6. Notor Střešovice FC 11 5 0 6 43:42 10
9. Na zdraví p.Macháčka 11 4 1 6 38:35 9

Ne 22.4.18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Normální Chlapi   (HL3D)
Ne 22.4.18 19:00 METE1 Catchers SC Hattrick Prosek FC   (HL6L)
Po 7.5.18 17:00 DEKAN Enzian Slepí koně SUP   (SVL3A)
Po 7.5.18 18:15 DEKAN Zelení lenochodi FC SportHES   (HL8B)

22. 6. 18 19:00 ZABEH Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC 11. 5:3 (2:1)
Hrál se pohledný, přehledný fotbal. Obě mužstva byla vyrovnaná. Atlanta Žižkov zkušenější, Real Praga mladší kádr.
Real Praga C.F. Atlanta Žižkov FC
Michal Kača – Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Sebastian Pohunek, Jakub Smola, Lukáš Trampota vs Jan Krutský – Ondřej Gabriel, Filip Krutský, Lukáš Kubín, Petr Matoušek, Vladek Šlezingr, Roman Voženílek
12., 49. Miroslav Duchek
18., 40., 55. Sebastian Pohunek
5., 44. Ondřej Gabriel
39. Jan Krutský
10. 6. 18 18:45 MIKU4 Alkmar Real Praga C.F. 10. 5:2 (2:0)
Klidné utkání. Alkmar využil převahu, a to i gólově.
Alkmar Real Praga C.F.
Tomáš Mandík – Martin Čermák, Jakub Černý, Josef Jeřábek, Tomáš Kubík, Tomáš Pospíchal, Jan Rozkovec, Hynek Tomíček vs Pavel Trampota – Dejan Bača, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Jakub Smola, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka
2., 49. Hynek Tomíček
14. Jakub Černý
38. Tomáš Kubík
44. Tomáš Pospíchal
50., 58. Vojtěch Kolář
3. 6. 18 18:45 ARIT Real Praga C.F. Social Members FC 9. 3:6 (2:5)
Zasloužené vítězství týmu Social Members, který byl aktivnější. Husák
Real Praga C.F. Social Members FC
Dejan Bača – Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Jakub Smola, Lukáš Vejmelka vs Martin Holub – Jiří Beran, Lukáš Brodníček, Patrick Haunschmid, Jan Havlík, Petr Komárek, Michal Křikava, Filip Svoboda
3. Josef Poslušný
21., 56. Matěj Kolář
18., 23. Jiří Beran
22., 25. Filip Svoboda
28., 34. Lukáš Brodníček
25. 5. 18 19:15 P3 Šnek FC B Real Praga C.F. 8. 3:4 (0:2)
Real po celou dobu lepší, druhá půle drama, Šnek začal napadat a útočit, ale na remízu to nestačilo. Janča
Šnek FC B Real Praga C.F.
Miroslav Vaněk – Tomáš Königsmark, Jakub Lazecký, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Váňa vs Michal Kača – Dejan Bača, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Lukáš Trampota, Antonín Veis
40., 54. Miroslav Neubauer
52. Tomáš Königsmark
18. Vojtěch Kolář
24., 52. Lukáš Trampota
41. Antonín Veis
18. 5. 18 19:30 HANSP President FC Real Praga C.F. 7. 5:1 (1:0)
První poločas začal lépe Real Praga, který byl blíž gólu, poté ale převzal iniciativu President, který si začal vytvářet šance a ty dokázal využít. Ondřej Husák
President FC Real Praga C.F.
