Čt 22.3.18 19:00 MOTO3 Gobi dezert Pražský axiom   (HL8D)
Čt 22.3.18 20:15 MOTO3 Exilová šatna Rychlí banáni   (HL8E)
Po 16.4.18 18:00 STER3 Do počtu Hubertův Tuřín   (HL8B)
Po 16.4.18 19:15 STER3 Veselá Kráva TJ Medvědi B   (HL8A)
Po 16.4.18 20:30 STER3 England United FC F3N FC B   (HL8A)

20. 6. 18 19:30 DEKAN Pozdní sběr II Unreal Students FC 11. 5:4 (2:1)
Pohledné utkání skončilo po vyrovnaném prvním poločase těsným vítězstvím týmu Pozdní sběr. Trnka
Pozdní sběr II Unreal Students FC
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, David Veselý
60. Karel Nejman
6. 6. 18 19:15 SCBEC Le Jardin Pozdní sběr II 10. 2:5 (2:1)
Utkání odehráno v poklidné atmosféře. Oba dva celky chtěly hrát fotbal. Ve druhém poločase vedl zlepšený výkon Pozdního sběru k jejich celkovému vítězství. Jakub Hlinovský
Le Jardin Pozdní sběr II
Václav Pejchar – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Jiří Pejchar st., Jan Tesař vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Lukáš Novák, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
57. Mario Hrvačič
30. 5. 18 18:15 BECH Pozdní sběr II Cerveza 18.FC 9. 2:2 (0:1)
Za vytrvalého deště se odehrálo utkání s vyrovnaným průběhem i výsledkem.
Pozdní sběr II Cerveza 18.FC
Ondřej Štefančik – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Miroslav Malý, Petr Panchártek, Ondřej Štika vs Jakub Kulhánek – Ondřej Horák, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
43., 53. Ondřej Štika 6. Ondřej Levý
48. David Levý
16. 5. 18 20:30 SCBEC Bulánci Pozdní sběr II 8. 7:4 (3:1)
Výborné utkání hrané ve vysokém tempu. V poli byla hra vyrovnaná, ale rozhodlo lepší řešení brankových šancí. Hosté měli zvláště ve druhém poločase spoustu přečíslení, ale nedokázali je proměnit, zatímco domácí byli v tomto nekompromisní.
Bulánci Pozdní sběr II
Martin BaštaLukáš Kalenda, Josef Marc, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka, David Žampach vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Miroslav Malý, Lukáš Novák, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
60. Miroslav Malý
2. 5. 18 20:15 METE2 Pozdní sběr II Kříženeček 7. 5:5 (3:3)
Slušné a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou.
Pozdní sběr II Kříženeček
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jan Niessner – Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Hrnčíř, Lukáš Mitro, Marek Nečas, Marcel Němec, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Patrik Šulek, Martin Vlasák
11., 14. Mario Hrvačič
16., 50., 58. Ondřej Štefančik
9., 43. Marcel Němec
21. Marek Čermák
26. Jaroslav Franta
57. Lukáš Mitro
25. 4. 18 20:45 TEMPO Alibi Pozdní sběr II 6. 3:4 (2:3)
Alibi dokázalo se dostat do vedení dva nula, ale Sběr svým tlakem a zakončením dokázal zápas otočit a vyhrál. Velmi bojovný a tvrdý zápas. Petr
Alibi Pozdní sběr II
David Svoboda – Pavel Fáry, Martin Fořt, Josef Přibyl, Tomáš Sova, Jiří Tourek vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
6. Josef Přibyl
10., 53. Martin Fořt
19., 29. Ondřej Štika
30. Ondřej Štefančik
44. Lukáš Ledvina
18. 4. 18 19:30 HOSTI Pozdní sběr II Penco FC 5. 2:2 (2:0)
Pěkné, svižné utkání, v němž Pozdní sběr vedl už 2:0, ale Penco vystupňovalo tlak a vyrovnalo. Zasloužená remíza.
Pozdní sběr II Penco FC
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith
2. Petr Panchártek
21. Ondřej Štefančik
38. Michal Voith
56. Jiří Fiala
11. 4. 18 19:15 STER2 Sváteční mančaft Pozdní sběr II 4. 2:4 (0:0)
Vyrovnaný a pohledný zápas rozhodl tým Pozdní sběr až v úplném závěru. Na první gól se čekalo dlouhých 47 minut. Adam Kulík
Sváteční mančaft Pozdní sběr II
Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Pawel Lesiak, Adam Ronovský, Jan Ronovský, Ladislav Stodulka vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
53., 56. Adam Ronovský 47., 60. Radek Pálenkáš
48. Mario Hrvačič
58. Ondřej Štefančik
4. 4. 18 20:45 LITVI Pozdní sběr II STS Chvojkovice - Brod 3. 5:3 (2:3)
První polovinu ovládli hosté, ale z důvodu nepřesného zakončení náskok nenavýšili. V druhé části domácí zužitkovali dlouhodobý tlak a skóre obrátili. Jan Šimek, Petr Kostelník
Pozdní sběr II STS Chvojkovice - Brod
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Jan Petřík – Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Michal Opravil, Karel Špok, Martin Suchý, Jan Váňa, Tomáš Váňa
4., 7., 52. Radek Pálenkáš
46., 50. Ondřej Štefančik
3. Karel Špok
16., 23. Jakub Hrubeš
48. Tomáš Váňa
28. 3. 18 19:00 METE2 Sokol Picasso B Pozdní sběr II 2. 2:5 (0:2)
Utkání bez závad. Pozdní sběr potvrdil zkušenosti a ovládl hru.
Sokol Picasso B Pozdní sběr II
Václav Pěnkava – Filip Černý, Adam Friedl, Michal Grečl, Tomáš Horák, Tomáš Kocur, Jiří Lhotský, Petr Šádek, Lukáš Zahradníček vs Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
40., 40. Petr Šádek 7., 59. Mario Hrvačič
15. Ondřej Štefančik
37. Vilém Černý
41. OG
21. 3. 18 20:15 METE2 Pozdní sběr II Sedm zbabělých A 1. 7:3 (1:3)
První poločas byl v režii hostí, díky technickým schopnostem. Po změně stran ale úplně vypadli z role, čehož domácí využili skvělým důrazem a hlavně díky útočnému duu Štika, Štefánčik, které se postaralo o všechny branky. Utkání odehráno v duchu fair-play. Procházka
Pozdní sběr II Sedm zbabělých A
Josef Říha – Vilém Černý, Mario Hrvačič, Lukáš Ledvina, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Vojtěch Ježek – Jan Brožek, Martin Janda, Pavel Kříž, Zdeněk Maršík, Jakub Mužík, Jiří Rohlík, Aleš Skřivan