Ne 13.5.18 16:15 ZAK Botič FC KTB B   (HL3D)
Ne 13.5.18 17:30 ZAK Sananim FC A Sokol Vysočany B   (HL5I)
So 16.6.18 08:45 HOSTI Profesoři Kanonýři   (HL8K)
So 16.6.18 10:00 HOSTI Plameňáci 1.FC B Modrý balet A   (HL6J)
So 16.6.18 11:15 HOSTI Ross Crock Guaraní   (HL7I)

24. 6. 18 18:45 ARIT Sokol Suchdol TJ City Lhotka FC 11. 2:1 (1:0)
Důrazné, velice vyrovnané utkání, které rozhodl vynikající výkon brankáře Suchdola. Smetana
Sokol Suchdol TJ City Lhotka FC
Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Jakub Erler, Václav Erler, Jakub Krebs, Josef Petr, Michal Zatrapa vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček
28., 41. Václav Erler 38. Martin Janata
10. 6. 18 16:15 P1 City Lhotka FC Sever 1.FC 10. 1:3 (0:3)
Sever si v prvním poločase vybudoval třígólový náskok. Ve druhé půli se rozhodl výsledek ubránit a povedlo se mu to. Lhotka se snažila, ale zápas zachránit nedokázala. Petr Červenka, Jiří Šíp
City Lhotka FC Sever 1.FC
Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Jan Znamenáček vs Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Petr Sysel, Petr Vydra
32. Martin Janata 4., 20. Petr Sysel
5. Rostislav Pulkrab
3. 6. 18 17:30 HANSP Mestek 97 FC City Lhotka FC 9. 2:8 (1:5)
Zasloužená výhra City Lhotka, férové utkání, dobré tempo.
Mestek 97 FC City Lhotka FC
Lubomír Brychta – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Václav Milec, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Ladislav Špička – Martin Janata, Aleš Pavelka, Přemysl Rozkopal, Jaroslav Sváda, Otakar Verner, Jan Znamenáček
25. Ondřej Hašek
54. Vlastimil Zajíc
2., 30. Aleš Pavelka
7. Jaroslav Sváda
15. Otakar Verner
28., 35., 48., 57. Martin Janata
27. 5. 18 16:15 P2 City Lhotka FC Los Niňos M.B. 8. 9:0 (4:0)
Utkání jednoznačného průběhu skončilo vysokým vítězstvím týmu City Lhotka. Trnka
City Lhotka FC Los Niňos M.B.
Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček vs David Staněk – Stanislav Čáha, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Matěj Kovář, Adam Lovecký, Václav Pekárek
19., 28. Aleš Sviták
26., 27., 42., 43. Miroslav Landa ml.
35., 45., 55. Martin Janata
20. 5. 18 18:45 HANSP Paraguay City Lhotka FC 7. 2:1 (2:1)
Vynikající utkání. Husák
Paraguay City Lhotka FC
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Ondřej Kmoch, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Szwarc, Jan Tyl vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Aleš Sviták, Jan Znamenáček
5., 11. Pavel Gold 11. Martin Janata
6. 5. 18 17:30 TEMPO City Lhotka FC Huňáč PK 6. 3:0 (0:0)
Nádherné utkání s velmi vyrovnaným průběhem. Husák
City Lhotka FC Huňáč PK
Ladislav ŠpičkaMilan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček vs Edgárd Moldován – Ghenadii Iacovciuc, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash
49., 50. Otakar Verner
57. Martin Janata
29. 4. 18 16:15 P1 Gang of Jan Palach City Lhotka FC 5. 1:2 (1:1)
Pěkné utkání za slunečného počasí. Rozhodl gól zkraje druhé půle, který jinak dobře chytající brankář Gangu propustil. Hošek
Gang of Jan Palach City Lhotka FC
Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Dan Heuer, František Hňup, Jan Pavel Jíša, Ondřej Raček, Viktor Veniger vs Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Aleš Pavelka, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták
18. Demien Angelo Bambur 24. Jaroslav Sváda
35. Aleš Sviták
22. 4. 18 16:15 P2 City Lhotka FC Horst 1.FC 4. 5:4 (3:1)
Pěkné utkání, i když bylo vedro. City Lhotka skoro rozhodla vedením 5:1, aby se Horst vracel do zápasu až do stavu 5:4. Další gól už nepadl a Lhotka těsně vyhrála. Hošek
City Lhotka FC Horst 1.FC
Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
51. Lucián Baltaretu
15. 4. 18 18:45 MIKU3 City Lhotka FC Sturm JM 3. 4:0 (2:0)
City Lhotka hrála v prvním poločase hezký fotbal a zaslouženě vedla 2:0. Ve 36. minutě po krásné individuální hře zvýšila na 3:0. Hosté ve 41. minutě nastřelili břevno a hrozili z brejků. Domácí několikrát podržel brankář. V závěru domácí pečetili na 4:0. Hošek
City Lhotka FC Sturm JM
Ladislav Špička – Tomáš Černý, Milan Dědek, Zdeněk Halada, Martin Janata, Miroslav Landa ml., Jaroslav Sváda, Jan Znamenáček vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Martin Klejna, Petr Linx, Jiří Navrátil, Martin Soukup, Jan Vybíral
21., 30. Miroslav Landa ml.
36. Martin Janata
59. Zdeněk Halada
8. 4. 18 18:45 MIKU1 Bohemia Roztyly City Lhotka FC 2. 4:3 (1:2)
Pěkný zápas se zajímavým vývojem. Týmy solidní úrovně i kvalitních individualit. Ke konci po dvou bodech více toužila Bohemia a dočkala se. Hošek