10. Ol´school Fellas BK 11 3 0 8 29:47 6
11. Primitives Prague FC 11 2 1 8 19:30 5

St 21.3.18 18:15 PRKOP Hells Bells 1.FC Určitě team Vršovice   (HL7B)
St 21.3.18 19:30 PRKOP Kliďas FC PAPE Dejvice   (HL3B)
Ne 13.5.18 18:45 SCBEC Pornolištičky Romania F.C.   (HL8M)
Ne 13.5.18 20:00 SCBEC Améby AFC A Dropa FC A   (HL5H)
Po 28.5.18 19:00 MIKU3 Restaurace U Pecků B BongoBongo AC   (HL3A)
Po 28.5.18 20:15 MIKU3 Turbosršni CF Felix club   (HL5B)

22. 6. 18 17:45 ZABEH Ol´school Fellas BK Klucy PFS 11. 7:3 (4:2)
Obě mužstva si poslední zápas užila, hrál se pěkný fotbálek. Padlo hodně branek. Pochvalu si zaslouží oba gólmani.
Ol´school Fellas BK Klucy PFS
Martin Pospíšil – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Sluka, Matěj Voda vs Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra, Tomáš Vrňák
38. Tomáš Vrňák
8. 6. 18 19:00 ZABEH Klucy PFS Nebeský bastardi 10. 4:3 (0:1)
Oboustranně velice kvalitní a vyrovnaný zápas, kde se štěstí v samotném závěru přiklonilo na stranu domácích.
Klucy PFS Nebeský bastardi
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra, Tomáš Vrňák vs Lukáš Andras – Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Dominik Lipár, Jan Novotný, Lukáš Svěchota
32. Tomáš Vrňák
43. Tomáš Pachl
49., 59. Marek Vávra
20., 55. Michal Korbel
57. Filip Kavan
1. 6. 18 19:30 DEKAN Klucy PFS Yugo FC 9. 1:3 (0:1)
Pohledné utkání s výrazně kvalitnější a důraznější hrou vítězného týmu Yugo FC, jemuž výhra po zásluze patří. Trnka
Klucy PFS Yugo FC
Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Marek Vávra vs Filip Radenović – Michal Brebis, Dominik Juriga, Njegoš Krajišnik, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić
46. Tomáš Kalenda 25., 38., 40. Igor Tumbaš
25. 5. 18 19:30 HOSTI Primitives Prague FC Klucy PFS 8. 0:4 (0:0)
Utkání vyrovnané, přesto bojovné a na šance bohaté v první půli. Po pauze začaly padat góly, sice jen do jedné sítě, ale zato po pěkných akcích. Domácí měli bohužel střelecký půst.
Primitives Prague FC Klucy PFS
Juraj Janík – Jiří Bernat, Lukáš Bret, Filip Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Filip Semela, Radek Viktora vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra
37., 41. Daniel Pospíšil
45. David Melíšek
51. Tomáš Kalenda
18. 5. 18 18:15 HANSP Klucy PFS Integrita Jinonice 7. 1:3 (1:0)
Integrita otočila poločasový nepříznivý výsledek z 0:1 na 2:1 a v závěru přidala třetí gól prakticky do prázdné branky. Za hru zejména v druhém poločase si Integrita vítezství zasloužila. Husák
Klucy PFS Integrita Jinonice
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Marek Vávra, Tomáš Vrňák vs Jan Kotrč – Jan Beneš, Jakub Jančí, Jan Kalaš, Václav Karas, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
6. David Melíšek 48., 60. Tomáš Kudláček
55. Matěj Štrébl
11. 5. 18 19:30 DEKAN Hulla hulla FC Klucy PFS 6. 4:1 (2:0)
Hulla hulla svou promyšlenou hrou překonal rychlost mladých z týmu soupeře a po zásluze vyhrál. Trnka
Hulla hulla FC Klucy PFS
Ondřej Zouhar – Pavol Bors, Jaroslav Guzy, Martin Hajný, Jiří Kolařík, Jiří Studený, Zdeněk Vrána vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander
7. Jiří Kolařík
23., 41., 48. Martin Hajný
51. Tomáš Pachl
4. 5. 18 17:45 ZABEH Klucy PFS Ducksicks 5. 4:6 (1:3)
Jednoznačné utkání. Domácí nevyužili ani početní převahu v prvních deseti minutách. Vostatek
Klucy PFS Ducksicks
Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander vs Jakub Kratěna – Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Radek Palička, František Štěpánek, Jakub Wágner
13., 58. Tomáš Kalenda
53. David Melíšek
59. Jakub Kučera
20., 25., 40. Jan Kodytek
21. František Štěpánek
50., 57. Jakub Wágner
27. 4. 18 18:00 P2 Squadra Azzurra Klucy PFS 4. 4:2 (0:1)
V prvním poločase se týmy oťukávaly a vyčkávaly na chybu soupeře. Druhý poločas nabídl dost jiný obraz hry. Domácí převzali otěže, přitlačili hosty do defenzivy a svou technickou převahu nakonec vyjádřili gólově. Velmi slušně odehraný zápas, zasloužené vítězství domácích.
Squadra Azzurra Klucy PFS
Tomáš Kratochvíl – Filip Cicala, Martin Cicala, Oliver Cuadra, Tomáš Dittrich, Martin Roman, Karel Vančura vs Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra
32. Martin Roman
37. Martin Cicala
37., 51. Tomáš Dittrich
9. Marek Vávra
44. Tomáš Kalenda
35. Antonín Sander
13. 4. 18 18:15 zzNOVOB Klucy PFS Real Prd 3. 7:3 (4:2)
Mužstva se snažila překonat nepříznivé povětrnostní podmínky po celý zápas - umělý povrch a místy se tvořící louže neumožňovaly předvádět líbivý fotbal. Lépe se s touto situací vyrovnal tým "Klucy PFS", který svého soupeře překonal hlavně v proměňování brankových příležitostí. Tomáš Andrle, Jaroslav Novák
Klucy PFS Real Prd
Tomáš Vrňák – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Antonín Sander, Marek Vávra vs Pavel Reich – Michael Kalous, Adam Nejezchleba, Robin Opěla, Václav Tůma, Ivo Urban
5., 20. Tomáš Kalenda
29. Tomáš Novák
30., 42., 53. Marek Vávra
35. Jakub Kučera
6. Michael Kalous
25., 48. Adam Nejezchleba
6. 4. 18 18:00 P2 Pyjavíce FK Klucy PFS 2. 1:6 (0:6)
Rozhodčí se nedostavil. Časy branek jsou pouze orientační.
Pyjavíce FK Klucy PFS
Zdeněk Kopelent – David Blatský, David Brožek, Tomáš Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Tomáš Vyležík vs Tomáš Landa – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Marek Vávra
60. David Brožek 1., 1. Marek Vávra
1., 1. David Melíšek
1., 1. Tomáš Kalenda
23. 3. 18 18:00 MALES Klucy PFS Omlékované Sojky 1. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha příležitostmi ke skórování. Nevyužité šance mohly rozhodnout.
Klucy PFS Omlékované Sojky
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, David Melíšek, Tomáš Novák, Tomáš Pachl, Marek Vávra vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Matěj Marek, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner