Út 3.4.18 19:30 PRKOP Serfy.cz Holota FC   (HL6D)
Po 23.4.18 19:00 METE2 Pavana AK VET Věčná žízeň FC VET   (VL4A)
Po 23.4.18 20:15 METE2 Lemplíci FC Yakuza   (HL8B)
So 5.5.18 10:00 P2 Kalich club Žižkov Kanonýři   (HL8K)
So 5.5.18 11:15 P2 Homogen 1.FC A Modrý balet A   (HL6J)

24. 6. 18 17:30 MIKU2 Velký klády FC Buzuluk Úvaly FC 11. 1:1 (1:1)
Krásné utkání se spoustou šancí na obou stranách.
Ondřej Bureš – Branislav Chovan, Martin Kopecký, Jakub Kuta, Daniel Novotný, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa vs Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek
7. Daniel Novotný 20. Jakub Votápek
10. 6. 18 17:30 MIKU2 Buzuluk Úvaly FC Tatra Smíchov 10. 6:0 k.
3. 6. 18 16:15 MIKU1 Česlo Buzuluk Úvaly FC 5. 0:3 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný až do 45. minuty. Po vstřelení první branky začali hosté bránit a z protiútoků vstřelili další dva góly, čímž celý zápas vyhráli.
Česlo Buzuluk Úvaly FC
Petr Doutnáč – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Marek Kos, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Jan Šustr vs Michal Miko – David Chlumecký, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč
45. Marco Moles
52. David Chlumecký
57. Daniel Řezáč
27. 5. 18 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC Buzuluk Úvaly FC 9. 5:3 (2:2)
Vyrovnané utkání hodné osmé ligy, ve kterém mohli vyhrát oba. Hosty stálo výhru neproměňování šancí. Ladislav Kratochvíl, Filip Cicala
Rumové pralinky FC Buzuluk Úvaly FC
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Matěj Hlaváček, Pavel Kohout, Michal Šuráň, Pavel Šuráň, Robert Václavík vs Michal Miko – David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek
56. Matěj Krček
20. 5. 18 20:00 P2 Buzuluk Úvaly FC Pogo Praha FC 8. 5:2 (3:1)
Hosté projevili fotbalové nadání, domácí zase zkušenosti. Výsledek odpovídá průběhu zápasu. Aureliu Secara, Vitalie Dumitras
Buzuluk Úvaly FC Pogo Praha FC
Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, David Červený, Lukáš Kohout, Jonatan Kuneš, Oto Ploch, Oleg Shigin, Nicolas Týce
14., 29. Daniel Řezáč
16., 43. René Charvát
48. Jakub Votápek
26. Lukáš Kohout
44. Oleg Shigin
13. 5. 18 15:00 MIKU3 Lobotomici Buzuluk Úvaly FC 7. 1:6 (1:0)
Díky závěru, kdy hosté proměňovali všechny šance, vyhráli vyšším rozdílem.
Lobotomici Buzuluk Úvaly FC
Daniel Vlach – Petr Dvořák, Petr Holec, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Pavel Tichovský, Patrik Vajda vs Michal Miko – René Charvát, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek
11. Pavel Loderer 33., 46. René Charvát
50., 56. Daniel Řezáč
51. Milan Cibulec
54. Jakub Votápek
6. 5. 18 17:30 SCBEC Buzuluk Úvaly FC England Praha 6. 1:3 (1:2)
První půle velice vyrovnaná. Ve druhé půli si hráči Englandu pojistili vítězství .
Buzuluk Úvaly FC England Praha
René Charvát – David Chlumecký, Milan Cibulec, Michal Miko, Marco Moles, Michael Řezáč vs Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Radek Jahoda, Václav Krček, Lukáš Kronus, Pavel Lysý, Jan Machoň, Pavel Marek, Roman Pém, Jiří Smetana
6. Milan Cibulec 10. Václav Krček
18. Pavel Marek
51. Jan Machoň
22. 4. 18 20:00 MIKU3 Buzuluk Úvaly FC Cosmo Hagibor FC 4. 1:0 (1:0)
Šance byly na obou stranách, ale o výsledku rozhodla jediná branka v závěru první půle.
Buzuluk Úvaly FC Cosmo Hagibor FC
Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek vs Robert Hejduk – Tomáš Kaplan, Vlastislav Lukášek, Dominik Olmr, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda
30. René Charvát
15. 4. 18 17:30 BECH Buzuluk Úvaly FC Vozovna Hloubětín A 3. 2:4 (1:3)
Hostující celek byl lepší v první půli. Po změně stran dovolil domácím vstřelit góly, ale nakonec dotáhl utkání do vítězného konce.
Buzuluk Úvaly FC Vozovna Hloubětín A
Matěj Krček – Milan Cibulec, Michal Miko, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek vs Vratislav Feigel – František Budař, Martin Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Jiří Pergl, Josef Plaček, Jan Přibyl, Antonín Růžička, Petr Shíbal, Karel Vacek
11. Jakub Votápek
60. Michal Miko
12. Josef Plaček
13. František Budař
21. Karel Vacek
38. Zbyněk Kubelka
8. 4. 18 20:00 P3 Alvarez D.C. Buzuluk Úvaly FC 2. 1:2 (0:0)
Utkání by slušela remíza, ale Buzuluk těsně před koncem rozhodl.
Alvarez D.C. Buzuluk Úvaly FC
Jiří Mrázek – David Jiroušek, Roman Kovařík, Břetislav Lauer, Rudolf Lavický, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský vs Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Milan Cibulec, Matěj Krček, Alex Lederer, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek
40. Ladislav Vamberský 44. René Charvát
59. Jakub Votápek
25. 3. 18 18:30 HOSTI Buzuluk Úvaly FC ZAHR 1.FC 1. 3:3 (1:2)
Klidné utkání bez závad. Oba soupeři předvedli své maximum. Nechali na hřišti duši. Do poslední chvíle chtěli oba celky strhnout vítězství na svou stranu. remíza sluší za výkon oběma.
Buzuluk Úvaly FC ZAHR 1.FC
Michal Miko – René Charvát, David Chlumecký, Matěj Krček, Daniel Řezáč, Michael Řezáč, Jakub Votápek vs Marek Vodrážka – Tomáš Banýr, Jaroslav Leština, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Petr Skrčený