8. Deportivo Estudiantil VET 11 4 3 4 38:25 11

Pá 29.9.17 18:00 P1 Ol´school Fellas BK Real Praga C.F.   (HL6I)
Pá 29.9.17 19:15 P1 Žlutá křídla Heliport SK   (HL6I)
Čt 19.10.17 18:15 BECH Super Naděje A DP Xaverov SUP   (SVL1A)
Čt 19.10.17 19:30 BECH Tučňáci SUP B Sen ČM PG supervet   (SVL2B)
Čt 19.10.17 20:45 BECH Šejk Peterka Ravens FC   (HL7G)

29. 11. 17 19:00 ZABEH Po Útlumu 06 Gente VET 11. 5:3 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Domácí byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Čapla
Po Útlumu 06 Gente VET
Ondřej Ullrich – Vojtěch Dostal, Robert Nykl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Petr Vaněček, Vladimír Vodák vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Vladimír Veber
21., 50. Petr Šichor
37., 45. Tomáš Peška
52. Ondřej Ullrich
14. Lukáš Benda
23. Martin Hejný
55. Stanislav Bezděka
15. 11. 17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil VET Po Útlumu 06 10. 5:1 (2:1)
Bojovné a velmi pohledné utkání, ve kterém byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Janča
Deportivo Estudiantil VET Po Útlumu 06
Giovanni MinaLuis Alegria, Giulio Feltoni, Pablo Formoso, Riccardo Galletti, Luis García, Gonzalo Gery, Ioannis Kamparmpakis, Selmo Morais, David Rodriguez vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek
5., 18., 50. Luis Alegria
43. Gonzalo Gery
50. Ioannis Kamparmpakis
30. Ondřej Ullrich
8. 11. 17 19:00 P2 Po Útlumu 06 Kehar club VET 9. 3:5 (1:0)
Týmu Po útlumu asi došly síly a ztratil vedení. Kehar v posledních patnácti minutách zabral a utkání otočil ve svůj prospěch. Hošek
Po Útlumu 06 Kehar club VET
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Miroslav Motl, Robert Nykl, Tomáš Peška, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Petr Hanzl – Stanislav Barák, Jiří Beneš, Jaroslav Číhal, Tomáš Doležal, Martin Dražan, Jan Lepša, Petr Pergler, Martin Sekerka, Pavel Třmínek
10., 44. Miroslav Motl
45. Vladimír Vodák
40. Martin Dražan
44., 48., 58. Jiří Beneš
57. OG
1. 11. 17 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Po Útlumu 06 8. 1:4 (1:1)
Bojovné utkání z obou stran, které se lépe vyvrbilo pro tým Po útlumu 06.
Běchovičtí sršni A Po Útlumu 06
Tomáš Černoch – Jan Albrecht, Marek Dráb, Tomáš Eiselt, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek
7. Pavel Vokoun 30. Robert Nykl
32. Miroslav Motl
49., 56. Vojtěch Dostal
25. 10. 17 19:00 P2 Po Útlumu 06 Trenhos VET 7. 3:1 (2:1)
Domácí byli po celý zápas o něco lepší, ale brankář hostů dlouho držel naději na remízu. Miloslav Nergl, Jaroslav Němeček
Po Útlumu 06 Trenhos VET
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák, Miroslav Vostarek vs Tomáš KůstkaVladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Novák
8., 57. Miroslav Motl
13. Vladimír Vodák
10. Václav Novák
17. 10. 17 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Po Útlumu 06 6. 4:4 (0:2)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Tamu Pua 1.FC VET Po Útlumu 06
Jan Blažek – Michal Andrlík, Michal Beneš, Jaromír Frühling, Radim Hlubuček, Pavel Holan, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Pavel Synek, Petr Záhorský vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák
39. Petr Vaněček
11. 10. 17 19:00 P3 Po Útlumu 06 Stýbla Ďáblic VET 5. 3:2 (0:1)
Hrálo se velmi dynamické utkání, které bylo nahoru, dolů. Šance střídala šanci, ale nakonec vítězství urval tým Po Útlumu.
Po Útlumu 06 Stýbla Ďáblic VET
Ondřej Ullrich – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Petr Vaněček, Vladimír Vodák vs Petr Michetschläger – Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc, Miroslav Weiner
34. Vojtěch Dostal
43. Miroslav Motl
49. Robert Nykl
28 Vojtěch Dostal 16. Roman Štochl
50. Roman Vejvoda
4. 10. 17 18:45 BIHOR Tuscarora VET Po Útlumu 06 4. 6:5 (5:1)
První poločas byl jasně v režii domácích, kteří vedli o čtyři branky. Ve druhé půli se hostům dokonce podařilo vyrovnat, ale poslední slovo nakonec měli opět domácí, kteří v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
Tuscarora VET Po Útlumu 06
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Karel Sůva, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Petr Vaněček – Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek
56. Robert Nykl
27. 9. 17 19:00 P1 Old Bayern Prag Po Útlumu 06 3. 3:7 (2:4)
Hosté byli lepším týmem po celé utkání a zaslouženě zvítězili. V jejich dresu řádil především hráč Motl. Tomáš Chlum
Old Bayern Prag Po Útlumu 06
Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Miroslav Vostarek
12. Tomáš Kotek
28., 53. Martin Mrukwia
49 Vladimír Ševčík 2., 13., 23. Miroslav Motl
22., 60. Robert Nykl
41. Vojtěch Dostal
58. Petr Šichor
20. 9. 17 19:00 P3 Po Útlumu 06 Masters V 2. 2:3 (2:2)
Po útlumu svou ofenzivní hrou zaskočilo soupeře a šlo do vedení. Po pěti minutách však skóre dorovnali vlastním gólem. Zápas pak už dirigoval tým Masters, který ho pod taktovkou vynikajícího gólmana vyhrál 3:2. Čapla
Po Útlumu 06 Masters V
Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák vs Petr Sklenář – Martin Brouček, Jan Ernst, Petr Moucha, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn
15. Robert Nykl
28. Vladimír Vodák
20. OG
28. Jan Ernst
43. Milan Pavlík
5. 9. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET Po Útlumu 06 1. 1:7 (1:3)
Hosté byli v utkání bojovnějším a hlavně sehranějším týmem. Proměňovali svoje příležitosti a zaslouženě berou body. Vostatek
Kulišáci CF VET Po Útlumu 06
Petr Vyhnal – Ján Farkaš, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka, Martin Volf vs Petr Vaněček – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Miroslav Motl, Martin Novotný, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Vladimír Vodák