Út 11.9.18 19:15, 20:30 MOTO1 Inter Letná
St 12.9.18 17:00, 18:15 DEKAN Veselá Kráva TJ
St 12.9.18 18:00, 19:15, 20:30 SCBEC Traktor Praha A
St 19.9.18 19:30, 20:45 STOD Legends are back
St 26.9.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI Guláš FC
Čt 4.10.18 18:15, 19:30 HANSP Prague City FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Inter se rozloučil v duchu celé sezony vysokou výhrou, Černý koně však měli štěstí a v postupové trojce se udržely a vrací se zpět. Takové štěstí neměl Tream Deam, který zcela vypustil zápas s posledním Litrpůlem a nechal si dát devět gólů. Do šestky tak nakonec postupuje Prague City, které si poradilo se sestupujícím Gulášem a pro které to bude druhý postup v řadě. V přímém souboji o záchranu dopadl lépe Fugas, a tak se Sanitka vrací zpět do osmičky. V posledním kole si ještě polepšilo F3N porážkou Traktoru a naopak Veselá Kráva po remíze s Legendami o jednu příčku spadla.

26. 11. 18 19:00 P1 Černý koně TMK Inter Letná 11. 4:8 (2:4)
Rychlý fotbal s mnoha pěknými útočnými akcemi.
Černý koně TMK Inter Letná
Miloš Hüttner – Jan Brouček, Petr Bulín, Tomáš Hlaváček, Jiří Janků, Petr Konáš, Lukáš Krotil, Luboš Neubert, Václav Vízelka, Jan Vochozka vs Jakub Peterka – Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Marek Mašita, Dominik Šolc, Jaroslav Šustek
57. Tomáš Haken
26. 11. 18 19:00 P2 Sanitka AS Fugas CF B 11. 1:3 (1:0)
Parádní utkání o záchranu, které mělo od první po poslední minuty dramatičnost a náboj. Domácí nevyužili úvodní přesilovku, pak zaspali začátek druhé půle, a to rozhodlo. Procházka
Sanitka AS Fugas CF B
Michal Strakatý – Martin Belay, Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, David Slaboch, Jáchym Straka vs Miloš Moravec – Lukáš Burian, Jan Diehel, Boris Kaliský, Jan Klozar, Jan Stiborek, Lukáš Vilkus
30. Aleš Knesl 32., 34. Lukáš Burian
39. Jan Stiborek
26. 11. 18 19:00 MOTO3 Traktor Praha A F3N FC B 11. 3:5 (2:5)
Hosté svému soupeři odskočili v první desetiminutovce o tři branky. Domácí snižovali, jak mohli, ale na body to nestačilo. Boubín
Traktor Praha A F3N FC B
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Michal Štolc – Jaroslav Klika, Martin Landa, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
15. Marek Seidel
25. Jan Brož
45. Michal Veverka
1., 9., 11. Jaroslav Klika
6. Marek Teller
24. Matěj Plachý
26. 11. 18 19:00 MOTO2 Prague City FC Guláš FC 11. 5:1 (1:1)
Hosté oslabení o jednoho hráče v poli se drželi až do závěru zápasu. Pak domácí borci slepenými góly rozhodli o svém vítězství. Mlynařík
Prague City FC Guláš FC
Josef Kvítek – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Filip Křivský, Petr Máša, Michal Matějovský, Dominik Prokeš, Jan Šafařík, Vlastimil Svatý vs Lukáš PaulůJan Jiráň, Miroslav Korecký, David Petr, Mirko Vasič
6., 54. Frederic Berthold Dongmo Kuété
40. Michal Matějovský
56. Filip Křivský
60. Dominik Prokeš
14. Jan Jiráň
26. 11. 18 19:00 MOTO1 Legends are back Veselá Kráva TJ 11. 2:2 (2:2)
V prvních minutách to vypadalo na jasný zápas pro domácí, ale pak se Legendám nechal vyloučit gólman za hru rukou mimo vápno a hosté se dostali do hry. Remíza je ale nakonec spravedlivá.
Legends are back Veselá Kráva TJ
Karel Suchan – Tomáš Drahovzal, David Gögh, Jan Krůta, Jan Mach, Lukáš Pecha, Marek Týma vs Jakub Rýdl – Daniel Babický, Michal Čaban, Petr Heršálek, Matěj Kuc, Vojtěch Petrík, Jan Račanský, Jakub Strauss, Karel Sudek, Jan Tročil
20. Jan Mach
26. David Gögh
10 Karel Suchan 6., 25. Vojtěch Petrík
26. 11. 18 19:00 P3 Tream Deam FC Litrpůl FC 11. 2:9 (1:3)
Tream deam měl navrch pouze v první minutě. Tři slepené góly v 10. minutě rozhodly o průběhu zápasu.