Po 4.9.17 18:15 CESMI Junior Motol Prague City FC   (HL8B)
Po 4.9.17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Green shock FC   (HL6B)
Po 4.9.17 20:45 CESMI Gente - Yeti FC Orange Predators A   (HL3A)
St 15.11.17 18:15 MIKU2 Super Naděje A Oblouci 81 AFC SUP   (SVL1A)
St 15.11.17 19:30 MIKU2 Santa Tranta PC C Spirit bar FC B   (HL3B)
St 15.11.17 20:45 MIKU2 Medvídkova tlapička ALT 1.AK   (HL5E)

28. 11. 17 20:45 MIKU3 Santa Dominica VET Flamengo CR VET 11. 6:0 k.
14. 11. 17 17:45 ZABEH Ekonom WT VET Santa Dominica VET 10. 0:6 (0:5)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 25. minutě po zranění jednoho z domácích hráčů. Tomáš Bábovka
Ekonom WT VET Santa Dominica VET
Daniel Zikmund – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Václav Starosta, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Roman Šťastný – Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka
1., 17. Petr Dvořák
19. Petr Mlateček
23. Petr Prokop
24. Marek Drabina
7. 11. 17 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Bakera VET 9. 3:4 (2:2)
Vyrovnané utkání skončilo šťastným vítězstvím hostujícího týmu. Voldán
Santa Dominica VET Bakera VET
Martin Petrů – Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Miroslav Fritz – Petr Dům, Václav Kohout, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
3. Petr Mlateček
26., 58. Petr Prokop
6. Martin Ullík
25., 56. Jiří Kuděj
38. Pavel Šimáček
31. 10. 17 17:45 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET 8. 2:4 (1:1)
Pohledné, útočné a vyrovnané utkání. Hosté šli do vedení 4:1, domácí po snížení na 2:4 přitlačili, v krátkém okamžiku nastřelili dvě břevna a dvě tyče, útočil i brankář, avšak na vyrovnání nedosáhli.
Tyran Saens 1.FC VET A Santa Dominica VET
Miroslav Weiner – Sergey Greshnyakov, Štěpán Holý, Pavel Janošov, Otto Kovář, Stanislav Šamonil, František Sejrek, Jaroslav Topol vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
29., 46. Štěpán Holý 26., 36. Petr Prokop
42. Roman Šťastný
43. Miloš Pastyřík
24. 10. 17 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Sean team VET 7. 5:3 (2:1)
První poločas byl vyrovnaný. V druhé půli byli domácí jasně lepším týmem a rozhodli o svém vítězství.
Santa Dominica VET Sean team VET
Martin Petrů – Jiří Bašta, Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Tomáš Černý – Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Plicka, Aleš Průša
2., 40. Marek Drabina
17., 52. Roman Šťastný
37. Petr Mlateček
4. Jan Niessner
42., 47. Aleš Průša
17. 10. 17 17:45 ZABEH VV Vokra VV Santa Dominica VET 6. 4:7 (4:3)
Utkání velmi dobré úrovně. Vokra měla výborný nástup do utkání a v desáté minutě vedla 4:1. Santa Dominica po přestávce snížila a díky skvělému závěru utkání (během osmi minut tři góly) otočila skóre ve svůj prospěch. Velmi slušně hrané utkání. Josef Dufek, Petr Buchta
VV Vokra VV Santa Dominica VET
Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Tomáš Krbec, Borek Růžek, Michal Šotola, Igor Svobodník, Pavel Zmatlík, Tomáš Zmatlík vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
51. Petr Prokop
10. 10. 17 17:45 ZABEH Nemesis VET Santa Dominica VET 5. 3:5 (3:2)
Hosté rychle vedli o dvě branky, ale domácím se podařilo ještě do poločasu vývoj otočit. Po změně stran však hosté zabrali a zaslouženě otočili výsledek na svoji stranu.
Nemesis VET Santa Dominica VET
Stanislav Šidlo – Jan Beneš, David Bimka, David Boštík, Martin Bušek, Jiří Faměra, Jan Přibyl, Jan Průša, Martin Průša, Martin Ptáček, Karel Vyšata vs Martin Petrů – Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
20., 29. Martin Ptáček
27. Martin Bušek
6., 10., 57. Petr Prokop
32. Michal Lipovský
43. Roman Šťastný
3. 10. 17 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Legends a Veterans 4. 1:5 (0:3)
Bojovné utkání. Rozhodla větší produktivita a koncovka Legends. Tomáš Jelínek st., Pavel Verner
Santa Dominica VET Legends a Veterans
Martin Petrů – Marek Drabina, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Jan Krůta, Pavel Poláček, Martin Průcha, Luboš Rybár
47. Petr Dvořák 25., 28. Tomáš Drahovzal
30. Juraj Jaborník
44. OG
54. Pavel Poláček
47. Juraj Jaborník
19. 9. 17 17:45 ZABEH Kliďas SFC Santa Dominica VET 3. 4:1 (3:0)
V utkání dominovali oba gólmani. Kliďas dokázal obranu Dominiky rozebrat a zakončit do branky. Dominica neměla štěstí v zakončení. Čapla
Kliďas SFC Santa Dominica VET
Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, David Šalda, Ondřej Viche vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Luděk Münster, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka
1., 25. Michal Heisig
23. David Šalda
42. Tomáš Búřil
48. Petr Dvořák
12. 9. 17 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Inter 2011 2. 3:14 (0:7)
Jednoznačné utkání od první minuty. Šaróka
Santa Dominica VET Inter 2011
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Michal Lipovský, Petr Mlateček, Luděk Münster, Tomáš Sobotka vs Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Jan Koleňák, Aleš Kvasnička, Martin Mach, Ladislav Němec, Radek Sláma, Tomáš Strnad, Jan Syrovátka