnější a zaslouženě zvítězili. Husák
Dřeváci Hertha ZMZ VET
Pavel Špirek – Pavel Bulín, Pavel Kos, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta
10. Pavel Špirek
20. Pavel Kos
32. Jaroslav Novotný
1. 6. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Demoliční četa VET 9. 0:9 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, který zaslouženě zvítězil.
Hertha ZMZ VET Demoliční četa VET
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta vs Zdeněk Trajer – Antonín Bartoň, Petr Beer, Jaroslav Dobrý, František Koďousek, Jan Kryštof, Michal Sofron, Robert Žemlička
32 Richard Šuta 5., 58. František Koďousek
13., 43., 50., 59. Jaroslav Dobrý
23. Robert Žemlička
41. Jan Kryštof
49. Petr Beer
25. 5. 17 19:30 HOSTI Blesk VK VET A Hertha ZMZ VET 8. 3:2 (0:2)
Hosté vedli po půli o dvě branky a zdálo se, že si dokráčejí pro vítězství. Ve druhé půli však domácí převedli krásný obrat, který zakončili vítěznou brankou v úplném závěru utkání.
Blesk VK VET A Hertha ZMZ VET
Jan Polenka – Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Pavel Soukup, Dušan Urban vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta
36. Dušan Urban
43. František Fencl
59. Radim Kostka
6. Jiří Havel
19. Richard Šuta
18. 5. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Bílý lev CF VET 7. 1:3 (1:2)
V klidném zápase si hosté došli pro zasloužené vítězství.
Hertha ZMZ VET Bílý lev CF VET
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta vs Tomáš Dobrý – Jan Hába, Vladimir Merkulov, Miroslav Rajchart, Jiří Štička, Michal Žoha
11. Libor Čapla 2., 21. Vladimir Merkulov
50. Michal Žoha
4. 5. 17 19:30 HOSTI Balabuška Old TJ Hertha ZMZ VET 6. 1:2 (0:1)
Balabuška měla pomalejší start, snížení v závěru už k bodům nevedlo.. Janča
Balabuška Old TJ Hertha ZMZ VET
Miloš Spurný – Karel Bouček, František Čížek, Martin Hladík, Libor Hrnčíř, Tomáš Sýkora, Pavel Viktoryn vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta
54. Karel Bouček 11. Richard Šuta
40. Martin Med
27. 4. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Šachta UK VET 5. 4:2 (1:0)
Pohledné utkání slušné veteránské úrovně, ve kterém zvítězil zkušenější mančaft. Hosté se snažili, ale na plichtu nedosáhli. Dufek
Hertha ZMZ VET Šachta UK VET
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil, Richard Šuta vs David Kubricht – Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Tomáš Volf, Jan Zapotil
21. Libor Čapla
40., 58. Tomáš Pospíšil
50. Jiří Kalinovský
38., 51. Michal Kučera
12. 4. 17 19:00 METE2 Starci na chmelu A Hertha ZMZ VET 4. 3:6 (3:5)
Vyrovnané, slušně hrané utkání. O výsledku rozhodlo lepší proměňování šancí na straně hostujícího týmu.
Starci na chmelu A Hertha ZMZ VET
Petr Jambor – Jan Brož, Michal Fischer, Petr Hlásný, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lukáš Vojtek, Robert Volník vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil
17., 21. Tomáš Pospíšil
6. 4. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET MVS Recycled 3. 3:2 (0:2)
Hosté vedli po první půli o dvě branky a byli lepším mužstvem. Ve druhé půli se však hra úplně otočila a domácí nakonec v závěru dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch. Hošek,Vukovič
Hertha ZMZ VET MVS Recycled
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Tomáš Pospíšil vs Tomáš Andrle – Jan Cavalieri, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Michal Strych
35. Jiří Havel
43. Jiří Kalinovský
56. Jiří Kacovský
20., 29. Jan Cavalieri
30. 3. 17 19:30 HOSTI J.R.Club VET A Hertha ZMZ VET 2. 1:1 (1:1)
Zajímavé, herně vyrovnané utkání, na konci i výsledkově. Po konfliktu ve 49. minutě dohrávali hosté v oslabení 4+1, přesto remízu udrželi. Hošek
J.R.Club VET A Hertha ZMZ VET
Alessio Scarano – Luboš Horáček, Ladislav Kirschner, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Kamil Zimmer vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jaroslav Křivanec, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta
8. Luboš Horáček 49 Aleš Mička
49 David Mička
30. Jiří Havel 49. Jaroslav Křivanec
49. Jaroslav Křivanec
23. 3. 17 19:30 HOSTI Hertha ZMZ VET Inter Lotyšák VET A 1. 2:2 (0:1)
Nádherné fotbalové představení od obou týmů, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Husák
Hertha ZMZ VET Inter Lotyšák VET A
Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Martin Med, Jaroslav Novotný, Richard Šuta vs Roman Dobiáš – Daniel Brodský, Pavel Brož, Jan Červený, Michal David, Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Jan Malypetr