Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 20:45 | DEKAN | Veselá Kráva TJ England United FC | 11. | 2:1 |
Po 25.6.18 | 20:15 | ZABEH | Prague City FC Kaizer chiefs FC | 11. | 3:0 |
Po 25.6.18 | 20:15 | MIKU2 | Senioři Praha A F3N FC B | 11. | 1:4 |
Po 25.6.18 | 20:15 | P1 | Medvědi B Zelení študáci | 11. | 7:2 |
Po 25.6.18 | 20:15 | MIKU4 | Vysmátí zajíci B Digi Prague FC | 11. | 1:4 |
Po 25.6.18 | 20:15 | MIKU1 | PFC Kodymka B Lipnice | 11. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Medvědi B | 11 | 8 | 2 | 1 | 53:24 | 18 |
2. | Prague City FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:20 | 17 |
3. | Veselá Kráva TJ | 11 | 8 | 1 | 2 | 36:13 | 17 |
4. | F3N FC B | 11 | 7 | 2 | 2 | 40:27 | 16 |
5. | Lipnice | 11 | 7 | 0 | 4 | 55:28 | 14 |
6. | England United FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 50:31 | 11 |
7. | Zelení študáci | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:36 | 11 |
8. | Digi Prague FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 24:43 | 8 |
9. | Vysmátí zajíci B | 11 | 3 | 2 | 6 | 43:71 | 8 |
10. | Senioři Praha A | 11 | 3 | 1 | 7 | 13:38 | 7 |
11. | PFC Kodymka B | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:42 | 4 |
12. | Kaizer chiefs FC | 11 | 0 | 1 | 10 | 18:46 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 20.3.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | SCBEC | F3N FC B |
Ne 25.3.18 | 18:45, 20:00 | BECH | PFC Kodymka B |
St 28.3.18 | 19:00, 20:15 | METE1 | Prague City FC |
Čt 12.4.18 | 19:00, 20:15 | P2 | Digi Prague FC |
Út 17.4.18 | 19:30, 20:45 | CESMI | Lipnice |
Ne 22.4.18 | 17:30, 18:45 | BECH | PFC Kodymka B |
Ne 22.4.18 | 17:30, 18:45 | CESMI | Vysmátí zajíci B |
St 9.5.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | MIKU4 | Senioři Praha A |
Ne 13.5.18 | 18:45, 20:00 | BECH | PFC Kodymka B |
Út 15.5.18 | 19:00, 20:15 | P1 | Digi Prague FC |
St 16.5.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Zelení študáci |
Čt 17.5.18 | 19:30, 20:45 | CESMI | Medvědi B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Marek Teller | F3N FC B | 18 |
2. | Dalibor Bláha | Lipnice | 17 |
3. | Frederic Berthold Dongmo Kuété | Klamovka Praha FK | 15 |
4. | Martin Škeřík | Intertoto | 14 |
5. | Lukáš Srb | Viki team | 14 |
6. | David Křivský | Prague City FC | 13 |
7. | Pavol Štofej | Medvědi B | 12 |
8. | Vojtěch Baštýř | England United FC | 11 |
9. | Lukáš Dvořáček | Medvědi B | 11 |
10. | Vilém Černý | Vysmátí zajíci B | 10 |
11. | Jakub Strauss | Veselá Kráva TJ | 10 |
12. | Lubomír Peklanský | Medvědi B | 10 |
13. | Marek Frýdl | Lipnice | 9 |
14. | Bohdan Pavlík | Lipnice | 9 |
15. | Vojtěch Petrík | Veselá Kráva TJ | 7 |
16. | Vlastimil Svatý | Prague City FC | 7 |
17. | Jaroslav Klika | F3N FC B | 7 |
18. | Tomáš Macko | Medvědi B | 7 |
19. | Daniel Babický | Veselá Kráva TJ | 7 |
20. | Petr Máša | Prague City FC | 6 |