Martin Kolankiewicz st. – David Kadleček, Martin Kolankiewicz ml., Daniel Linhart, David Mikolda, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup, Tomáš Zyta vs Michal Kača – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Jakub Smola, Lukáš Trampota
23., 49. Jan Peclinovský
42., 53. Vladimír Sup
55. Martin Kolankiewicz ml.
58. Dejan Bača
4. 5. 18 19:30 HANSP Real Praga C.F. Notor Střešovice FC 6. 3:0 (1:0)
Pohledné utkání s výhrou lépe zakončujícího týmu Real Praga F.C. Trnka
Real Praga C.F. Notor Střešovice FC
Lukáš Blažek – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Vojtěch Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Lukáš Trampota, Tomáš Vaněk vs Lukáš Doubek – Radim Jírovský, Daniel Jordák, Václav Kafka, Petr Kantor, Jan Krouský, Ivan Šiškun, Jan Svoboda, Luděk Svoboda, Tomáš Vavřina, Jakub Vorel
27., 43. Matěj Kolář
52. Lukáš Blažek
46 Lukáš Blažek 46. Jan Krouský
29. 4. 18 15:00 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Real Praga C.F. 5. 4:5 (0:3)
Zajímavé utkání, ve kterém si hráči týmu Real vytvořili v první půli náskok, který po přestávce uhájili i v oslabeném počtu. Trnka
Na zdraví p.Macháčka Real Praga C.F.
Jan Markalous – David Balun, Jakub Drbohlav, Lukáš Filip, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jakub Jirousek, Tomáš Komoň, Pavel Lana, David Martínek, Michal Nehasil, Michael Touška, Josef Záhlava vs Tomáš Vaněk – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Lukáš Trampota
32., 45. Ondřej Jesenský
36., 51. David Balun
58 Jan Markalous 1. Martin Pejpal
12. Dejan Bača
22. Matěj Kolář
44., 59. Tomáš Vaněk
20. 4. 18 18:15 PRKOP Real Praga C.F. Lužinýýý Boys 4. 1:9 (1:1)
První poločas byl relativně vyrovnaný, hosty několikrát podržel brankář. Ve druhém poločase po čtyřech gólech během šesti minut domácí v podstatě rezignovali a zápas mohl skončit i vyšším rozdílem.
Real Praga C.F. Lužinýýý Boys
Lukáš Blažek – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Petr Šiml, Jakub Smola, Antonín Veis vs Oleg Koval – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, David Kodálík, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher
13. Lukáš Blažek 11., 36., 52., 55., 57. Jiří Uher
35. Martin Bechyně
38. David Kodálík
41., 45. Emin Sulejmanov
13. 4. 18 18:45 TEMPO Los Bimbananos Real Praga C.F. 3. 6:1 (4:1)
Los Bimbananos vyhráli zcela zaslouženě. Praga neměla sílu s výsledkem něco udělat. Petr
Los Bimbananos Real Praga C.F.
Václav Balous – Michal Burian, Jan Cettl, Jiří Hrdlička, Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Jan Zavadil vs Pavel Trampota – Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Josef Poslušný, Lukáš Vejmelka
25., 29., 59. Michal Burian
27. Jiří Hrdlička
30., 57. Jan Zavadil
28. OG
6. 4. 18 19:15 P3 Real Praga C.F. Gólostroje FC 2. 8:2 (4:1)
Hostující brankář se ve 29. minutě zranil a musel střídat. Domácí měli více chuť bojovat. Hráli krásný fotbal a zápas měli pod kontrolou.
Real Praga C.F. Gólostroje FC
Martin Pejpal – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Matěj Kolář, Tomáš Vaněk, Lukáš Vejmelka vs Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás
11., 18., 28., 59. Tomáš Vaněk
20., 55. Matěj Kolář
48., 60. Miroslav Duchek
5., 49. Martin Menšík
25. 3. 18 18:45 P3 Bruchos HFC Real Praga C.F. 1. 9:3 (4:0)
Velmi hezké a klidné utkání bohaté na góly.
Bruchos HFC Real Praga C.F.
Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Tomáš Heger, Milan Hrbik, Martin Macháček, Martin Medřický, Lukáš Řepka, Petr Steinbauer vs Lukáš Blažek – Dejan Bača, Miroslav Duchek, Petr Fusek, Matěj Kolář, Martin Pejpal, Jakub Smola, Miroslav Vaněk, Tomáš Vaněk, Antonín Veis, Lukáš Vejmelka