Ne 22.4.18 12:30 P2 Deus Vult Troll FC   (HL8L)
Ne 22.4.18 13:45 P2 Výlov 0.FC Pětapůl TJ   (HL7L)
Ne 22.4.18 15:00 P2 Vzteklé Želvičky My   (HL7K)

16. 6. 18 10:00 DEKAN SG-II Butovice Tus Pelotas 11. 2:4 (1:1)
Statečný výkon cizinců z Pelotas, kteří i ve čtyřech lidech uběhali Butovice a zkušeně urvali oba body. Taras Vatral, Ihor Sharkadi
Lukáš Krist – Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk vs Ryszard J. Macidlowski – Javier F. Avila Selva, Štefan Božik, Alexander Cameron, Rafael Jose Millan Teran, Carlos A. Molina Tello
47. Tomáš Slavík
28., 54. Štefan Božik
58., 60. Carlos A. Molina Tello
9. 6. 18 10:00 P3 Hoptajch team SG-II Butovice 8. 7:2 (3:1)
Fotbalovější domácí zaslouženě zvítězili. Butovice se ale snažily a výsledek je příliš krutý. Miroslav Procházka, Tomáš Pavlok
Hoptajch team SG-II Butovice
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Robert Nykl, Marek Růžička vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Martin Hajdl, Jan Hanton, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec, Lukáš Tesař
3., 40., 57. Marek Růžička
19., 28., 43. Robert Nykl
46. Jan Janeček
5. Vítězslav Černý
38. Lukáš Krist
2. 6. 18 11:15 P1 Modrý balet A SG-II Butovice 10. 3:5 (1:3)
Nepříliš fotbalové utkání plné soubojů ovládli hosté. Čapla
Modrý balet A SG-II Butovice
Petr Převrátil – Petr Cihelka, Martin Digoň, Peter Kunca, Pavel Malý, Marcel Marcin vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec
35. Přemysl Horký
26. 5. 18 11:15 LITVI SG-II Butovice Šachťor Praha CF 9. 8:0 (5:0)
Jasné vítězství domácích, hosté hráli ve čtyřech lidech, a to v ukrutném vedru rozhodlo. Dufek
SG-II Butovice Šachťor Praha CF
Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák vs Roman Kreisinger – Vasyl Benca, Denys Danylych, Vasyl Danylych, Václav Mottl
8., 27. Přemysl Horký
12., 39. Martin Hajdl
19. Vítězslav Černý
26. Jan Hanton
36. Michal Chytka
49. Petr Staněk
12. 5. 18 11:15 P1 SG-II Butovice Homogen 1.FC A 7. 4:2 (1:2)
Butovice byly lepším týmem. Janča
SG-II Butovice Homogen 1.FC A
Jan Hanton – Tomáš Berger, Vítězslav Černý, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Petr Staněk vs Pavel Mašek – Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon
4., 39. Vojtěch Koželka
40. Přemysl Horký
46. Tomáš Berger
57 Vítězslav Černý 5. Vít Mašek
22. Lukáš Hron
5. 5. 18 10:00 ZAK Deportivo bez Coruna B SG-II Butovice 6. 4:2 (2:0)
Butovice srovnaly na 2:2 a vypadalo to, že si připíšou minimálně bod, ale dvě hrubé chyby v obraně rozhodly, že si nakonec ze Zákostelní nic neodnesly. Český
Deportivo bez Coruna B SG-II Butovice
Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Jaroslav Čepelka, Daniel Fábry, Václav Krampera, Lukáš Kubelka, Zdeněk Ševčík ml. vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk
41. Michal Chytka
28. 4. 18 10:00 P2 SG-II Butovice Legion Aliena A 5. 2:7 (0:6)
Od první minuty byli hosté lepším týmem a v pohodě dokráčeli k vítězství.
SG-II Butovice Legion Aliena A
Jan Hanton – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec, Lukáš Tesař vs Rostyslav Kushney – Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Mykhailo Hordienko, Ilshat Irkin, Vasyl Karaslai, Maxim Kaydashov, Nazariy Shukatka, Sztaniszlav Sztan
25. Sztaniszlav Sztan
21. 4. 18 10:00 P3 SoClose United SG-II Butovice 4. 1:3 (0:2)
Neproměněná penalta a dva smolné góly dosud neporažené domácí rozhodily. Do hry je nevrátil ani gól ve druhé půli, naopak ještě jednou inkasovali a zápas byl rozhodnut. Čapla
SoClose United SG-II Butovice
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf vs Lukáš Krist – Vítězslav Černý, Michal Chytka, Martin Hajdl, Jan Hanton, Přemysl Horký, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Jan Surovec, Lukáš Tesař
34. Ondřej Anýž 8. Tomáš Slavík
11. Lukáš Krist
53. Přemysl Horký
14. 4. 18 10:00 DEKAN SG-II Butovice Nádhera 3. 5:2 (1:1)
I přes výsledek, kdy nakonec padlo sedm gólů, se jednalo o naprosto katastrofální úroveň fotbalu. Jan Dont, David Šimera
SG-II Butovice Nádhera
Lukáš Krist – Jan Hanton, Přemysl Horký, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Mario Stašák, Jan Surovec vs Petr Papírník – Petr Antoš, Stanislav Buňata, Michal Dalibába, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička, Jakub Votruba