2. 6. 18 12:30 ZAK Levá fuska Lesser Side FC 10. 1:6 (1:2)
Pěkné utkání odehráno v duchu fair-play. Beneš
Jan Fiala – Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Ondřej Krejčí – Martin Bedrna, Fedja Begović, Jonáš Kadlečík, Jan Lang, Duc Hoang Nguyen Thien, Vojtěch Rous, Jan Starec, Václav Štrba, Kryštof Vítek
26. OG
35. Martin Bedrna
36., 55. Václav Štrba
27. 5. 18 10:00 ZAK Krabice Levá fuska 9. 1:2 (1:1)
Domácí v prvním poločase rychle odpověděli na vedoucí gól Levé fusky. Po přestávce Krabice začala dělat zbytečně fauly a hosté v závěru rozhodli o svém těsném vítězství.
Krabice Levá fuska
Jan Vojíř – Jan Bělohlávek, Marek Fišer, Filip Jurkovič, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jiří Plachý, Jan Vencour
27. Filip Jurkovič 40 Pavel Kafka 27. Tomáš Hes
55. Jan Lantora
20. 5. 18 11:15 P3 Levá fuska Horsis heads 8. 4:1 (2:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Levá fuska Horsis heads
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jan Vencour vs Jaroslav Šmiták – Štěpán Chládek, Michal Frisch, Ondřej Havel, Jaroslav Kopic, Zdeněk Kricner, Viktor Vorlíček
14. Tomáš Hes
24. Jan Vencour
45. Lukáš Fiala
50. Jan Janovský
47. Štěpán Chládek
13. 5. 18 16:15 MIKU1 Heliport SK Levá fuska 7. 1:0 (0:0)
Velice kontaktní utkání s minimem gólových momentů. Vyhrál Heliport po krásné hlavičce Libuse. Nazar Jaš, Taras Vatral
Heliport SK Levá fuska
Martin Dienstbier – Michal Kolář, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Miroslav Rubeš, Jiří Velebil vs Jan Fiala – Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jiří Plachý, Jan Vencour
48. Jan Libus
6. 5. 18 16:15 BECH Levá fuska Fernet team Říčany 6. 0:5 (0:3)
V prvním poločase měly Říčany raketový nástup a po zásluze vedly o tři góly. Ve druhém poločase se už téměř nic nestalo.
Levá fuska Fernet team Říčany
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, Jan Vencour vs Jakub Macháček – Václav Horník, Daniel Krčmář, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Pavel Mašek, Tomáš Remek
20., 49. Tomáš Remek
28. Pavel Mašek
29. Jakub Macháček
59. Tomáš Kučera
29. 4. 18 11:15 ZAK Sokol V.-Notorax B Levá fuska 5. 0:4 (0:2)
Sokol měl trochu smůlu, nastřelil několikrát tyč nebo břevno, ale gólu se nedočkal. Za to herně a takticky vyspělejší tým Levé fusky využil dokonale své příležitosti a zaslouženě zvítězil. Husák
Sokol V.-Notorax B Levá fuska
Ryan Paul Hulstein – Jakub Bachratý, Dominik Guttenberg, Václav Horejsek, Petr Kuna, Lukáš Nevrlý, Josef Šafránek, Tomáš Tesař, Petr Wied vs Jan Fiala – Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jiří Plachý
18. Pavel Mejstřík
22. David Neužil
36., 47. Tomáš Hes
22. 4. 18 13:45 P1 Levá fuska Terron AC Bozi B 4. 4:3 (0:2)
Vyrovnaný zápas, kterému by slušela remíza.
Levá fuska Terron AC Bozi B
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jan Vencour vs Leoš Melichar – Petr Jeník, Daniel Manda, Jan Přibyl, Jan Přibyl, Matěj Ruml, Milan Šebek, Pavel Šustr, Petr Zuran
41. Lukáš Fiala
43., 54. Pavel Mejstřík
58. Tomáš Hes
14., 55. Pavel Šustr
25. Jan Přibyl
15. 4. 18 11:15 STOD Levá fuska Sporting Luka 3. 5:2 (2:1)
Rozhodla druhá půle, kdy domácí byli efektivnější v zakončení. Tomáš Strnad, Miroslav Ženíšek
Levá fuska Sporting Luka
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Ondřej Honc, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jiří Plachý, Jan Vencour vs Michal Bořecký – Ladislav Bořecký, Martin Dudek, Stanislav Frána, Jakub Jiroudek, Jaroslav Kriebel, Jiří Musil, Milan Novák, Václav Prokeš, Martin Zbránek
1., 22., 35. Lukáš Fiala
32. David Neužil
60. Ondřej Honc
29. Martin Zbránek
56. Jaroslav Kriebel
8. 4. 18 17:30 MIKU3 Bad Boys FC Levá fuska 2. 3:0 (1:0)
V poměrně vyrovnaném zápase se již v první půli trefili hráči Bad Boys. V druhé půli svoje vedení ještě potvrdili dalšími dvěma góly. Robert Junek, Robert Junek
Bad Boys FC Levá fuska
Lukáš Semko – Daniel Doležal, Milan Doležal, Michal Jonáš, Václav Kremer, Daniel Nicolosi, Tomáš Sedláček, Jonathan Vopěnka vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Jan Lantora, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jan Vencour
13. Jonathan Vopěnka
52., 60. Václav Kremer
25. 3. 18 20:00 MIKU4 Levá fuska Pivní draci 1. 2:3 (0:1)
Velmi tvrdý a náročný zápas dovedlo do vítězného konce hostující mužstvo. I přes velký nápor na konci dokázali domácí výsledek pouze regulovat. Dominik Dobšíček, Tomáš Hyánek
Levá fuska Pivní draci
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Jan Janovský, Pavel Mejstřík, David Neužil, Jan Vencour vs Ondřej Beneš – Jan Babinec, Lukáš Čermák, Jaroslav Černý, Jiří Černý, David Mach, Karel Mokoš, Roman Pilík, Zdeněk Šaraj, Milan Sivák, Libor Štohanzl