Hanspaulská liga 8F

podzim 2018

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
St 5.12.18 19:30 TEMPO Hustý FC Diablos Blancos C.F. 11. 5:1
St 5.12.18 19:00 METE1 Gobi dezert Prase FC 11. 1:5
St 5.12.18 19:00 METE2 Warrior MAC Mořský panny 11. 0:6 k.
St 5.12.18 19:00 MIKU3 S nadhledem Bro´s 11. 6:0
St 5.12.18 19:00 MIKU4 Surtep Beroun AC Tylen 11. 6:6
Čt 22.11.18 19:30 ZAK AC Tylen S nadhledem 10. 3:2
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Warrior MAC 11 9 1 1 69:13 19
2. Black Ballet 11 8 2 1 40:17 18
3. Bro´s 11 8 1 2 43:17 17
4. Prase FC 11 6 2 3 40:20 14
5. AC Tylen 11 6 2 3 43:29 14
6. S nadhledem 11 6 0 5 44:32 12
7. Surtep Beroun 11 5 1 5 29:35 11
8. Hustý FC 11 4 1 6 31:41 9
9. Mořský panny 11 4 0 7 30:36 8
10. Diablos Blancos C.F. 11 4 0 7 34:52 8
11. Gobi dezert 11 1 0 10 14:59 2
12. xVZD 11 0 0 11 0:66 0

Komentář

Letní pauza je u konce a v pořadí už 93. sezóna Hanspaulky se rozbíhá. Od druhého hracího týdne ve vaší skupině najdete na tomto místě krátký komentář, který shrne dění ve skupině za poslední kolo. Pokud byste měli jakýkoliv podnět, připomínku nebo komentář, můžete nás kontaktovat na e-mailu

Zobrazit celý text
vedouci@psmf.cz, kam můžete psát i své žádosti o opravy sestav nebo střelců. Hodně štěstí v nové sezóně, co nejvíce gólů a co nejméně zranění vám přeje redakce Týdeníku Hanspaulka.

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 19:30 TEMPO Hustý FC Diablos Blancos C.F. 11. 5:1 (5:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Všechny branky padly v prvním poločase, zápas se pak už jen dohrával.
Hustý FC Diablos Blancos C.F.
Josef Klenot – Jaroslav Bartoš, Petr Daněk, Tomáš Fišera, Lukáš Koděra, Jakub Vilim vs Marek Pixa – Martin Georgiu, Vít Karpač, Adam Labík, Amon-Re Maria Müller
Góly Karty Góly Karty
6., 20. Petr Daněk
22., 28. Jakub Vilim
25. Tomáš Fišera
26. Martin Georgiu
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 19:00 METE1 Gobi dezert Prase FC 11. 1:5 (0:2)
Popis zápasu Rozhodčí
Gobi dezert Prase FC
Petr Pokorný – Daniel Černý, Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Jaroslav Máslo, Miloš Plachý, Michal Růžička vs Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Jiří Pudil
Góly Karty Góly Karty
47. Daniel Černý 16., 21., 35. Jan Doležel
44., 58. Libor Hruška
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 19:00 METE2 Warrior MAC Mořský panny 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Domácí se z utkání omluvili.
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 19:00 MIKU3 S nadhledem Bro´s 11. 6:0 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání bylo kontumováno ve prospěch domácích pro start hráče v trestu v týmu Bro´s. Jan Váňa, Tomáš Váňa
S nadhledem Bro´s
Lukáš Braunsperger – Jan Černý, David Kubát, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Michal Sedlák, Lukáš Zelený vs Roman Beňák – Daniel Kotrč, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma
Góly Karty Góly Karty
22., 56., 58. Lukáš Zelený
52. Michal Sedlák
57. Jan Černý
23., 48. David Tůma
33. Dominik Ptáček
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
5. 12. 18 19:00 MIKU4 Surtep Beroun AC Tylen 11. 6:6 (1:4)
Popis zápasu Rozhodčí
Neuvěřitelné zmrtvýchvstání domácích! Tylen v první půli dominoval, ještě deset minut před koncem vedl o čtyři branky, přesto Surtep dokázal vyrovnat a v hektickém závěru mohl dokonce vyhrát.
Surtep Beroun AC Tylen
Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy vs Vojtěch Matoušek – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška, Tomáš Voborský
Góly Karty Góly Karty
2., 56., 57. Alexander Lengyel
47., 57. Jiří Fekete
50. Petr David
3., 36., 38. Filip Chaloupecký
12., 16., 28. František Vavruška
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
22. 11. 18 19:30 ZAK AC Tylen S nadhledem 10. 3:2 (2:0)
Popis zápasu Rozhodčí
Utkání by více slušela remíza, ale domácí nakonec urvali vítězství pro sebe. Boubín
AC Tylen S nadhledem
Bohumil Válek – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Vojtěch Matoušek, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška, Tomáš Voborský vs Lukáš Braunsperger – Jan Černý, David Kubát, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Michal Sedlák
Góly Karty Góly Karty
1. Filip Chaloupecký
3. Milan Durovič
58. Vojtěch Matoušek
33. David Kubát
36. Michal Pilař

Statistika skupiny za podzim

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Martin Vágner Warrior MAC 14
2. Roman Beňák Bro´s 14
3. Filip Chaloupecký AC Tylen 13
4. Michal Pilař S nadhledem 12
5. Lumír Daniel Axthelm Sokol Picasso B 11
6. Petr David Surtep Beroun 10
7. Pavel Štolba Warrior MAC 9
8. Jan Strachota Warrior MAC 9
9. David Řezáč Warrior MAC 8
10. Jan Černý S nadhledem 8
11. František Vavruška AC Tylen 7
12. David Kubát S nadhledem 7
13. Jan Doležel Prase FC 7
14. Marek Fiala Warrior MAC 6
15. Artem Sajkin Black Ballet 6
16. Filip Zejman Mořský panny 6
17. Lukáš Koděra Hustý FC 6
18. Libor Hruška Prase FC 6
19. Petr Hošek Warrior MAC 6
20. Illya Leheta Black Ballet 6
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 26. 9. 22, 11:35