Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.18 | 17:30 | P1 | Koza znezaneřáděná GJS FK | 11. | 0:7 |
Ne 18.11.18 | 17:30 | MIKU3 | GJS FK England Praha | 10. | 3:2 |
Ne 11.11.18 | 15:00 | HANSP | GJS FK Old Mosquitos | 9. | 6:0 k. |
Ne 4.11.18 | 20:00 | DEKAN | DDR FC GJS FK | 8. | 7:5 |
Ne 21.10.18 | 13:45 | P2 | GJS FK Česlo | 7. | 10:3 |
Ne 14.10.18 | 16:15 | P2 | Buzuluk Úvaly FC GJS FK | 6. | 5:6 |
Ne 7.10.18 | 17:30 | TEMPO | GJS FK Black Fellaz FC | 5. | 13:6 |
Ne 30.9.18 | 17:30 | P3 | 1.FC Zahradní Město GJS FK | 4. | 3:5 |
Ne 16.9.18 | 20:00 | MIKU2 | Kolomajzna TJ GJS FK | 2. | 4:6 |
Ne 9.9.18 | 18:45 | HANSP | GJS FK Krkovičky na grilu | 1. | 13:2 |
GJS FK xVZI | 3. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GJS FK | 11 | 10 | 0 | 1 | 80:32 | 20 |
2. | 1.FC Zahradní Město | 11 | 9 | 1 | 1 | 61:11 | 19 |
3. | England Praha | 11 | 7 | 1 | 3 | 35:28 | 15 |
4. | DDR FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 61:34 | 14 |
5. | Black Fellaz FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 53:39 | 11 |
6. | Buzuluk Úvaly FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:27 | 10 |
7. | Koza znezaneřáděná | 11 | 4 | 2 | 5 | 37:37 | 10 |
8. | Česlo | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:49 | 10 |
9. | Kolomajzna TJ | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:40 | 9 |
10. | Krkovičky na grilu | 11 | 2 | 1 | 8 | 26:56 | 5 |
11. | Old Mosquitos | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:52 | 1 |
12. | xVZI | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 23.9.18 | 16:15 | DEKAN | Los Niňos M.B. Atomový veverky B (HL7K) |
Ne 23.9.18 | 17:30 | DEKAN | Maverick VET Old boys Bohemia Chips (VL4E) |
Ne 28.10.18 | 13:45 | P3 | Corleone Hustec (HL4F) |
Ne 28.10.18 | 15:00 | P3 | Brazzers Praha FC B Potíže (HL8L) |
Ne 25.11.18 | 16:15 | ZAK | Sokol Vysočany C Benda OFC (HL6K) |
Ne 25.11.18 | 17:30 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Beerchester United (HL7K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrisák Daniel | 9 | 10 |
Chocholouš Vojtěch | 10 | 25 |
Čmejla Filip | 10 | 7 |
Kvapil Pavel | 4 | 7 |
Plechatý Oskar | 10 | 5 |
Pokorný Šimon | 8 | 5 |
Ročeň Jakub | 7 | 3 |
Staud Kryštof | 5 | 0 |
Traxmandl Max | 5 | 0 |
Večeřa Adam | 7 | 6 |