9. Na zdraví p.Macháčka 11 4 1 6 38:35 9

Ne 15.4.18 18:45 P3 Hustec Madona music bar   (HL4E)
Ne 15.4.18 20:00 P3 Habet Praha FŇ Ukradený širáci   (HL5I)
Po 18.6.18 18:00 MALES Continental FC Banzai   (HL6B)
Po 18.6.18 19:15 MALES Kvantanámo Yellow Dildos A   (HL5A)
Po 18.6.18 20:30 MALES Princ Praha FC Ďáblice FK   (HL6C)

22. 6. 18 19:15 P2 Lužinýýý Boys Šnek FC B 11. 3:1 (0:1)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Po přestávce se dvakrát prosadil nejlepší hráč Lužin Kodálík a pak už se hráči Šneku nedostali k žádné příležitosti skórovat.
Lužinýýý Boys Šnek FC B
Marek Holub – Stanislav Adámek, Petr Dušek, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Oleg Koval, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov vs Miroslav Vaněk – Michal Klouček, Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Pavel Váňa
32., 38. David Kodálík
55. Pavel Hořeňovský
36 Oleg Koval 21. Miroslav Neubauer
8. 6. 18 18:45 TEMPO Los Bimbananos Lužinýýý Boys 10. 2:5 (1:2)
Zasloužená výhra hostů, kteří byli v zápase lepší.
Los Bimbananos Lužinýýý Boys
Václav Balous – Jan Cettl, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Ondřej Nový, Jan Zavadil vs Jakub Kroupa – Martin Bechyně, David Kodálík, Oleg Koval, David Kozel, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
30., 41. Ondřej Nový 13. Tomáš Turna
28. Emin Sulejmanov
51. David Kodálík
56., 58. Jiří Uher
1. 6. 18 19:15 P1 Lužinýýý Boys Gólostroje FC 9. 4:7 (2:4)
Utkání odehrané v přátelské atmosféře s minimem faulů. Gólostroje zvítězily zaslouženě. Procházka
Lužinýýý Boys Gólostroje FC
Stanislav Adámek – Martin Bechyně, David Kodálík, David Kozel, Jakub Kroupa, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher vs Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl
50. Jakub Noha
27. 5. 18 13:45 HANSP Bruchos HFC Lužinýýý Boys 8. 3:5 (1:3)
Po úvodu, který ovládli hosté, se hra vyrovnala a naopak v druhé půli hru ovládli hráči Bruchos. Vyrovnané utkání rozhodlo nejen počasí a fakt, že tým Bruchos nemel na střídání, ale i drtivý gólový závěr Lužin. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Bruchos HFC Lužinýýý Boys
Zdeněk ŘepkaFilip Čabrádek, Adam Doležal, Martin Macháček, Martin Medřický, Lukáš Řepka vs Oleg Koval – Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
21., 60. Zdeněk Řepka
51. Filip Čabrádek
4., 7., 58. Jiří Uher
16., 55. Martin Bechyně
20. 5. 18 16:15 P3 Lužinýýý Boys Atlanta Žižkov FC 7. 4:3 (2:0)
Bezkontaktní utkání se spoustou pěkných akcí na obou stranách. Český
Lužinýýý Boys Atlanta Žižkov FC
Oleg Koval – Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Michal Puchmajer, Vladek Šlezingr, Matěj Voženílek, Roman Voženílek, Jan Zikmund
11. Pavel Hořeňovský
16., 42. Martin Bechyně
50. Jiří Uher
49. Vladek Šlezingr
59. Matěj Voženílek
60. Ondřej Gabriel
6. 5. 18 17:30 CESMI Alkmar Lužinýýý Boys 6. 3:10 (1:5)
Zde nebylo co řešit! Dominance hostů byla opravdu velká a tak utkání dopadlo dvouciferným výsledkem. Janča
Alkmar Lužinýýý Boys
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Kubík, Tomáš Mandík, Martin Pinc, Tomáš Pospíchal, Jan Veselý vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, Jakub Kroupa, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Jiří Uher
14., 33., 48. Martin Bechyně
27. 4. 18 19:15 P3 Lužinýýý Boys Social Members FC 5. 1:3 (1:2)
Vyhrál gólově úspěšnější tým, který i herně vypadal lépe. Lužinýý trefili dvakrát břevno. Hošek
Lužinýýý Boys Social Members FC
Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, David Kozel, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Michal Voldřich – Jiří Beran, Michal Beran, Lukáš Brodníček, Petr Komárek, Michal Křikava, Filip Svoboda
23. Jiří Uher 15. Lukáš Brodníček
18. Michal Beran
36. Jiří Beran
20. 4. 18 18:15 PRKOP Real Praga C.F. Lužinýýý Boys 4. 1:9 (1:1)
První poločas byl relativně vyrovnaný, hosty několikrát podržel brankář. Ve druhém poločase po čtyřech gólech během šesti minut domácí v podstatě rezignovali a zápas mohl skončit i vyšším rozdílem.
Real Praga C.F. Lužinýýý Boys
Lukáš Blažek – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Petr Šiml, Jakub Smola, Antonín Veis vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
13. Lukáš Blažek 11., 36., 52., 55., 57. Jiří Uher
35. Martin Bechyně
38. David Kodálík
41., 45. Emin Sulejmanov
13. 4. 18 19:30 PRKOP Lužinýýý Boys President FC 3. 2:3 (0:2)
Bojovné utkání skončilo vítězstvím týmu President FC. Trnka
Lužinýýý Boys President FC
Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Martin Kolankiewicz st. – Jakub Dvořák, David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Jan Tománek, Marek Vaňha, Tomáš Zyta
60. Martin Bechyně
49 Emin Sulejmanov 10., 47. Jan Peclinovský
26. Martin Kolankiewicz st.
43. Jan Mudraninec
6. 4. 18 19:30 HANSP Notor Střešovice FC Lužinýýý Boys 2. 9:4 (7:2)
V prvním poločase byli jasně lepší hráči Střešovic. Po změně stran se hra vyrovnala, ale domácí svůj náskok s přehledem udrželi.
Notor Střešovice FC Lužinýýý Boys
Radim Jírovský – Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, Jakub Kroupa, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher