Út 20.3.18 18:00 SCBEC Divočáci Právníci FC   (HL8D)
Út 20.3.18 19:15 SCBEC Prokaryota FZ Prtzalona C.F.   (HL7D)
Út 20.3.18 20:30 SCBEC Bro´s Sean team B   (HL8H)
St 30.5.18 18:00 STER2 Bro´s Dynamo R.U.M. B   (HL8H)
St 30.5.18 19:15 STER2 One Team, One Dream Merck stars   (HL7C)
St 30.5.18 20:30 STER2 Perpetis Dynamo Prak   (HL8G)

25. 6. 18 20:15 MIKU2 Senioři Praha A F3N FC B 11. 1:4 (1:3)
Domácí hráli proti mladšímu a rychlejšímu soupeři na brejky, které jim ale nevycházely.
Senioři Praha A F3N FC B
Michal Resler – Miroslav Bajer, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Petr Stánec, Michal Valouch vs Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
20. Miroslav Bajer 14., 28. Marek Teller
19. Jindřich Stoklásek
59. Lukáš Polák
11. 6. 18 18:15 LITVI F3N FC B Prague City FC 10. 2:3 (0:0)
Domácí v první půli nevyužili výhody přesilové hry. Góly začaly padat až po poločase, do kterého šli hosté v plném počtu. Ujali se vedení a v závěrečné přestřelce byli úspěšnější. Vít Halák, Tomáš Vanča
F3N FC B Prague City FC
Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Jindřich Stoklásek, Marek Teller vs Michal Náděje – Frederic Berthold Dongmo Kuété, David Křivský, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý
55. Michal Štolc
58. Marek Teller
41., 59. Frederic Berthold Dongmo Kuété
53. Petr Máša
4. 6. 18 19:15 HRAB3 PFC Kodymka B F3N FC B 9. 1:4 (0:2)
Pohledné utkání s vyšší individuální kvalitou na straně hostů, kteří zaslouženě berou oba body. Šťástka, Procházka
PFC Kodymka B F3N FC B
Jiří Abrahamčík – Jan Abrahamčík, Radek Dupal, Milan Hrdina, Lukáš Kroupa, Vít Špička vs Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
43. Lukáš Kroupa 16., 47. Jaroslav Klika
22. Vít Ficl
59. Marek Teller
21. 5. 18 19:30 KBELY F3N FC B Medvědi B 8. 6:3 (2:1)
Utkání průměrné úrovně, ve kterém vynikal svou pohyblivostí a střeleckou potencí hráč Teller, který v podstatě utkání rozhodl.
F3N FC B Medvědi B
Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller vs Leoš Rotter – Ján Daniž, Lukáš Dvořáček, Jan Kreuzer, Tomáš Macko, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Zdeněk Soukup, Pavol Štofej
23., 40., 42., 57. Marek Teller
30. Jaroslav Klika
58. OG
20., 34. Lukáš Dvořáček
60. Pavol Štofej
14. 5. 18 19:00 MIKU2 Lipnice F3N FC B 7. 7:2 (4:1)
Pohledné utkání, ve kterém hosté doplatili na to, že neměli na střídání. Milan Dvonč, Antonín Novotný
Lipnice F3N FC B
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík, Filip Žák vs Michal Štolc – Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
60. Matěj Plachý
30. 4. 18 19:30 BECH F3N FC B Kaizer chiefs FC 6. 5:3 (1:1)
Utkání výborné úrovně. V 50. minutě došlo k nezaviněnému zranění jednoho z hráčů domácích, byla přivolána záchranná služba a utkání bylo na 30.minut přerušeno. Zápas se nakonec dohrál, přičemž bych vyzdvihl gesto fair play hráčů Kaizer chiefs, kteří po této události hráli solidárně rovněž v poli ve čtyřech.
F3N FC B Kaizer chiefs FC
Michal Štolc – Tomáš Klička, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller vs David Gajer – Matěj Dyškant, Jaroslav Havlíček, Filip Láznik, Jan Neubauer, Filip Radomskij, Martin Suchý, Michal Vostarek
10. Tomáš Klička
45., 57., 59. Marek Teller
54. Matěj Plachý
16., 53., 60. Martin Suchý
23. 4. 18 19:15 ZAK F3N FC B Zelení študáci 5. 4:0 (3:0)
Domácí byli od začátku aktivnější. Študáci měli šance, ale bez gólového vyjádření.
F3N FC B Zelení študáci
Tomáš Klička – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller vs Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Pavel Fic, Michal Gertner, Pavel Janeček, Kamil Molnár, Lubomír Šticha, Petr Svatoň, Zbyněk Svoboda
5. Vít Ficl
27. Marek Teller
16. 4. 18 20:30 STER3 England United FC F3N FC B 4. 1:4 (1:2)
O kousek fotbalovější F3N se dostali do vedení a to si hlídali až do konce, kdy se v poslední pětiminutovce definitivně rozhodlo.
England United FC F3N FC B
Michal Dykas – Vojtěch Baštýř, Josef Březina, Tomáš Hach, Ondřej Meloun, Michal Nemček, Richard Ross, Martin Škeřík vs Martin Landa – Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller
30. Michal Dykas 5. Matěj Plachý
21., 55. Marek Teller
58. Jaroslav Klika
9. 4. 18 20:30 KORAB F3N FC B Digi Prague FC 3. 2:2 (1:1)
Spravedlivá dělba bodů.
F3N FC B Digi Prague FC
Martin Landa – Vít Ficl, Tomáš Klička, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Štěpán Linha, Tomáš Procházka, Martin Švehla
9. Vít Ficl
59. Jaroslav Klika
25., 60. Štěpán Linha
26. 3. 18 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B F3N FC B 2. 5:5 (4:2)
Vstup do utkání měl lepší domácí tým, který první poločas vyhrál poměrem 4:2. Druhé dějství začali aktivněji hosté, leč více než jeden bod se jim vyválčit nepodařilo. Pohledné utkání ve vysokém tempu.
Vysmátí zajíci B F3N FC B
Marek Pešl – Patrik Ambruš, Jan Čerešňa, Vilém Černý, Martin Kotek, Lukáš Srb, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Martin Landa – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller