10. Borussia Dortšpunt B 11 3 0 8 25:44 6

Út 10.4.18 18:00 STER3 Cinda Fernet UVL DS SK Orion Praha   (UVL2A)
Út 10.4.18 19:15 STER3 Juventus Pivus Sorry FC   (HL6E)
Út 10.4.18 20:30 STER3 Credit Praha FC Viktoria Bítovská B   (HL8E)
Út 1.5.18 18:00 HRAB2 Kelímci 3.FC Tak dort jo   (HL6E)
Út 1.5.18 19:15 HRAB2 Real Spořilov Tralalalala   (HL7B)

28. 6. 18 19:30 MIKU2 Kapitáni F.C.K. 11. 5:2 (0:2)
Kapitáni ovládli druhou půli a zaslouženě vyhráli. Janča
Kapitáni F.C.K.
Jiří Němec – Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Vladimír Vlček, Jiří Závodský vs Martin Černý – Vladimír Hujer, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta
31., 42., 51. Petr Pulkert
57. Jan Sedláček
60. Vladimír Vlček
25. Tadeáš Kubíček
27. David Monhart
14. 6. 18 20:15 MIKU2 F.C.K. KáGéčko A 10. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
F.C.K. KáGéčko A
Michal KrálMartin Černý, Michal Česák, Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Ondřej Skoupý – Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Martin Hybášek, Jakub Jeřábek, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Jiří Tichý, Josef Voborník
40. Michal Král 52 Michal Král 13. Jakub Jeřábek
7. 6. 18 20:15 ZABEH Indus F.C.K. 9. 4:2 (2:1)
První poločas byl velice vyrovnaný. Hosté šli brzy do vedení, ale domácím se podařilo v závěru poločasu skóre otočit. Druhý poločas byl hlavně v režii domácích, kdy se jim podařilo 13 minut před koncem vstřelit vítězný gól. Hosté ještě snížili na rozdíl jednoho gólu, ale domácí si gólem na 4:2 pojistili zaslouženou výhru. Karel Svoboda
Indus F.C.K.
Jan Dřevíkovský – Michal Folejtar, Jakub Hlava, Jakub Kovář, Filip Laník, Filip Malý, Marek Ruda, Martin Šácha, Dino Velič vs Daniel Hrubý – Martin Černý, Michal Česák, Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Jaromír Šolc
24., 58. Michal Folejtar
26., 47. Filip Malý
4. Erik Heimlich
55. Michal Česák
31. 5. 18 19:30 CESMI F.C.K. Fugas CF A 8. 3:2 (3:1)
Pohledné utkání. F.C.K. v první půli lépe kombinovali a dokázali vstřelit tři góly. Fugas se ve druhé půli probral a v pěti dokázal snížit. F.C.K. si však výhru pohlídalo. Gabriel Hévr, Matěj Jirsa
F.C.K. Fugas CF A
Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Michal Král, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Pavel Monhart, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Jan Klozar – Radek Fál, Petr Horčička, Jan Jilma, Jan Purkrábek, Jaroslav Šamánek
3. Daniel Hrubý
10. Tadeáš Kubíček
20. David Monhart
29., 57. Jaroslav Šamánek
24. 5. 18 19:15 TEMPO F.C.K. Šméčka 7. 2:9 (1:6)
Pohledné utkání, kterému od první minuty dominovala Šméčka. Zasloužené vítězství. Jakub Kyselka, Tomáš Linhart
F.C.K. Šméčka
Martin Černý – David Broďák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Marek Požár – Filip Čech, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Vít Pecháček, David Petrmann, Jiří Šmolík
60. Pavel Kasal
10. 5. 18 19:00 MIKU1 Borussia Dortšpunt B F.C.K. 6. 1:6 (0:4)
Pěkné utkání, ve kterém zvítězilo lepší mužstvo F.C.K.
Borussia Dortšpunt B F.C.K.
Matěj Holeček – Martin Denovský, Jan Dvořák, Jan Šrepl, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček vs Pavel Monhart – David Broďák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
32. Martin Denovský 2., 14., 22. David Monhart
29. Jan Sedlář
48. Matěj Kubíček
55. Erik Heimlich
3. 5. 18 20:15 MIKU3 F.C.K. Atomový veverky A 5. 4:1 (0:0)
F.C.K. byli trochu lepším týmem. Dokázali svoje šance proměnit a proto zaslouženě vyhráli.
F.C.K. Atomový veverky A
Martin Černý – David Broďák, Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Marek Slezák – František Bartůněk, David Bečvář, Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, David Kanalaš, Josef Kapek, Jaroslav Sládek
32., 43. Erik Heimlich
35. Michal Král
40. Tadeáš Kubíček
45. Josef Kapek
19. 4. 18 20:45 ZAK ALT 1.AK F.C.K. 4. 3:1 (1:0)
Zasloužená výhra o něco lepších domácích. Čapla
ALT 1.AK F.C.K.
Miroslav Bílek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Karel Pulec, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Martin Černý – David Broďák, Erik Heimlich, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
6. Karel Pulec
35. Martin Bauer
55. Jiří Bejček
47. Matěj Kubíček
12. 4. 18 20:15 MIKU1 F.C.K. Sporčestr City FC 3. 3:2 (0:1)
Ve velmi tvrdém, ale s respektem hraném utkání byli nakonec šťastnější F.C.K., kteří otočili skóre ve svůj prospěch. Voldán
F.C.K. Sporčestr City FC
Martin Černý – Erik Heimlich, Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jaromír Šolc vs Petr Nemynář – Adam Blažek, Jan Blažek, Daniel Dudík, Jan Hartman, Václav Jůza, Ivan Kovačík, Lukáš Poláček, Ondřej Poláček
45. Matěj Kubíček
47. Erik Heimlich
50. Vladimír Hujer
5. Ivan Kovačík
43. Jan Hartman
51. Ivan Kovačík
5. 4. 18 20:30 SCBEC Rum Zahořany HT F.C.K. 2. 1:5 (0:1)
Vyrovnaný zápas, který hosté rozhodli na konci. F.C.K. podržel výborně chytající brankář a tak mohli slavit vítězství.
Rum Zahořany HT F.C.K.
Radek Petřina – Marek Doktor, Jakub Hais, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Petr Nepraš, Zdeněk Škába vs Martin Černý – Daniel Hrubý, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, Tadeáš Kubíček, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc
36. Marek Doktor 26., 56., 60. Matěj Kubíček
51. Daniel Hrubý
57. Michal Král
22. 3. 18 19:00 MIKU2 F.C.K. Opatoff A K 1. 2:1 (0:0)
Velmi bojovný a tvrdý zápas, ve kterém šli hosté do vedení, ale totálně nezvládli závěr.
F.C.K. Opatoff A K
Pavel Monhart – Erik Heimlich, Vladimír Hujer, Michal Král, Matěj Kubíček, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jaromír Šolc vs Pavel Straka – Ondřej Horák, Jiří Paulíček, Martin Pokorný, Pavel Šámal, Martin Semerád, Vít Semerád