10. Diablos Blancos C.F. 11 4 0 7 34:52 8

Po 24.9.18 19:00 METE2 F3N FC B Veselá Kráva TJ   (HL7A)
Po 24.9.18 20:15 METE2 Lemplíci FC Střílíme veverky FC   (HL8B)
Čt 25.10.18 18:15 ARIT Rarach FC Prtzalona C.F.   (HL7H)
Čt 25.10.18 19:30 ARIT Proradost FK Lemplíci FC   (HL8B)

5. 12. 18 19:00 MIKU4 Surtep Beroun AC Tylen 11. 6:6 (1:4)
Neuvěřitelné zmrtvýchvstání domácích! Tylen v první půli dominoval, ještě deset minut před koncem vedl o čtyři branky, přesto Surtep dokázal vyrovnat a v hektickém závěru mohl dokonce vyhrát.
Surtep Beroun AC Tylen
Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy vs Vojtěch Matoušek – Filip Chaloupecký, Milan Durovič, Matěj Převrátil, Jakub Sinčák, František Vavruška, Tomáš Voborský
2., 56., 57. Alexander Lengyel
47., 57. Jiří Fekete
50. Petr David
3., 36., 38. Filip Chaloupecký
12., 16., 28. František Vavruška
21. 11. 18 20:15 METE1 Prase FC Surtep Beroun 10. 5:1 (2:0)
Utkání hrané ve vysokém nasazení, s řadou osobních soubojů. Prasata byla kvalitnější v zakončení, a tak slaví výhru.
Prase FC Surtep Beroun
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Libor Hruška, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy
18. Jan Doležel
24. Jiří Pudil
51. Libor Hruška
56. Tomáš Poláček
60. Lukáš Cibulka
47. Petr Husák
14. 11. 18 19:30 PRKOP S nadhledem Surtep Beroun 9. 4:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas, ve kterém střídala akce akci. V první půli byli lepší hosté, ale po pauze se domácí zlepšili a měli více štěstí v zakončení. Hosté už v závěru neměli sílu srovnat.
S nadhledem Surtep Beroun
Lukáš Braunsperger – Jan Černý, David Kubát, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Michal Sedlák vs Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy
15. David Kubát
34., 55. Jan Černý
46. Michal Pilař
8. Alexander Lengyel
12., 34. Petr David
7. 11. 18 18:15 PRKOP Surtep Beroun Warrior MAC 8. 0:8 (0:6)
Poměrně hladké vítězství hostů, ale domácí se do poslední chvíle nevzdávali.
Surtep Beroun Warrior MAC
Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Matěj Holub, Petr Husák, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška vs František Novotný – Daniel Borodáč, Petr Hošek, David Řezáč, Pavel Štolba, Jan Strachota, Martin Vágner, Vít Zloský
14., 21., 28. Jan Strachota
14. Petr Hošek
19., 28., 41. David Řezáč
39. Martin Vágner
17. 10. 18 17:30 ARIT Surtep Beroun Hustý FC 6. 3:1 (0:0)
Utkání, kdy domácí obléhali branku, podařilo se jim vsítit tři góly a zaslouženě vyhráli.
Surtep Beroun Hustý FC
Matěj Holub – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Dmitriy Slabospitskiy vs Josef Klenot – Jaroslav Bartoš, Petr Daněk, Tomáš Fišera, Jaroslav Meisner, Jakub Vilim
40., 45., 60. Petr David 55. Tomáš Fišera
10. 10. 18 20:00 ARIT Gobi dezert Surtep Beroun 5. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, o něco šťastnější hosté. Berounští měli ke konci utkání fyzicky navrch.
Gobi dezert Surtep Beroun
Martin Havel – Daniel Černý, Jaroslav Doleček, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Jaroslav Máslo, Miloš Plachý, Michal Růžička vs Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Matěj Holub, Petr Husák, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy
37. Daniel Černý 35. Alexander Lengyel
38. Jiří Fekete
54. Martin Král
3. 10. 18 18:45 BIHOR Surtep Beroun Diablos Blancos C.F. 4. 3:1 (1:0)
Utkání plné nepřesností, v němž o něco víc fotbalového umění předvedl domácí tým a proto zvítězil. Novotný
Surtep Beroun Diablos Blancos C.F.
Matěj Holub – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy vs Marek Pixa – Lumír Daniel Axthelm, Zdeněk Beran, Matěj Dolejší, Martin Georgiu, Vít Karpač, Adam Labík, Amon-Re Maria Müller, Josef Švehlík
2. Lukáš Liška
32., 49. Petr David
38. Josef Švehlík
26. 9. 18 17:30 ARIT Black Ballet Surtep Beroun 3. 3:2 (1:1)
Bojovný a vyrovnaný zápas, který na svou stranu strhli domácí.
Black Ballet Surtep Beroun
Michal Algayer – Martin Čunta, Ladislav Dely, Nicolas Dofek, David Hora, Illya Leheta, Artem Sajkin, Stanislav Sýs vs Matěj Holub – Petr David, Petr Husák, Tomáš Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška
1. Martin Čunta
44. Nicolas Dofek
48. Ladislav Dely
6. Lukáš Kýn
35. Petr David
19. 9. 18 17:30 ARIT Surtep Beroun Mořský panny 2. 2:1 (1:1)
Hosté se v 18. minutě ujali vedení, domácí se však vzpamatovali a utkání dokázali otočit ve svůj prospěch. Čapla
Surtep Beroun Mořský panny
Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška vs Martin Lippert – Miroslav Beran, Michal Pergl, Matěj Příhoda, Vojtěch Šalanský, Martin Sus, Vojtěch Tichý, Filip Zejman, Petr Židoň
23. Petr Husák
34. Petr David
18. Martin Sus
5. 9. 18 17:30 ARIT Bro´s Surtep Beroun 1. 5:0 (3:0)
Hostům z Berouna první zápas v soutěži nevyšel. Od sehranějšího soupeře obdrželi pět branek a odjeli bez bodového zisku. Čapla
Bro´s Surtep Beroun
Daniel Ptáček – Roman Beňák, Adam Gryc, Václav Kotrč, Lukáš Kubrycht, Jaroslav Kvapil, Jan Marek, Dominik Ptáček, Milan Švajcr, David Tůma vs Jan Kratochvíl – Petr David, Jiří Fekete, Petr Husák, Martin Král, Lukáš Kýn, Alexander Lengyel, Lukáš Liška, Dmitriy Slabospitskiy