So 16.9.17 08:45 LITVI Ross Crock Klucy PFS   (HL7I)
So 16.9.17 10:00 LITVI Nádhera Plameňáci 1.FC B   (HL6J)
So 16.9.17 11:15 LITVI Plameňáci 1.FC A Sananim FC A   (HL5H)
Ne 29.10.17 17:30 MIKU2 Tým Jakuba Harapáta S.T.R.U.P.   (HL6L)
Ne 29.10.17 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Periferie United   (HL5I)
Ne 29.10.17 20:00 MIKU2 Prague Gunners Jižní Sheepy   (HL4F)

3. 12. 17 11:15 P1 Mestek 97 FC Drsný šrouby 11. 0:6 (0:3)
Vítěz tohoto zápasu byl jasně lepší a suverénně svého soupeře přehrál. Mestek navíc neměl ani balón a více než pár řečí k pískání nepředvedl. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Drsných šroubů pro start hráče v trestu v týmu Mestek.
Mestek 97 FC Drsný šrouby
Vlastimil Zajíc – Lubomír Brychta, Jan Chlumský, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára vs Pavel Hájek – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Kozler, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek
2., 56. Roman Polz
17. Michal Roubal
18., 47. Jiří Kozler
19. 11. 17 20:00 P2 Drsný šrouby PPPO 10. 0:3 (0:0)
Hosté byli od začátku lepší, ale potvrdili to až v druhém poločase. Vitalie Dumitras
Drsný šrouby PPPO
Pavel Hájek – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka vs Patrik Chrást – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Šimon Kasl, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
32., 35., 53. Jan Chundela
12. 11. 17 10:00 STOD Lucky team Drsný šrouby 9. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání s lepším koncem pro Drsný šrouby.
Lucky team Drsný šrouby
Stanislav Hoch – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Vít Skramužský, Radek Tůma, Martin Valter vs David Roubal – Michal Balcárek, Pavel Hájek, Bohdan Jelen, Jiří Kozler, Roman Polz, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka
21. Vít Skramužský 5. Tomáš Zahrádka
53. Michal Balcárek
5. 11. 17 12:30 ZAK Drsný šrouby Krabice 8. 4:2 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Drsný šrouby Krabice
Pavel Hájek – Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka vs Lukáš Dvořák – Jan Bělohlávek, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Jiří Vana, Petr Zikmunda
15. Adam Šimáček
27., 50. Michal Roubal
40. Bohdan Jelen
25., 35. Jiří Vana
22. 10. 17 18:45 BECH Gang of Jan Palach Drsný šrouby 7. 2:3 (2:1)
Hosté obrátili nepříznivý vývoj utkání a zvítězili. Jan Abrahamčík
Gang of Jan Palach Drsný šrouby
Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Dan Heuer, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz vs Michal Roubal – Pavel Hájek, Bohdan Jelen, Roman Polz, David Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek
2. Demien Angelo Bambur
14. Jan Kubíček
17. David Roubal
34. Michal Roubal
39. Adam Šimáček
15. 10. 17 13:45 P3 Drsný šrouby Xichties FC 6. 0:5 (0:2)
Zápas již dle výsledku ukazuje, kdo měl lepší tah na branku, ale většinu času měli na nohách balón domácí. Šimon Štrop, Michal Větrovský
Drsný šrouby Xichties FC
David Roubal – Michal Balcárek, Pavel Hájek, Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka vs Roman Pytlíček – Martin Bílek, Jakub Horáček, Martin Klimt, Josef Kocourek, David Kremlík
5., 20. Martin Bílek
35. David Kremlík
44., 53. Josef Kocourek
8. 10. 17 16:15 P3 Drsný šrouby Strážci Pomeranče 5. 1:4 (0:2)
Zvítězil lepší tým.
Drsný šrouby Strážci Pomeranče
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Pavel Hájek, Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka vs Jakub Lippert – David Chott, Jan Novák, Pavel Prachař, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Šimon Větrovský
31. Bohdan Jelen 6. Šimon Větrovský
25. Lukáš Stárek
40. David Chott
49. Slavomír Stárek
1. 10. 17 15:00 P1 Černý pumy Drsný šrouby 4. 0:3 (0:0)
Dlouho vyrovnané utkání, ale slepené góly v závěru rozhodly o vítězi. Nutno dodat, že Šrouby byly nebezpečnější, takže výhra zasloužená. Klail, Dreksler
Černý pumy Drsný šrouby
Tomáš Malina – Lukáš Bebr, Jan Furo, Josef Furo, Petr Jandourek, Šimon Janoušek, Filip Kinkor, Jiří Koubek, Jan Nosek vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka
47. Roman Polz
57. Michal Balcárek
58. Bohdan Jelen
24. 9. 17 12:30 BECH Drsný šrouby Angmar A 3. 7:1 (5:1)
Zápas začal kvůli atletickému běhu Běchovice - Praha s větším zpožděním, nicméně Drsný šrouby si vytvořily komfortní čtyřgólový náskok. Navíc Angmaru se v průběhu prvního poločasu zranil gólman. Drsný šrouby vyhrály zaslouženě.
Drsný šrouby Angmar A
Roman Polz – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Miroslav Macháček – Josef Brožek, Oleg Cojocari, Vít Jursa, Jiří Šíp, Jan Tlusťák, Lukáš Turek
14., 22., 33. Michal Roubal
16., 35. Bohdan Jelen
19. Tomáš Zahrádka
28. Adam Šimáček
20. Oleg Cojocari
17. 9. 17 16:15 ZAK Parádníci Drsný šrouby 2. 1:4 (0:2)
Drsný šrouby byly lepším týmem hlavně zásluhou bratří Roubalů. Jeden držel čisté konto a druhý dával branky. Ve 35. minutě sice Parádníci vykřesali branku naděje, ale pak je soupeři dorazili.
Parádníci Drsný šrouby
Vojtěch Urban – Jan Brinar, Luboš Černý, Vladimír Faktor, Zdeněk Neužil, Marcel Patěk, Ladislav Typlt, Viet Anh Vu vs David Roubal – Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
36. Marcel Patěk 5., 30. Michal Roubal
45. Bohdan Jelen
53. Tomáš Zídek
10. 9. 17 20:00 P3 Drsný šrouby Sever 1.FC 1. 3:1 (1:1)
V zápase byli iniciativnější Drsný šrouby, ale do vedení šli vl. gólem hráči Severu. Ale dlouho si vedení neudrželi a v poločase bylo srovnáno 1:1. Ve druhé půli to přes snahu Drsných šroubů dlouho vypadalo na remízu. Jenže v závěru se Severu povedlo dvakrát neubránit gólovky soupeře a pak odešli poraženi, i když po tuhém boji.
Drsný šrouby Sever 1.FC
Pavel Hájek – Bohdan Jelen, Roman Polz, Michal Roubal, Adam Šimáček, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Roman Kuba – Pavel Drinka, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra