Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Matěj Hlaváček, Pavel Kohout, Michal Šuráň, Pavel Šuráň, Robert Václavík vs Jakub Tylle – Vladimír Černák, Petr Doutnáč, Michal Klumpar, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Josef Saller, Jan Šustr, Michal Zajíček
10. 6. 18 17:30 MIKU4 Česlo Pogo Praha FC 10. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se rozhodlo až v závěru.
Česlo Pogo Praha FC
Petr Doutnáč – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Jiří Pučálka, Josef Saller, Michal Zajíček vs Stanislav Kodet – Petr Breburda, Adam Bydžovský, David Červený, Lukáš Kohout, Oto Ploch, Oleg Shigin, Nicolas Týce
58. Petr Breburda
3. 6. 18 16:15 MIKU1 Česlo Buzuluk Úvaly FC 5. 0:3 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný až do 45. minuty. Po vstřelení první branky začali hosté bránit a z protiútoků vstřelili další dva góly, čímž celý zápas vyhráli.
Česlo Buzuluk Úvaly FC
Petr Doutnáč – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Marek Kos, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Jan Šustr vs Michal Miko – David Chlumecký, Matěj Krček, Marco Moles, Daniel Řezáč, Michael Řezáč
45. Marco Moles
52. David Chlumecký
57. Daniel Řezáč
27. 5. 18 17:30 TEMPO Lobotomici Česlo 9. 8:1 (8:1)
Utkání rozhodl nedostatečný počet hráčů hostů, kteří domácím stačili jen prvních deset minut. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti. Jiří Tomášek, Pavel Štěrba
Lobotomici Česlo
Daniel Vlach – Radek Barták, Petr Dvořák, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Pavel Tichovský, Roman Treml, Patrik Vajda vs Petr Doutnáč – Michal Klumpar, Marek Kos, Jiří Pučálka, Michal Zajíček
3., 20. Pavel Tichovský
7., 25. Radek Barták
14. Petr Dvořák
17., 18. Michal Petrželka
26. Zdeněk Řádek
8. Marek Kos
20. 5. 18 20:00 TEMPO Česlo England Praha 8. 1:2 (1:0)
Klidné utkání, kde hosté měli větší štěstí.
Česlo England Praha
Petr Doutnáč – Michal Klumpar, Petr Maršoun, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Josef Saller, Jan Šustr vs Radek Pubanc – Ondřej Blažek, Radek Jahoda, Václav Krček, Lukáš Kronus, Pavel Lysý, Jan Machoň, Pavel Marek, Roman Pém, Jiří Smetana
30. Josef Saller 51., 57. Lukáš Kronus
13. 5. 18 17:30 BECH Česlo Vozovna Hloubětín A 7. 4:5 (2:1)
Zápas, ve kterém převládal důraz Vozovny, která zaslouženě vyhrála.
Česlo Vozovna Hloubětín A
Jakub Tylle – Petr Doutnáč, Michal Klumpar, Marek Kos, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr, Michal Zajíček vs Vratislav Feigel – František Budař, Martin Hladík, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Jiří Pergl, Josef Plaček, Jan Přibyl, Antonín Růžička, Petr Shíbal, Karel Vacek
45., 58. Jan Přibyl
6. 5. 18 17:30 ZABEH Cosmo Hagibor FC Česlo 6. 6:0 (2:0)
Hagibor jednoznačně přehrál Česlo a zaslouženě zvítězil. Čapla, Čapla
Cosmo Hagibor FC Česlo
Robert Hejduk – Tomáš Kaplan, Vlastislav Lukášek, Dominik Olmr, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Jakub Tylle – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr
3. OG
8., 56. Patrik Svoboda
35. Vlastislav Lukášek
40., 52. Pavel Řežábek
22. 4. 18 12:30 P3 Alvarez D.C. Česlo 4. 5:2 (4:1)
Domácí rozhodli už v první půli. Hosté dokázali odpovědět pouze dvěma góly. Čapla, Kučera
Alvarez D.C. Česlo
Jiří Mrázek – David Jiroušek, Roman Kovařík, Břetislav Lauer, Rudolf Lavický, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský vs Jakub Tylle – Vladimír Černák, Petr Doutnáč, Michal Klumpar, Jaroslav Laštůvka, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Josef Saller
3., 9., 22. Ladislav Velechovský
8. David Jiroušek
38. Róbert Szántó
6. Michal Klumpar
48. Miroslav Pavelka
15. 4. 18 18:30 HOSTI Česlo ZAHR 1.FC 3. 2:0 (2:0)
Domácí byli lepším týmem. Přihrávky, důraz, technika, to vše bylo na straně Česla.
Česlo ZAHR 1.FC
Jakub Tylle – Vladimír Černák, Petr Doutnáč, Michal Klumpar, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr vs Marek Vodrážka – Jaroslav Leština, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Martin Nebeský, Michaela Pěničková, Štěpán Šefrhans, Petr Skrčený
5. Michal Klumpar
30. OG
15 Jiří Pučálka 20. Štěpán Šefrhans
8. 4. 18 12:30 P3 Velký klády FC Česlo 2. 5:0 (2:0)
Velký klády diktovaly tempo hry. Česlo se bránilo a nestíhalo přebírat protihráče.
Velký klády FC Česlo
Ondřej Bureš – Martin Brandýs, Branislav Chovan, Martin Kopecký, Jan Koza, Fabián Krejčí, Michael Nový, Tomáš Štěpánek, Jan Stoklasa, Pavel Tuč vs Vladimír Černák – Petr Doutnáč, Marek Kos, Petr Maršoun, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr
15., 42. Michael Nový
16. Jan Koza
41. Jan Stoklasa
49. Martin Brandýs
25. 3. 18 16:15 MIKU3 Česlo Tatra Smíchov 1. 6:0 k.
Česlo bylo po celé utkání lepším týmem a vytvářelo si více šancí. Zasloužená výhra. Vostatek
Česlo Tatra Smíchov
Petr Doutnáč – Vladimír Černák, Michal Klumpar, Marek Kos, Petr Maršoun, Miroslav Pavelka, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Josef Saller, Jan Šustr vs Lukáš Klema – Jakub Brada, Jakub Drábek, Radoslav Fiala, Jan Hauptvogel