11. Rumové pralinky VET 12 4 0 8 23:63 8
13. Vibromax 1985 juniorka 12 0 0 12 0:72 0

Po 18.9.17 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Senioři Praha A   (HL8A)
Po 18.9.17 20:30 TEMPO Smutný potapěči TJ Spoje Praha A   (HL1A)
Po 16.10.17 19:30 DEKAN Oblouci 81 AFC SUP Defect SUP   (SVL1A)
Po 16.10.17 20:45 DEKAN Houbaři Nejistá sezóna SUP   (SVL3A)
Ne 12.11.17 10:00 STOD Lucky team Drsný šrouby   (HL6K)
Ne 12.11.17 11:15 STOD Sporting Luka England Praha   (HL8M)

7. 12. 17 20:45 CESMI MVS Recycled Jetoma FC 13. 5:2 (2:1)
Nemít Jetoma tak fantastického gólmana, mohlo skončit skóre větším brankovým rozdílem. Procházka
MVS Recycled Jetoma FC
Jiří Šmejkal – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Michal Strych vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Petra Kubisková, Vasyl Kurychka, Antonín Lysek, Jiří Pech, Jerzy Samiec, Petr Študent
21., 46. Jan Cavalieri
27., 44. Michal Strych
47. Petr Ehmig
29., 56. Jiří Pech
23. 11. 17 20:45 CESMI Indiana Team VET MVS Recycled 12. 3:2 (3:0)
Domácí vedli po poločase o tři branky a zdálo se, že je hotovo. Ve druhé půli hosté snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim už nepodařilo. Petr Valenta, Štěpán Tupý
Indiana Team VET MVS Recycled
Jiří Zach – Luděk Bauman, Petr Brož, Martin Litera, Ladislav Neumar, Tomáš Novák, Karel Plemeník, Zdeněk Plzák, Pavel Šebek vs Jiří Šmejkal – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Michal Strych
7., 27. Jiří Zach
25. Ladislav Neumar
33., 43. Jan Cavalieri
16. 11. 17 17:00 HANSP MVS Recycled Vibromax 1985 juniorka 11. 6:0 k.
9. 11. 17 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. MVS Recycled 10. 1:8 (0:7)
Recykled od začátku diktovali tempo a v zakončení neměli problém. Hvězda vstřelila aspoň čestný gól, ale výhra Recykled byla drtivá.
Hvězda VAB F.C. MVS Recycled
Karel ŠimekPetr Babka, Karel Březina, Peter Micheľ, Jozef Ščury, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda vs Leoš Knap – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych
52. Karel Březina 6., 22., 26., 31. Petr Ehmig
11., 12., 24. Michal Strych
15. Jan Cavalieri
2. 11. 17 20:45 ARIT MVS Recycled Hojivý typy 9. 11:0 (3:0)
První půle byla celkem vyrovnaná, ale hosté nedokázali proměnit žádnou ze svých šancí, zatímco domácí využili tři. Ve druhé půli se hosté úplně sesypali a domácí jim uštědřili na cestu pořádný debakl.
MVS Recycled Hojivý typy
Jiří Šmejkal – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Michal Strych vs Jiří Borovička – Radek Bouša, Jan Chudárek, Pavel Kakačka, Rudolf Rubáš, Roman Wojaczek
3., 37., 39. Jan Cavalieri
12. Roman Schlaichert
21., 32., 59. Petr Ehmig
31., 33. Michal Strych
45., 50. Libor Nohejl
26. 10. 17 20:15 ZABEH Blizzard ZM VET MVS Recycled 8. 4:10 (1:4)
Pěkné a velmi bojovné utkání z obou stran. Hosté byli celé utkání fotbalovějším a celkově lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
Blizzard ZM VET MVS Recycled
Pavel Libecajt – Vít Antoš, Milan Haramule, Václav Holenda, Václav Maťašovský, Peter Michút, Pavel Řezníček, Jiří Vítek vs Jiří Šmejkal – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Michal Strych
60. Libor Nohejl
19. 10. 17 18:15 ARIT MVS Recycled Metro AFK VET 7. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli větší štěstí hosté. Zasloužená výhra.
MVS Recycled Metro AFK VET
Tomáš Andrle – Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Roman Schlaichert, Michal Strych vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Petr Fexa, Petr Jahoda, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek
49. Petr Ehmig 22. Tomáš Bláha
40. Josef Šimek
12. 10. 17 19:30 ZAK K.F.C. FC VET MVS Recycled 6. 3:3 (1:2)
Vyrovnané utkání se spravedlivou dělbou bodů. Voldán
K.F.C. FC VET MVS Recycled
Robin Jackl – Jan Illek, David Kalous, Leoš Maršík, Martin Mžourek, Petr Mžourek, Miroslav Voldřich, Jiří Zítek vs Tomáš Andrle – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Roman Schlaichert, Michal Strych
25. Leoš Maršík
37., 39. Jan Illek
13. Milan Mareš
24. Kamil Pekař
32. Libor Nohejl
5. 10. 17 19:30 HANSP MVS Recycled Sananim Legends 5. 3:3 (1:2)
Velmi slabé utkání odpovídající úrovni 4. veteránské ligy skončilo zaslouženou dělbou bodů. Patrik Janda, Jan Chytil
MVS Recycled Sananim Legends
Tomáš Andrle – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Roman Schlaichert, Michal Strych vs Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Tomáš Kratochvíl, Petr Kvapil, Tomáš Veselý
15. Petr Ehmig
51. Roman Schlaichert
59. Zdeněk Kopečný
3., 22. Tomáš Veselý
41. Jan Kočí
25. 9. 17 18:15 BECH Běchovičtí sršni B MVS Recycled 4. 1:9 (0:2)
Herně mnohem vyrovnanější zápas, než naznačuje výsledek. Domácí ale neproměnili ani ty největší šance, naopak v dresu hostů zářil pětigólový kanonýr. Ve druhé půli se domácí dočkali alespoň čestného úspěchu, navíc nedopustili ani dvouciferné skóre. Jan Kroj, Tomáš Mládek
Běchovičtí sršni B MVS Recycled
Libor Šmída – Alan Hejma, Roman Hübl, Lubomír Jandus, Lukáš Kohoutek, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Milan Štěpán, Vojtěch Straka, Petr Váňa vs Jiří Šmejkal – Tomáš Andrle, Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych
43. Roman Hübl 26., 35., 42., 48., 56. Michal Strych
29., 60. Petr Ehmig
38. Kamil Pekař
53. Jan Cavalieri
21. 9. 17 19:15 SCBEC MVS Recycled Rumové pralinky VET 3. 15:3 (6:2)
Hráči Pralinek doplatili na svůj vyšší věk a nemožnost střídat.
MVS Recycled Rumové pralinky VET
Jiří Šmejkal – Jan Cavalieri, Petr Ehmig, Milan Mareš, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Kamil Pekař, Michal Strych vs Sergiy Dovbak – Pavel Kohout, Jaroslav Lhota, Jaromír Mazura, Robert Václavík, Jiří Zima