Po 16.4.18 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen GK Ohradní A   (HL6B)
Po 16.4.18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Partizan Praha VET   (VL3A)
Út 1.5.18 20:30 KORAB Hoverla Zak Sparta Pankrác   (HL1A)
Pá 25.5.18 18:15 PRKOP Hulla hulla FC Ol´school Fellas BK   (HL7H)
Pá 25.5.18 19:30 PRKOP Social Members FC President FC   (HL6I)

21. 6. 18 19:00 P1 Palouk SK U.G.A.R. FC 11. 5:5 (1:2)
Zajímavý zápas hraný nahoru dolů. Domácí měli více ze hry, snažili se kombinovat a dařilo se jim to. Hosté spoléhali na brejky a remízu jim zachránil skvělý gólman.
Palouk SK U.G.A.R. FC
Matěj Štěpánek – Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Martin Kopecký, Hynek Prokeš, Jan Sikora, Mikhail Svanidze vs Grygorii Bondar – Denis Dudnik, Irakli Kaliiaev, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak
55. Irakli Kaliiaev
7. 6. 18 20:45 ZAK Efficenza AC Palouk SK 10. 1:6 (0:3)
Ačkoliv to vypadá jednoznačně, zápas byl vyrovnaný. Rozhodla efektivita v proměňování šancí. Michal Lanči, Matěj Kopecký
Efficenza AC Palouk SK
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Radek Říha, Václav Semenec, Jan Zralý vs Aleš RychlýPatrik Breškovec, Tomáš Dlabal, Martin Kopecký, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze
51. Václav Semenec 9., 58. Martin Kopecký
15. Mikhail Svanidze
26. Patrik Breškovec
42. Matěj Štěpánek
50. Tomáš Dlabal
29. 5. 18 19:00 P1 Palouk SK Morová rána 1.FC 9. 3:3 (3:1)
Kvalitní utkání, ve kterém byl nejdřív lepší Palouk, ale hosté postupně převzali iniciativu. Přes spoustu šancí ve druhém poločase ale zvládli pouze vyrovnat. Petr Grätzer, Tomáš Vrána
Palouk SK Morová rána 1.FC
Aleš RychlýPavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Hynek Prokeš, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze vs Miroslav Šimek – Adam Boruta, Václav Doubek, Ondřej Gros, Michal Kundert, Marek Lovíšek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Šmejkal
4. Mikhail Svanidze
13., 27. Hynek Prokeš
20. David Šmejkal
39. Adam Boruta
48. Václav Doubek
22. 5. 18 19:00 P1 Deportivo Estudiantil FC A Palouk SK 8. 6:0 (3:1)
Vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Deportivo bylo na konci šťastnější. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Deportiva pro start hráče v trestu v týmu Palouk. Patrik Ledvinka, Michal Báča
Deportivo Estudiantil FC A Palouk SK
Felix Jimenez – Jesus Castillo, Andres Mantilla, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, David Rodriguez, Yauheni Vasilyeu vs Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Hynek Prokeš, Mikhail Svanidze
25., 27. Jesus Castillo
30. Andres Mantilla
60. Roman Pupkov
24. Patrik Breškovec
37. Hynek Prokeš
43. Jiří Böhm
15. 5. 18 19:00 P1 Palouk SK Eden 1999 7. 6:7 (3:2)
Pěkné útočné utkání, ve kterém Eden v prvním poločase pálil šance. Po přestávce se zlepšil, nepustil Palouk do trháku a v poslední desetiminutovce otočil výsledek.
Palouk SK Eden 1999
Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Hynek Prokeš, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze vs Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Petr Materna, Martin Mužák, David Pšenica, Marek Řeháček, Jakub Vaněk
59. Marek Řeháček
8. 5. 18 19:00 P1 Banana Chiquíta Palouk SK 6. 6:3 (5:1)
Domácí byli po příchodu svého nejlepšího hráče v druhé půli výrazně lepší, ale ztrátu už nedohnali. Kohout
Banana Chiquíta Palouk SK
František Kouba – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Matěj Štěpánek – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Martin Kopecký
10., 30. Jan Zelenka
16., 23. Lukáš Sýkora
24. Petr Šindelář
60. Jan Vojtěch
13. Jakub Daněk
40., 58. Jiří Böhm
24. 4. 18 19:00 P1 Palouk SK Steve 5. 6:4 (2:0)
Utkání hrané v rychlém tempu a v oboustranné úctě k soupeři. Palouk zvítězil díky lepší koncovce. Josef Petr, Lukáš Havlíček
Palouk SK Steve
Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Martin Kopecký, Mikhail Svanidze vs Rostislav Kosek – Jan Autrata, Filip Hrbek, Jan Laibl, Bastien Lizé, Zdeněk Matějík, Daniel Sviták, Slavomír Trepera
53. Jan Laibl
17. 4. 18 19:00 P1 Gumídci Méďové FC Palouk SK 4. 7:10 (2:7)
Hosté rozhodli už v první půli, kterou vyhráli 7:2. Po přestávce ale zvolnili, čehož Gumídci využili a pěti góly závěr zdramatizovali. Čapla
Gumídci Méďové FC Palouk SK
Jiří Růžička – Matěj Cihelka, Robert Hecht, Jiří Jeřábek, Michal Krušina, Jaroslav Kubík, Martin Nigoš, Tomáš Voráček vs Aleš Rychlý – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Martin Kopecký, Jiří Lokša, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze
57. Tomáš Dlabal
10. 4. 18 19:00 P1 Palouk SK Real TIDE XXL 3. 6:12 (2:8)
Oba týmy hrály bez obran a výsledné skóre tomu odpovídá. Lepší fotbal předváděli hosté a zaslouženě vyhráli. Kohout
Palouk SK Real TIDE XXL
Matěj Štěpánek – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Tomáš Dlabal, Martin Kopecký, Aleš Rychlý, Mikhail Svanidze vs Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta