Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 19:30 | BECH | Premiéra TV - Nowatron Partizan Praha VET | 11. | 3:0 |
Po 11.6.18 | 19:30 | HOSTI | Partizan Praha VET Dřevosprint SC | 10. | 0:4 |
Po 4.6.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Traktor Praha VET | 9. | 1:4 |
Po 21.5.18 | 18:15 | HANSP | Flamengo CR VET Partizan Praha VET | 8. | 8:2 |
Po 14.5.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Eukaryota 2.LKW VET | 7. | 2:3 |
Po 30.4.18 | 19:30 | HOSTI | Dřeváci Partizan Praha VET | 6. | 2:3 |
Po 23.4.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Bílý lev CF VET | 5. | 4:2 |
Po 16.4.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Partizan Praha VET | 4. | 3:3 |
Po 9.4.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Starci na chmelu A | 3. | 7:3 |
Po 26.3.18 | 20:45 | HOSTI | Double United Partizan Praha VET | 2. | 4:3 |
Po 19.3.18 | 20:45 | HOSTI | Partizan Praha VET Slawoj Břevnov | 1. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flamengo CR VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:29 | 18 |
2. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:19 | 15 |
3. | Starci na chmelu A | 11 | 6 | 0 | 5 | 44:31 | 12 |
4. | Zlatý krysy FC | 11 | 4 | 4 | 3 | 37:39 | 12 |
5. | Slawoj Břevnov | 11 | 4 | 3 | 4 | 39:32 | 11 |
6. | Bílý lev CF VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:30 | 11 |
7. | Traktor Praha VET | 11 | 3 | 4 | 4 | 22:24 | 10 |
8. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:42 | 10 |
9. | Eukaryota 2.LKW VET | 11 | 3 | 3 | 5 | 27:32 | 9 |
10. | Dřeváci | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:39 | 9 |
11. | Partizan Praha VET | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:39 | 8 |
12. | Double United | 11 | 2 | 3 | 6 | 23:45 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 10.4.18 | 19:00 | P3 | Cvrčci FC Tycho de Brahe FC A (HL5B) |
Út 10.4.18 | 20:15 | P3 | Houbaři Garáže Klíčov (SVL3A) |
Čt 10.5.18 | 19:15 | TEMPO | Bránický tank VET Jetoma FC (VL4D) |
Čt 10.5.18 | 20:30 | TEMPO | Pražačka seniors B Podolka FC SUP (SVL3C) |
Út 26.6.18 | 19:00 | MIKU1 | S.N.F. A Klokan Perón club A (HL2B) |
Út 26.6.18 | 20:15 | MIKU1 | One Team, One Dream JUDr. Brouk Pytlík (HL7C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Boledovič Martin | 3 | 2 |
Dirbák Petr | 4 | 0 |
Dubský Vladimír | 10 | 1 |
Dvořák Daniel | 5 | 0 |
Hysi Lorenc | 1 | 1 |
Kolanda Jaroslav | 5 | 2 |
Kopřivík Pavel | 7 | 0 |
Novotný Petr | 1 | 0 |
Oulehla Martin | 3 | 2 |
Petrun Vitaliy | 3 | 0 |
Petržela Tomáš | 8 | 0 |
Šejvl Michal | 1 | 0 |
Sokolíček Daniel | 5 | 2 |
Steiner Milan | 7 | 16 |
Vacek Pavel | 10 | 0 |
Vlk Jan | 6 | 1 |
Zanusso Marcel | 8 | 0 |
Zedníček Jan | 5 | 0 |