Út 10.4.18 18:00 SCBEC Divočáci Canary FC   (HL8D)
Út 10.4.18 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET TBC Lachtan VET   (VL4B)
Út 10.4.18 20:30 SCBEC Horoušany FC Serfy.cz   (HL6D)
Út 19.6.18 18:15 BECH Tycho de Brahe SUP Starci na chmelu SUP B   (SVL3B)
Út 19.6.18 19:30 BECH J.R.Club B Alkohol Tea FC   (HL6F)
Út 19.6.18 20:45 BECH Kulišáci CF VET Turman VET   (VL3B)

18. 6. 18 20:15 P3 Primeira Equipe Manchlastr FC 11. 2:9 (0:2)
Zápas probíhal za stálé převahy hráčů hostů, kteří to ve druhém poločase vyjádřili i střelecky.
Primeira Equipe Manchlastr FC
Michal Říha – Filip Bareš, Ondřej Kadeřábek, Eduard Kohout, Pavel Kozák, Valentyn Kurtov, Petr Vejr vs David Tejnor – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Antonín Lanhaus ml., Vojtěch Přeučil, Jiří Šumbera, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka
42. Pavel Vondrášek
4. 6. 18 19:00 P2 Manchlastr FC Praetorians FC B 10. 1:4 (0:3)
Pěkné, bojovné, útočné utkání. Domácí si vytvářeli také množství šancí, ale nebyli produktivní, nastřelili i pár tyček, ale většinou minuli zařízení.
Manchlastr FC Praetorians FC B
Jakub Bečvář – Michal Balík, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner
46. Pavel Vondrášek 4. Jiří Wiesner
8., 19. Petr Provazník
54. Michal Šefr
28. 5. 18 19:00 P2 Manchlastr FC VSK MFF UK Praha A 9. 7:6 (2:2)
Manchlastr FC VSK MFF UK Praha A
David Tejnor – Michal Balík, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Vojtěch Novotný, Vojtěch Přeučil, Jiří Šumbera, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Šimon Srp – Tiago Manuel De Oliveira Marques, Martin Fanta, Petr Kos, Milan Krtička, Jan Líkař, Vladimír Šišma, Vítězslav Stejskal, Petr Sváček, Marek Zelc
59. Petr Kos
21. 5. 18 19:00 P3 Ďáblice FK Manchlastr FC 8. 3:4 (1:3)
Hosté se dostali do vedení v první minutě zápasu a nastartovali smršť, po které brzy vedli 3:0. Domácí sice stačili ve druhém poločase srovnat na 3:3, ve 47. minutě ale hosté rozhodli.
Ďáblice FK Manchlastr FC
Antonín Mareš – Pavel Jamrich, Ondřej Nosek, Roman Samek, Pavel Šinágl, Ladislav Sobotka, Kamil Závacký vs Jakub Bečvář – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Vojtěch Novotný, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek
22. Roman Samek
33. Pavel Jamrich
46. Ondřej Nosek
1. Michal Balík
6., 57. Matěj Veselý
7. Pavel Vondrášek
7. 5. 18 19:00 P2 Manchlastr FC HNK Praha FC 7. 3:0 (1:0)
Celkově podprůměrné utkání se zaslouženou výhrou o něco lepších domácích. Rosenberger
Manchlastr FC HNK Praha FC
Jakub Bečvář – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Jan Křemen, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Ondřej KopeckýVáclav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý
4. OG
43. Matěj Veselý
59. Jan Křemen
30. 4. 18 17:45 MIKU4 Black bridge elite Manchlastr FC 6. 1:3 (1:1)
Manchlastr celý zápas dobýval území Black Bridge Elite, kteréi skvělými zákroky držel brankář. Nakonec rozhodl Přeučil dvěma góly. Petr
Black bridge elite Manchlastr FC
Lukáš Svoboda – Tomáš Černý, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Lukáš Matějka, Miloš Mergl, Pavel Nebeský, Patrik Taussig vs Jakub Bečvář – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Vojtěch Přeučil, Matěj Veselý
24. Patrik Taussig 25. Matěj Veselý
55., 58. Vojtěch Přeučil
23. 4. 18 19:00 P2 Manchlastr FC Admira 97 5. 6:5 (2:4)
Velice pěkné, slušně hrané utkání se spoustou gólových šancí. V prvním poločase je lépe proměňovali hosté, ve druhé domácí. Ale nakonec přece jen vyhrál tým, který si vyložených šancí vypracoval více.
Manchlastr FC Admira 97
Jakub Bečvář – Marek Filko, Jan Křemen, Robert Němec, Vojtěch Přeučil, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Kamil Hajšman – Jiří Horák, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Pohořal, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka