Čt 14.9.17 19:30 MIKU3 Sokol Picasso A Madona music bar   (HL3C)
Čt 14.9.17 20:45 MIKU3 No fear KK Druhá fáze   (HL8I)
Út 28.11.17 19:00 P2 Blaženka spiders Kojots United   (HL6C)
Út 28.11.17 20:15 P2 Palouk SK Demoliční četa   (HL5C)

4. 12. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Tycho de Brahe FC A 11. 1:6 (0:4)
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum vs Jiří Runtsch – Vladimír Chrástecký, Marek Klokočka, Michael Martiška, Martin Pánek, Rudolf Růžek, Sebastian Rygl, Michal Zajíček
37. Petr Adam 2., 22., 46., 58. Rudolf Růžek
6. Sebastian Rygl
24. Marek Klokočka
20. 11. 17 19:30 CESMI Dynamo R.U.M. A Farkáň 92 1.FC 10. 4:2 (0:2)
Farkáň po poločase vedla 2:0, ale Dynamo dokázalo otočit zápas a vyhrát, když dvěma góly v úplném závěru rozhodlo o vítězství.
Dynamo R.U.M. A Farkáň 92 1.FC
Vladimír Kopecký – Adam Hanibal, Arnošt Korecký, Štěpán Korecký, Pavel Lang, Petr Pohorský, Martin Říha, Radek Říha vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
37., 49. Petr Pohorský
59., 60. Arnošt Korecký
17., 21. Petr Adam
6. 11. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Černý koně TMK 9. 5:1 (3:0)
Farkáň 92 1.FC Černý koně TMK
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Václav Vízelka, Jan Vochozka
10., 15., 54. Petr Adam
21. Ivo Unger
52. Filip Rozum
45. Tomáš Hlaváček
30. 10. 17 19:30 CESMI Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC 8. 2:3 (2:0)
První půle patřila více méně domácím, kteří šli do kabin s dvougólovým náskokem. Ve druhé půli se hosté zlepšili a povedl se jim dokonalý obrat.
Bohemia AFK Farkáň 92 1.FC
Petr Vítek – Michal Ekrt, Otakar Holubec, Jan Hudák, Aleš Krupička, Lukáš Ramík, Stanislav Starý vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
10., 14. Jan Hudák 34. Jan Fousek
54. Petr Adam
59. Daniel Karas
23. 10. 17 19:15 MOTO2 Pigs FC Farkáň 92 1.FC 4. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, šťastnější vyhrál. Janků
Pigs FC Farkáň 92 1.FC
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Ondřej Marek, Jiří Romanovský, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Jiří Veškrna, Jiří Záhora vs Daniel Karas – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
40. Jiří Veškrna 44., 54. Petr Adam
56. Martin Kavalír
16. 10. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Berlusconi SV 7. 3:6 (1:1)
Berlusconi si na začátku vytvořili tlak, ale skórovali jen jednou, poté polevili a Farkáň toho dokázala využít k vyrovnání. Ve druhé půli ale hosté opět zapnuli a zajistili si během čtvrt hodiny jasný náskok. Poté se už skóre jen kosmeticky měnilo. René Černý, Jan Kroj
Farkáň 92 1.FC Berlusconi SV
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Vít Lukeš – Jiří Hoskovec, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Martin Šimon, Jakub Turek, Prokop Vodrážka
60. Marek Pavlíček
9. 10. 17 20:45 BECH Admira 97 Farkáň 92 1.FC 6. 6:0 (1:0)
Po celý zápas byli domácí jasně lepší díky většímu nasazení a vyhrávali osobní souboje.
Admira 97 Farkáň 92 1.FC
Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Tomáš Panýrek, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger
1., 58. Tomáš Panýrek
36., 39. Jan Kratochvíl
55., 59. Jan Kafka
2. 10. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Tajfun AC 5. 5:5 (4:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Farkáň 92 1.FC Tajfun AC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Michal Nedbal – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Pavel Menhard, Josef Novák, Radim Thiel
4., 19., 51. Petr Adam
8. Jan Fousek
24. Daniel Karas
22., 41. Pavel Menhard
25., 49. Radim Thiel
37. Martin Endršt
18. 9. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D. 3. 6:1 (2:1)
Jedno z pravidel Hanspaulky říká, že bez hráčů na střídání nemůžeš vyhrát. A v tomto utkání se potvrdilo. Orgasmico nedokázalo pokrýt nacvičené auty a rohy zakončované Adamem, navíc s přibývajícím počtem branek ve své síti ztrácelo defenzivní zodpovědnost. Zasloužená výhra lépe bránící Farkáně. František Presl, Patrik Laibl
Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D.
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Ondřej Čibera – Michal Čížek, Adam Dařina, Ondřej Kolanda, Jan Spěvák, Jakub Vančura
13., 23., 34., 48. Petr Adam
32. Jan Fousek
11. Jakub Vančura
11. 9. 17 19:30 CESMI Integrita Jinonice Farkáň 92 1.FC 2. 5:2 (3:2)
V prvním poločase vyrovnaná hra plná šancí. Po přestávce rychle ubývaly síly hráčům Farkáně a dobře hrající tým Jinonic toho využil i brankově. Růžička
Integrita Jinonice Farkáň 92 1.FC
Jan Kotrč – Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
10. Vojtěch Seidl
15. Václav Karas
20., 53., 58. Tomáš Kudláček
8. Daniel Karas
27. Filip Rozum
4. 9. 17 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Green shock FC 1. 0:2 (0:1)
Domácí přišli v 15. minutě o zraněného brankáře a to se později projevilo.
Farkáň 92 1.FC Green shock FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Filip Rozum, Ivo Unger vs Radek Kohák – Jiří Benda, Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jiří Stejskal, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček