Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.18 | 20:15 | MIKU2 | Tralalalala Hells Bells 1.FC | 11. | 3:2 |
Út 5.6.18 | 20:30 | MOTO2 | Petřiny 09 FC Tralalalala | 10. | 4:3 |
Út 29.5.18 | 19:30 | LITVI | Tralalalala Black mamba IBD | 9. | 0:3 |
Út 22.5.18 | 20:30 | MOTO2 | Zmaštěný stroje SC Tralalalala | 8. | 7:3 |
St 16.5.18 | 20:00 | BIHOR | Tralalalala Určitě team Vršovice | 7. | 9:1 |
Út 1.5.18 | 19:15 | HRAB2 | Real Spořilov Tralalalala | 6. | 3:2 |
St 25.4.18 | 18:15 | BECH | Prosím, nesmějte se Tralalalala | 5. | 1:2 |
St 18.4.18 | 18:00 | HRAB3 | Tralalalala A - klub 90 | 4. | 5:0 |
Út 3.4.18 | 20:45 | LITVI | Polnohospodár Praha Tralalalala | 3. | 3:1 |
Út 27.3.18 | 20:30 | MOTO2 | Tralalalala Junior Motol | 2. | 0:6 |
Út 20.3.18 | 18:15 | BECH | Strašnická SK A Tralalalala | 1. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strašnická SK A | 11 | 8 | 2 | 1 | 45:27 | 18 |
2. | Black mamba IBD | 11 | 8 | 1 | 2 | 66:35 | 17 |
3. | Junior Motol | 11 | 6 | 3 | 2 | 41:29 | 15 |
4. | Petřiny 09 FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 50:30 | 14 |
5. | Prosím, nesmějte se | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:36 | 11 |
6. | Polnohospodár Praha | 11 | 4 | 3 | 4 | 30:39 | 11 |
7. | Zmaštěný stroje SC | 11 | 6 | 1 | 4 | 45:33 | 9 |
8. | A - klub 90 | 11 | 3 | 3 | 5 | 34:30 | 9 |
9. | Tralalalala | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:33 | 8 |
10. | Určitě team Vršovice | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:46 | 7 |
11. | Real Spořilov | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:49 | 7 |
12. | Hells Bells 1.FC | 11 | 0 | 2 | 9 | 23:64 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 21.3.18 | 19:30 | STOD | Koliba F.C.V. Endoprotéza (SVL3B) |
St 21.3.18 | 20:45 | STOD | JZD Slivenec Rebel Circus (HL7C) |
Po 21.5.18 | 18:15 | KBELY | BongoBongo AC Přezletice SK RSC (HL3A) |
Po 21.5.18 | 19:30 | KBELY | F3N FC B Medvědi B (HL8A) |
Po 11.6.18 | 18:15 | HOSTI | Kulva PVC Legends are back (HL7A) |
Po 11.6.18 | 19:30 | HOSTI | Partizan Praha VET Dřevosprint SC (VL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dvořáček Michal | 8 | 9 |
Gubiš Jan | 9 | 3 |
Hambálek Tomáš | 9 | 4 |
Jánský Václav | 7 | 1 |
Kopecká Karolína | 4 | 0 |
Kouřim Tomáš | 5 | 0 |
Krčmář Michal | 7 | 4 |
Šandera Jakub | 3 | 2 |
Ševeček Martin | 9 | 6 |
Sommer Marek | 6 | 1 |
Straka František | 8 | 0 |
Urban Marek | 5 | 0 |