9. Deportivo Estudiantil FC B 11 5 0 6 30:28 10

Pá 11.5.18 18:00 P2 Vocasuna CA Nekopnem si FC   (HL8J)
Pá 11.5.18 19:15 P2 Ducksicks Nebeský bastardi   (HL7H)
St 20.6.18 18:15 DEKAN 4077 DUCKS Kliďas FC   (HL3B)
St 20.6.18 19:30 DEKAN Pozdní sběr II Unreal Students FC   (HL5D)
St 20.6.18 20:45 DEKAN S nadhledem Airconquest F.F.C.   (HL8G)

19. 6. 18 19:30 HOSTI Kelímci 3.FC Těžká demence 11. 6:1 (4:0)
Domácí v prvním poločase předvedli fotbal, který by odpovídal rozhodně vyššímu umístění v tabulce a zaslouženě vedli 4:0. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté snížili na 4:1. Domácí si však vítězství pohlídali. Plucar
Kelímci 3.FC Těžká demence
Jan NěmecDavid Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Marek Šindelář, Jakub Zíma vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
5., 60. Petr Mrzena
6. Jakub Mareš
14. David Král
30., 49. David Runt
40. Ondřej Vokurka
5. 6. 18 19:30 PRKOP Těžká demence Tak dort jo 10. 0:1 (0:1)
První poločas padl jediný gól do sítě Těžké demence, která měla také několik šancí. Tak dort jo nakonec "utrpěl" nejtěsnější vítězství. Husák
Těžká demence Tak dort jo
Karel Táborský – Adam Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka vs Jakub Slavík – Marek Beneš, Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Tomáš Pudil, Jakub Švejkovský
23. Radim Fořt 11. Tomáš Pudil
31. 5. 18 20:45 HOSTI Juventus Pivus Těžká demence 9. 3:0 (1:0)
Za teplého podvečera se hrál poměrně hezký fotbálek.
Juventus Pivus Těžká demence
Tomáš Prošek – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Dominik Sahula, Jakub Slunečko, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
21., 55. Dominik Sahula
58. Jakub Slunečko
22. 5. 18 18:15 HOSTI Těžká demence Sorry FC 8. 1:5 (0:5)
Rychlý poločas, po přestávce hosté hráli jen údržbu. Kovařík
Těžká demence Sorry FC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka vs Petr Schwank – Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík, David Šimek, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda
45. Tomáš Vokurka 17. David Šimek
20. Pavel Hájek
21., 27. Dominik Šimek
24. Michal Šístek
15. 5. 18 19:15 MOTO1 Indiana Team Těžká demence 7. 0:6 k.
Velmi pěkné utkání, kde zkušenost Těžké demence nestačila na rychlost a mládí borců z Indiany. Petr Adam, Filip Rozum
Indiana Team Těžká demence
Matěj Vondra – Michal Chládek, Jakub Kahoun, Marek Kotlík, Miroslav Pechar, Patrik Podzemský, Adam Přadka, Dominik Šebek, Jan Šneberk, David Tušer vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
6. Miroslav Pechar
32. David Tušer
39. Jan Šneberk
52. Dominik Šebek
14. Ondřej Vokurka
8. 5. 18 19:30 HOSTI Těžká demence Prastará dáma 6. 2:4 (0:1)
První půle vyrovnaná, opatrná. V závěru to ale bylo drama. Janča
Těžká demence Prastará dáma
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Tomáš Vokurka vs Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Michal Koch, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka
54., 57. Petr Košťál 48 Štěpán Stádník 21. Michal Chudoba
44. Martin Veselý
49., 60. Michal Žofka
1. 5. 18 19:00 MIKU2 H.K. 12 Těžká demence 5. 2:1 (2:1)
Poklidný zápas s minimem vyložených šancí vyhrál ten, kdo dal o jeden gól víc. Jan Zápotočný, Jan Kulendík
H.K. 12 Těžká demence
Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Horák, Zdeněk Klíma, Tomáš Kotapka, Filip Pavlík, Martin Pelant, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
7. Martin Štětka
21. Martin Pelant
13. Tomáš Bystřický
24. 4. 18 19:15 MOTO3 Těžká demence Partizan Praha 4. 0:6 k.
Domácí se nedostavili k utkání v dostatečném počtu.
Těžká demence Partizan Praha
Tomáš Vokurka – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Karel Táborský vs Adam Lávička – Rami Al-Shayeb, Martin Boledovič, Jan Doležal, Marek Haleš, Pavel Kopřivík, Jiří Maryška, Jakub Trcka
17. 4. 18 19:15 MOTO3 Airborne Příbram Těžká demence 1. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, do první půle se oba celky oťukávaly. Těžká demence přetáhla vítězství na svou stranu ve druhé půli.
Airborne Příbram Těžká demence
Zdeněk BoukalJan Celina, Jiří Kubec, Jan Pinkava, Vít Průša, Pavel Švehla vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka
26. Zdeněk Boukal
38. Jan Pinkava
22. Petr Košťál
32., 41. Ondřej Vokurka
10. 4. 18 18:00 HRAB2 Deportivo Estudiantil FC B Těžká demence 3. 6:0 (2:0)
Domácí hráli od začátku aktivněji a zaslouženě vyhráli zápas.
Deportivo Estudiantil FC B Těžká demence
Iván de Jesús Beltrán Hernandez – Eduardo Alarcon, Jose Alonso Morales, Francesco Giaverini, Armando Jacobo Rivera, David Ramos Molano, Ruben Roca, Jakub Sládeček, Yauheni Vasilyeu vs Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Štěpán Stádník, Karel Táborský, Tomáš Vokurka
13. Eduardo Alarcon
22., 34., 50. Francesco Giaverini
49. Yauheni Vasilyeu
51. Jose Alonso Morales
3. 4. 18 18:00 HRAB1 Těžká demence Netopýr TFC 2. 1:2 (0:2)
Netopýru patřil první poločas, domácím zas druhý. Ale dokázali dát jen jeden gól a jinak pálili do tyčí. Kovařík
Těžká demence Netopýr TFC
Adam Bystřický – Tomáš Bystřický, Martin Jančo, Petr Košťál, Karel Táborský, Ondřej Vokurka, Tomáš Vokurka vs Tomáš Kubr – Petr Exler, Michal Harbáček, Stanislav Holeček, Ivo Hotový, Jakub Nosek, Libor Rusek, Michal Zbořil