St 19.9.18 19:30 DEKAN Čechie 12° Touš KK   (VL4C)
St 19.9.18 20:45 DEKAN KKTNC On Tour Uličníci FC   (HL8H)
St 24.10.18 19:00 METE1 Botostroj SK Fotbaloví bozi   (HL8H)
St 24.10.18 20:15 METE1 Footside R.I.P. B   (HL5D)
Po 19.11.18 20:45 BECH Admira 97 Dukla Praha FK   (HL6B)

3. 12. 18 19:00 MIKU4 Střílíme veverky FC Digi Prague FC 11. 9:2 (2:1)
Po vyrovnané první půli se domácí rozjeli k exhibičnímu výkonu a soupeře doslova rozstříleli.
Střílíme veverky FC Digi Prague FC
Dušan Maga – Matouš Brabec, Petr Charvát, Martin Kubát, Taige Liu, Ivo Polák, Tadeáš Polák, Samuel Volpe vs Michal Bartoušek – Michal Dolenský, Lukáš Haisl, Ladislav Kejmar, Tomáš Lapšanský, Štěpán Linha, Tomáš Procházka, Martin Švehla
53. Ladislav Kejmar
19. 11. 18 19:30 BECH Tvar VD Střílíme veverky FC 10. 1:2 (1:1)
Domácí brankář Palma doslova deptal útočníky Veverek. Jen díky němu byl rozdíl ve skóre jen jednobrankový. Procházka
Tvar VD Střílíme veverky FC
Marek Palma – Filip Bouška, Patrik Jedlička, Matyáš Křížkovský, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Dušan Maga – Matouš Brabec, Petr Charvát, Jan Jeřábek, Martin Kubát, Ivo Polák, Tadeáš Polák, Samuel Volpe
14. Patrik Jedlička 17. Ivo Polák
31. Matouš Brabec
12. 11. 18 19:30 STER3 SP Clif Střílíme veverky FC 9. 2:3 (0:1)
Bojovný zápas, kde domácí vyrovnali z nařízené penalty, ale hosté si vítězství vzít nenechali.
SP Clif Střílíme veverky FC
Rozen Atanasov – Lukáš Bernard, Matěj Havel, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Martin Václavík, Dominik Zábranský vs Dušan Maga – Matouš Brabec, Petr Charvát, Jan Jeřábek, Erik Klymyuk, Martin Kubát, Taige Liu, Jan Niebauer, Ivo Polák, Tadeáš Polák, Samuel Volpe
54. Dominik Zábranský
57. Matěj Havel
25. Jan Jeřábek
47. Matouš Brabec
59. Martin Kubát
29. 10. 18 20:15 MOTO2 Real Motion SG Střílíme veverky FC 7. 7:1 (1:0)
Pohledný, útočný fotbal. Oba celky rychle kombinovaly a snažily se hrát útočný fotbal. Nakonec Real byl lepší na míči, a i v koncovce se mu dařilo lépe.
Real Motion SG Střílíme veverky FC
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Václav Šíma, Ladislav Suja, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Dušan Maga – Matouš Brabec, Gerard Filip, Jan Jeřábek, Erik Klymyuk, Taige Liu, Jan Niebauer
13., 33., 51. Lukáš Verner
40. Jakub Zakouřil
41. Petr Dvořák
44. Ladislav Suja
55. Jiří Falc
48. Taige Liu
22. 10. 18 20:45 HOSTI Střílíme veverky FC Primitives Prague FC 6. 2:7 (0:4)
Utkání jasného průběhu, ve kterém se po zásluze prosadili hosté. Trnka
Střílíme veverky FC Primitives Prague FC
Matouš Brabec – Martin Kubát, Dušan Maga, Jan Niebauer, Ivo Polák, Samuel Volpe vs Filip Semela – Jiří Bernat, Filip Janík, Kryštof Janík, Vojtěch Janík, Milan Jerečič, Petr Klauz, Jaroslav Louša, Vladimír Pátek, Radek Viktora
44., 47. Matouš Brabec 3., 40. Kryštof Janík
11., 17. Milan Jerečič
27., 57. Radek Viktora
31. Filip Janík
15. 10. 18 18:00 HRAB2 Lunochod 1.MFK A Střílíme veverky FC 5. 4:5 (1:3)
V první půli byl lepší hostující tým, po přestávce se domácí zlepšili a zaslouženě vyrovnali, ale poté smolně inkasovali a prohráli.
Lunochod 1.MFK A Střílíme veverky FC
David Šesták – Martin Bárta, Zhenya Fushchich, Martin Janda, Ivan Kliap, Oleksandr Kliap, Josef Punčochář, Mykhailo Sushanyn vs Dušan Maga – Matouš Brabec, Martin Kubát, Jan Niebauer, Ivo Polák, Samuel Volpe
36., 60. Martin Kubát
1. 10. 18 18:15 LITVI Střílíme veverky FC Limita 4. 1:2 (0:0)
Od začátku hráno za neustálé převahy Limity, která si vytvořila spoustu šancí, ale výborný gólman Veverek vychytal, co se dalo. Až v závěru kapituloval, a tak Limita zvítězila. Rudolf Novotný
Střílíme veverky FC Limita
Dušan Maga – Matouš Brabec, Gerard Filip, Jan Jeřábek, Martin Kubát, Ivo Polák, Tadeáš Polák, Samuel Volpe vs Radek Matoušek – Adam Kirschner, Filip Matoušek, Richard Rosenkranz, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička
45. Ivo Polák 51. Tomáš Zderadička
58. Michal Šťastný
24. 9. 18 20:15 METE2 Lemplíci FC Střílíme veverky FC 3. 4:6 (2:1)
Hostům se podařilo otevřít skóre hned v úvodu zápasu, zkušenější domácí však výsledek ještě do poločasu otočili. Po brance na 1:3 vypadal stav pro hosty beznadějně, dokázali se ale vzchopit a během pěti minut nepříznivý průběh otočit ve svůj prospěch. Další obrat se již nekonal, a tak si hosté připsali první vítězství v soutěži. Čapla
Lemplíci FC Střílíme veverky FC
Michal Havlík – Jan Čermák, Miloslav Koudelka, Jan Kováč, Filip Mikulášek, Jaroslav Němec, Vít Schulte, Petr Švehla vs Dušan Maga – Matouš Brabec, Gerard Filip, Martin Kubát, Jan Niebauer, Ivo Polák, Tadeáš Polák