Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 16.6.18 | 10:00 | TEMPO | SoClose United Homogen 1.FC A | 11. | 2:8 |
So 16.6.18 | 10:00 | BECH | Nádhera Hoptajch team | 11. | 2:13 |
So 16.6.18 | 10:00 | ZAK | Protector 1320 FC Šachťor Praha CF | 11. | 7:3 |
So 16.6.18 | 10:00 | HOSTI | Plameňáci 1.FC B Modrý balet A | 11. | 0:2 |
So 16.6.18 | 10:00 | DEKAN | SG-II Butovice Tus Pelotas | 11. | 2:4 |
So 16.6.18 | 10:00 | ZABEH | Legion Aliena A Deportivo bez Coruna B | 11. | 8:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoptajch team | 11 | 8 | 2 | 1 | 63:22 | 18 |
2. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:36 | 17 |
3. | Legion Aliena | 11 | 8 | 0 | 3 | 58:26 | 16 |
4. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:33 | 12 |
5. | SG-II Butovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
6. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:39 | 10 |
7. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:36 | 10 |
8. | Homogen 1.FC A | 11 | 2 | 3 | 6 | 41:45 | 7 |
9. | SoClose United | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:35 | 7 |
10. | Modrý balet A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:46 | 7 |
11. | Nádhera | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:55 | 5 |
12. | Šachťor Praha CF | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:80 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 25.3.18 | 16:15, 17:30 | ZAK | Tus Pelotas |
Ne 25.3.18 | 17:30, 18:45 | ARIT | SG-II Butovice |
Ne 25.3.18 | 17:45, 19:00 | METE1 | Plameňáci 1.FC B |
Ne 25.3.18 | 18:45, 20:00 | P2 | Nádhera |
Ne 25.3.18 | 18:45, 20:00 | DEKAN | Legion Aliena A |
Ne 8.4.18 | 16:15, 17:30, 18:45 | ZABEH | Hoptajch team |
Ne 8.4.18 | 18:30, 19:45 | HOSTI | SoClose United |
Ne 8.4.18 | 18:45, 20:00 | P3 | Deportivo bez Coruna B |
Ne 15.4.18 | 12:30, 13:45, 15:00 | P2 | Tus Pelotas |
Ne 15.4.18 | 12:30, 13:45, 15:00 | P3 | Homogen 1.FC A |
Ne 15.4.18 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU2 | Šachťor Praha CF |
Ne 15.4.18 | 17:45, 19:00 | METE1 | Plameňáci 1.FC B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Zdeněk Ševčík ml. | Deportivo bez Coruna B | 26 |
2. | Oleksandr Popok | Andezit FC B | 18 |
3. | Robert Nykl | Hoptajch team | 16 |
4. | Jiří Uchytil | Deportivo bez Coruna B | 14 |
5. | Ondřej Anýž | Juventus Pivus | 12 |
6. | Carlos A. Molina Tello | Tus Pelotas | 11 |
7. | Erik Ackermann | Hoptajch team | 11 |
8. | Mykhailo Hordienko | Legion Aliena A | 11 |
9. | Jan Kendera | Hoptajch team | 10 |
10. | Ilshat Irkin | Legion Aliena A | 10 |
11. | Vasyl Karaslai | Legion Aliena A | 10 |
12. | Jan Vladyka | Protector 1320 FC | 9 |
13. | Andrei Cucenic | Legion Aliena B | 9 |
14. | Karel Pavlišín | Orange Predators A | 8 |
15. | Robert Nykl | Hoptajch team | 8 |
16. | Jan Janeček | Hoptajch team | 8 |
17. | Pavel Vávra | Callida CS | 8 |
18. | Petr Halo | Plameňáci 1.FC A | 8 |
19. | Vít Mašek | Homogen 1.FC A | 7 |
20. | Petr Převrátil | Modrý balet A | 7 |