Čt 22.3.18 20:15 MIKU2 Blesk VK SUP SuperNova L.F.C.   (SVL3B)
St 11.4.18 17:45 ZABEH Executors United Víťazný február FK   (HL6G)
St 11.4.18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Ministerstvo obrany VET   (VL4C)
St 11.4.18 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek 4077 DUCKS   (HL3B)

19. 6. 18 19:30 BECH J.R.Club B Alkohol Tea FC 11. 1:3 (1:1)
Pohledný zápas. Jakub Tichý, Matěj Veselý
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Jaroslav Sova, Jakub Volf vs Daniel Marek – Pavel Brabec, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička
2. Filip Malý 2. Stanislav Slušný
45. Filip Vodička
60. Martin Soška
5. 6. 18 20:45 DEKAN Alkohol Tea FC MIFA Fighters FO 10. 3:4 (1:1)
Po vyrovnané první půli se zaslouženě dostali do vedení hráči Mify a Nezval již jen korigoval v poslední minutě na 3:4.
Alkohol Tea FC MIFA Fighters FO
Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Jan Neuvirth, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička vs David Svoboda – Lumír Františák, Tomáš Fuchs, Michal Kodýdek, Zdeněk Lerch, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jan Slavík
50. Michal Polák
30. 5. 18 17:45 MIKU3 Los Muchachos Alkohol Tea FC 9. 1:7 (1:2)
Pěkné jednoznačné utkání. Hosté byli přesnější v koncovce i ve hře. Byli jasně lepším a bojovnějším týmem.
Los Muchachos Alkohol Tea FC
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Lukáš Macek, Tiziano Marasco, Luigi Maria Nappi, Pavel Nulíček, Francesco Pagani, Jakub Sluka, Rudolf Varga vs Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška
28. Rudolf Varga 13., 55., 57. Kamil Nezval
28. David Macháček
51., 60. Pavel Brabec
56. Stanislav Slušný
22. 5. 18 18:00 ZAK Alkohol Tea FC Blaženka spiders 8. 3:5 (1:2)
Blaženka byla lepší v první půli zápasu, poté Alkohol zpřesnil hru a skóre otočil. Ale Blaženka udělala de facto to samé a po vyrovnání dvěma góly otočila vyrovnaný souboj na svou stranu. Petr Jambor
Alkohol Tea FC Blaženka spiders
Daniel Marek – David Macháček, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška vs Roman Kopecký – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
30. Martin Soška
32. Stanislav Slušný
35. Kamil Nezval
22., 26., 60. Lukáš Vavrla
47., 54. Ondřej Vraj
16. 5. 18 17:45 MIKU4 GE Team Alkohol Tea FC 7. 5:1 (1:0)
Utkání bylo dlouho vyrovnané, až v závěru první půle šli domácí do vedení. Ve druhém poločase již domácí dominovali, po chybě obrany zvýšili už na 3:0. Hosté hned snížili, aby vzápětí kuriózně brankář z výkopu vrátil GE Teamu tříbrankový náskok. Domácí si pak již výhru pohlídali.
GE Team Alkohol Tea FC
Nicolas Boulesteix – Matthew Chick, Boris Freso, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Štěpán Lerch, Marek Líška, Oleg Losikhin, Karlo Marinovič, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Ivan Radošević, Nicolas Riabsameu vs Zdeněk Roubal – Pavel Brabec, David Macháček, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička
29., 45. Matthew Chick
33., 55. Martin Carlos Monton
47. Nicolas Boulesteix
30 Martin Carlos Monton 46. Pavel Brabec
9. 5. 18 17:45 MIKU4 Alkohol Tea FC Atletico Dělo SFC A 6. 1:2 (0:1)
Hosté nastavili tempo utkání hned v úvodních minutách gólem na 1:0. Ve druhé půli se skóre srovnalo, ale ne na dlouho. Čapla
Alkohol Tea FC Atletico Dělo SFC A
Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Michal Pazderník, Jan Říha, Daniel Weinert, Nikola Zachař
36. Kamil Nezval 2. Ondřej Fronček
50. Jan Langer
24. 4. 18 18:45 KBELY Alkohol Tea FC D.G.Team 5. 1:4 (1:2)
Utkání hrané v poklidném tempu, ve kterém byli hosté ofenzivnějším týmem, proto berou po zásluze oba body. Šťástka
Alkohol Tea FC D.G.Team
Daniel Ondráček – Pavel Brabec, David Macháček, Daniel Marek, Kamil Nezval, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Petr Roušar, Miguel Santos
18. Pavel Brabec 24., 25. Michal Kafuněk
39. David Kafuněk
50. Miguel Santos
18. 4. 18 18:00 HRAB2 AC SK Viktoria 1905 Alkohol Tea FC 4. 2:5 (2:2)
Domácí bez střídání vzdorovali jen poločas, pak už hostům nestíhali.
AC SK Viktoria 1905 Alkohol Tea FC
Dušan Radovanovič – Tomáš Albrecht, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Martin Hadzima, Šimon Zoubek vs Daniel Marek – Pavel Brabec, David Macháček, Zdeněk Roubal, Stanislav Slušný, Martin Soška, Filip Vodička
1. Martin Hadzima
27. Šimon Zoubek
12. Stanislav Slušný
30., 52. Pavel Brabec
36., 59. Martin Soška
10. 4. 18 20:30 KORAB Alkohol Tea FC 1.FC Holešovice 3. 7:2 (1:0)
Velice rychlý a pohledný fotbal z obou stran. Díky lepší kondičce a zpracování vyhráli hosté.
Alkohol Tea FC 1.FC Holešovice
Jan Neuvirth – Pavel Brabec, David Macháček, Kamil Nezval, Daniel Ondráček, Martin Soška vs Jakub Kříž – Jan Karban, Rudolf Kotouč, Tomáš Krtička, Jan Kubát, Matěj Šendera, Michal Simik, Ondřej Sopr
20., 31., 45., 55. Kamil Nezval
47., 48., 54. Daniel Ondráček
39. Jan Karban
53. Ondřej Sopr
13. Jan Karban
3. 4. 18 18:00 MALES Rošambo Alkohol Tea FC 2. 1:11 (0:7)
Hosté do čeho kopli, to jim spadlo do branky. I když se domácí moc snažili, víc než jednu branku vstřelit nedokázali.