8. Deportivo Estudiantil VET 11 4 3 4 38:25 11

Út 12.9.17 18:00 HRAB3 RAF Jinonice Chroustova lokomotiva   (HL7B)
Út 12.9.17 19:15 HRAB3 Radouč FC B Endoprotéza   (SVL2A)
Po 2.10.17 19:00 METE1 Pavana AK VET Heart Attack   (VL4A)
Po 2.10.17 20:15 METE1 Valník Javorák plus   (SVL2A)
Čt 7.12.17 18:15 ZAK Tučňáci UVL Estudiantes UVL   (UVL1A)
Čt 7.12.17 19:30 ZAK GoGo 1.NC Lucián FC B   (HL5F)

29. 11. 17 19:30 LITVI Old Bayern Prag Kulišáci CF VET 11. 1:6 (0:2)
Pohodové a klidné utkání, ve kterém byli hosté jasně lepší a zaslouženě vyhráli.
Old Bayern Prag Kulišáci CF VET
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Eduard Unger vs Michal Trojan – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf
45. Tomáš Kotek 4., 52. Miloš Vladyka
21., 55., 59. Tomáš Kříž
50. David Kácl
15. 11. 17 19:30 TEMPO Gente VET Old Bayern Prag 10. 2:7 (1:3)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí dělali mnoho chyb v obraně, čehož hosté dokázali v pohodě využívat.
Gente VET Old Bayern Prag
Jan Doskočil – Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek, Vladimír Veber vs Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Dalibor Trojáček, Eduard Unger
30. Zbyněk Šámal
47. Vladimír Veber
9., 33. Dalibor Trojáček
12., 14. Martin Mrukwia
43., 49. Tomáš Kotek
53. Eduard Unger
8. 11. 17 18:00 HRAB2 Old Bayern Prag Deportivo Estudiantil VET 9. 0:7 (0:3)
Jelikož byli po celý zápas hosté mnohem běhavější, zaslouženě zvítězili větším rozdílem.
Old Bayern Prag Deportivo Estudiantil VET
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas vs Giovanni Mina – Luis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Gonzalo Gery, Lorenzo Lainez, Selmo Morais, David Rodriguez
33 Petr Třešňák 28., 30. Pablo Formoso
29. Giulio Feltoni
45. Gonzalo Gery
45., 58. Selmo Morais
56. OG
1. 11. 17 18:00 HRAB2 Kehar club VET Old Bayern Prag 8. 4:0 (3:0)
Domácí si v prvním poločase vypracovali náskok, který ve druhé půli potvrdili a zaslouženě zvítězili.
Kehar club VET Old Bayern Prag
Martin Dražan – Stanislav Barák, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Petr Pergler, Jan Sekerka, Martin Sekerka, Pavel Třmínek vs Roman Zouza – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Petr Třešňák
22. Petr Pergler
26., 60. Jan Lepša
28. Jan Sekerka
25. 10. 17 19:15 SCBEC Old Bayern Prag Běchovičtí sršni A 7. 1:0 (1:0)
Velmi pohledné utkání, které bylo po celou dobu velmi vyrovnané. Nakonec rozhodla jediná branka domácího týmu z prvního poločasu. Antonín Tikovský, Jiří Stejskal
Old Bayern Prag Běchovičtí sršni A
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun
11. Lukáš Lodin
17. 10. 17 19:30 HOSTI Trenhos VET Old Bayern Prag 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Sedláček
Trenhos VET Old Bayern Prag
Tomáš KůstkaVladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Václav Kočárek, Václav Novák, Roman Sýkora vs Petr Třešňák – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas
10. 10. 17 18:15 HANSP Old Bayern Prag Tamu Pua 1.FC VET 5. 1:4 (0:4)
v prvním poločase se rozhodlo o vítězství. Druhý poločas se jen dohrávalo a hosté snížili. Zasloužená výhra domácích.
Old Bayern Prag Tamu Pua 1.FC VET
Milan Satoranský – Luboš Flax, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček vs Jiří Vlček – Michal Andrlík, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský, Jan Zikmund
34. Daniel Parys 5. Pavel Holan
6., 26. Pavel Synek
27. Petr Záhorský
4. 10. 17 18:15 zzNOVOB Stýbla Ďáblic VET Old Bayern Prag 4. 5:5 (3:3)
Divoké utkání. Stýbla otočila výsledek z 1:3 na 5:3, aby Old Bayern v závěru srovnal na 5:5. Hošek
Stýbla Ďáblic VET Old Bayern Prag
Roman Štochl – Michal Bartůněk, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Vladimír Stibora, Martin Těžký, Roman Vejvoda, Roman Venc vs Roman Zouza – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Petr Třešňák, Dalibor Trojáček, František Vandas
59. František Vandas
27. 9. 17 19:00 P1 Old Bayern Prag Po Útlumu 06 3. 3:7 (2:4)
Hosté byli lepším týmem po celé utkání a zaslouženě zvítězili. V jejich dresu řádil především hráč Motl. Tomáš Chlum
Old Bayern Prag Po Útlumu 06
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek
12. Tomáš Kotek
28., 53. Martin Mrukwia
49 Vladimír Ševčík 2., 13., 23. Miroslav Motl
22., 60. Robert Nykl
41. Vojtěch Dostal
58. Petr Šichor
20. 9. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Old Bayern Prag 2. 3:8 (1:2)
Vysoké a naprosto zasloužené vítězství hostů. Domácím hráčům vázla kombinace, udělali spoustu chyb a za ty krutě zaplatili. Mlynařík
Tuscarora VET Old Bayern Prag
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Petr Hingar, Martin Novotný, Robert Samek, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Milan Satoranský – Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas
23. Zdeněk Vrána
46. Jan Vypior
60. Karel Sůva
3., 53. Dalibor Trojáček
14., 38., 43., 55. Martin Mrukwia
35., 49. Tomáš Kotek
6. 9. 17 19:30 DEKAN Masters V Old Bayern Prag 1. 6:4 (3:2)
Hosté dostali smolné góly. První byl prakticky vlastní, druhý překopem přes celé hřiště. Přesto hostující hráči bojovali, ale na body to nestačilo.
Masters V Old Bayern Prag
Petr Sklenář – Martin Brouček, Martin Dražík, Jan Ernst, Tomáš Faust, Jiří Krejcar, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Petr Sedloň, Petr Šulc, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Petr Třešňák – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Dalibor Trojáček, Eduard Unger, František Vandas