So 19.5.18 08:45 ZAK Well Done Rito Pls   (HL5G)
So 19.5.18 10:00 ZAK Hashlerka THC 1993 A Mall 1.FC   (HL7I)
So 19.5.18 11:15 ZAK Šílené veverky K+K Fotbal Team   (HL7I)

24. 6. 18 18:45 P2 Sever 1.FC Horst 1.FC 11. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, kterému remíza slušela. Tomáš Horvát, Michal Mach
Milan Énok – Pavel Drinka, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Mykhaylo Ravlyuk, Petr Sysel, Petr Vydra vs Karel Schaffner – Milan Kašpar, Václav Nič, Martin Odvárko, Martin Pistulka, Zdeněk Uher
13., 46. Rostislav Pulkrab
8., 42. Milan Kašpar
39. Zdeněk Uher
10. 6. 18 17:30 HANSP Horst 1.FC Mestek 97 FC 10. 1:6 (1:2)
Horst se poměrně brzy ujal vedení 1:0, ale potom trochu povolil a Mestek otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch. Druhý poločas už Mestek kraloval a zaslouženě zvítězil. Husák
Horst 1.FC Mestek 97 FC
Milan Kašpar – Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Oldřich Šára – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Václav Milec, Vlastimil Zajíc
4. Petr Kadlec 25. Marek Horák
27., 40., 60. Vojtěch Kišš
39. Jiří Čížek
56. Vlastimil Zajíc
3. 6. 18 16:15 MIKU4 Los Niňos M.B. Horst 1.FC 9. 1:3 (0:2)
Hosté měli mírně navrch. Domácí dokázali přes závěrečný tlak pouze snížit a vítězství si tak odváží Horst. Čapla
Los Niňos M.B. Horst 1.FC
Matěj Kovář – Robert Fojtů, Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Adam Lovecký, Václav Pekárek, David Sládek vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Petr Tomečka, Zdeněk Uher
34. Adam Lovecký 1., 24., 42. Martin Pistulka
27. 5. 18 18:45 HANSP Horst 1.FC Paraguay 8. 9:0 (4:0)
První poločas jednoznačná záležitost týmu Horst, který vedl už 4:0. Potom Paraguay vyrovnala hru a vytvořila si i šance. Ale skóroval opět jen Horst, Paraguay nedokázala nic. Husák
Horst 1.FC Paraguay
Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Martin Skalický – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Alexandr Kazda, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl
1., 41., 58. Martin Pistulka
3., 56. Zdeněk Uher
4., 39., 60. Karel Schaffner
6. Petr Hlavička
20. 5. 18 13:45 P2 Huňáč PK Horst 1.FC 7. 3:3 (3:0)
V zápase byli lepší domácí, hosté se však nevzdali a nakonec vybojovali remízu.
Huňáč PK Horst 1.FC
Taras Vatral – Ghenadii Iacovciuc, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Dmytro Nahornyi, Sergii Oliinyk, Mykola Popovych, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
3. Sergii Kichuk
15. Vladyslav Yash
29. Oleksiy Karabynosh
46. Zdeněk Uher
51. Petr Hlavička
59. Martin Pistulka
13. 5. 18 18:45 MIKU3 Horst 1.FC Sturm JM 5. 2:2 (0:2)
V první půli lepší a šťastnější Sturm. Po přestávce se dvakrát prosadili během minuty domácí a tak se body zaslouženě dělily. Voldán
Horst 1.FC Sturm JM
Milan Kašpar – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Petr Tomečka, Zdeněk Uher vs Filip Kotek – Dušan Dřízhal, Jan Hynek, Petr Linx, Martin Soukup, Jan Tempel, Jan Vybíral
40., 41. Martin Pistulka 4. Jan Hynek
26. Jan Tempel
6. 5. 18 15:00 P2 Horst 1.FC Gang of Jan Palach 6. 4:2 (1:0)
Zkušenost vyhrála nad mládím. Vostatek
Horst 1.FC Gang of Jan Palach
Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Martin Pistulka, Karel Schaffner vs Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Jan Pavel Jíša, David Kaminski, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Jindřich Šálek
14., 35., 60. Martin Pistulka
39. Lucián Baltaretu
31., 43. David Kaminski
22. 4. 18 16:15 P2 City Lhotka FC Horst 1.FC 4. 5:4 (3:1)
Pěkné utkání, i když bylo vedro. City Lhotka skoro rozhodla vedením 5:1, aby se Horst vracel do zápasu až do stavu 5:4. Další gól už nepadl a Lhotka těsně vyhrála. Hošek
City Lhotka FC Horst 1.FC
Ladislav Špička – Milan Dědek, Martin Janata, Jaroslav Sváda, Aleš Sviták, Otakar Verner, Jan Znamenáček vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
51. Lucián Baltaretu
15. 4. 18 18:45 MIKU2 Horst 1.FC Bohemia Roztyly 3. 1:0 (1:0)
Utkání začalo ve velmi dobrém tempu na obou stranách. V 17. minutě dali gól tým Horst a vedení udržel až do konce. Jakub Motl, Tomáš Jindra
Horst 1.FC Bohemia Roztyly
Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Petr Kubát – Michal Brabec, Jan Hrubý, Jan Malý, Dušan Mrozek, Zbyněk Mrózek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Aleš Tylinger, Martin Zeman
17. Zdeněk Uher
8. 4. 18 12:30 STOD Stodůlecký piráti Horst 1.FC 2. 0:4 (0:3)
Utkání rozhodl první poločas, v němž hosté jednoznačně dominovali. Druhé dějství bylo podstatně vyrovnanější, leč ani zlepšení výkonu Pirátům na vstřelení branky nestačilo. Novotný
Stodůlecký piráti Horst 1.FC
Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Jakub Mirovský, Matěj Spálenka vs Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
3., 56. Martin Pistulka
26. Lucián Baltaretu
29. Zdeněk Uher
25. 3. 18 16:15 TEMPO Horst 1.FC Sokol Suchdol TJ 1. 5:5 (5:1)
Domácí tým po prvních 50 minutách jednoznačně lepší, kdyby v tu chvíli vedli větším rozdílem, nikdo by se nedivil. Ale zkrat v poslední desetiminutovce je připravil o vítězství.
Horst 1.FC Sokol Suchdol TJ
Milan Kašpar – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Václav Nič, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Krebs, Petr Maleček, Tomáš Reilich, Michal Zatrapa