Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 16.6.18 | 10:00 | BECH | Nádhera Hoptajch team | 11. | 2:13 |
So 9.6.18 | 10:00 | P3 | Hoptajch team SG-II Butovice | 8. | 7:2 |
So 2.6.18 | 10:00 | BECH | Hoptajch team Protector 1320 FC | 10. | 2:2 |
So 26.5.18 | 10:00 | LITVI | Plameňáci 1.FC B Hoptajch team | 9. | 1:1 |
So 12.5.18 | 10:00 | BECH | Modrý balet A Hoptajch team | 7. | 2:5 |
So 5.5.18 | 10:00 | KBELY | Hoptajch team Šachťor Praha CF | 6. | 11:1 |
So 28.4.18 | 10:00 | BECH | Hoptajch team Tus Pelotas | 5. | 3:1 |
So 21.4.18 | 10:00 | BECH | Homogen 1.FC A Hoptajch team | 4. | 1:8 |
So 14.4.18 | 10:00 | BECH | Hoptajch team Deportivo bez Coruna B | 3. | 4:2 |
So 7.4.18 | 10:00 | BECH | Legion Aliena A Hoptajch team | 2. | 3:5 |
So 24.3.18 | 10:00 | BECH | Hoptajch team SoClose United | 1. | 4:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hoptajch team | 11 | 8 | 2 | 1 | 63:22 | 18 |
2. | Deportivo bez Coruna B | 11 | 8 | 1 | 2 | 61:36 | 17 |
3. | Legion Aliena | 11 | 8 | 0 | 3 | 58:26 | 16 |
4. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:33 | 12 |
5. | SG-II Butovice | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:33 | 11 |
6. | Tus Pelotas | 11 | 4 | 2 | 5 | 39:39 | 10 |
7. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 29:36 | 10 |
8. | Homogen 1.FC A | 11 | 2 | 3 | 6 | 41:45 | 7 |
9. | SoClose United | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:35 | 7 |
10. | Modrý balet A | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:46 | 7 |
11. | Nádhera | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:55 | 5 |
12. | Šachťor Praha CF | 11 | 1 | 2 | 8 | 33:80 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.4.18 | 16:15 | ZABEH | Athletico Spořilov Lipodur FC A (HL7L) |
Ne 8.4.18 | 17:30 | ZABEH | Old Mosquitos Kult žlutého míče (HL8L) |
Ne 8.4.18 | 18:45 | ZABEH | Xichties FC s.Oliver A (HL6L) |
Ne 3.6.18 | 17:30 | SCBEC | AC Tylen Romania F.C. (HL8M) |
Ne 3.6.18 | 18:45 | SCBEC | Xichties FC Talent Praha FC (HL6L) |
Ne 3.6.18 | 20:00 | SCBEC | Dropa FC A Callida CS (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ackermann Erik | 11 | 11 |
Ackermann Miroslav | 2 | 0 |
Ferstl Marek | 5 | 0 |
Fridrich Petr | 10 | 1 |
Janeček Jan | 11 | 8 |
Janeček Miroslav | 4 | 2 |
Kendera Jan | 7 | 10 |
Netušil Robert | 2 | 1 |
Nykl Robert | 8 | 16 |
Nykl Robert | 11 | 8 |
Růžička Marek | 9 | 5 |
Svoboda Václav | 6 | 1 |