7. Viktoria Bítovská VET A 11 5 0 6 42:37 10

Čt 17.5.18 17:45 MIKU1 Benda 1964 OFC UVL Klokan club UVL   (UVL1A)
Čt 17.5.18 19:00 MIKU1 Lucián FC A G.I.C La Plate de Cünde   (HL2B)
Čt 17.5.18 20:15 MIKU1 Brosway team WRP   (HL7F)
Čt 7.6.18 19:00 MOTO3 Atletico Dělo SFC A Los Muchachos   (HL6F)
Čt 7.6.18 20:15 MOTO3 Atletico Dělo SFC B Tutto bene B   (HL6H)

27. 6. 18 19:00 P3 Viktoria Bítovská VET A Čechie 12° 11. 5:3 (2:1)
Utkání hrané v poklidném tempu rozhodla poslední desetiminutovka. Radek Vondráček, Tomáš Nosek
Viktoria Bítovská VET A Čechie 12°
Jiří Hlavín – Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Patrik Laibl, Martin Papadopulos, Lubomír Peklanský, Martin Petřina vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha
10., 42., 57. Lubomír Peklanský
19. Martin Papadopulos
55. Jiří Ditter
14. Petr Kopička
34. Jan Hehejík
50. Martin Půlpán
13. 6. 18 18:45 BIHOR Čechie 12° Tuscarora VET 10. 13:4 (4:2)
Utkání hrané v přátelském duchu s jasným vítězstvím týmu Čechie 12°. Trnka
Čechie 12° Tuscarora VET
Ladislav Košťál – Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Petr Vítek vs Martin Novotný – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Jan Hauer, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
55. Zdeněk Vrána
31. 5. 18 19:30 KBELY Šachta UK VET Čechie 12° 9. 4:2 (3:1)
Na průběžné navyšování náskoku domácích zareagovali hosté příliš pozdě na to, aby si ze zápasu odvezli alespoň bod.
Šachta UK VET Čechie 12°
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek
8., 35. Jan Stehlík
25. Aleš Pavel
29. Martin Antošík
10. Miroslav Trnka
55. David Krejdl
23. 5. 18 18:15 HOSTI Čechie 12° Queen´s park club VET 8. 1:6 (0:3)
Rychlá práce s míčem a lepší pohyb rozhodly o zaslouženém vítězství QPC.
Čechie 12° Queen´s park club VET
Ladislav Košťál – Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Pavel Smolák – Karel Hrubeš, Pavel Hrubeš, Petr Podrápský, Josef Průša, Michal Rod, Daniel Smrčka
51. Petr Kopička 6. Karel Hrubeš
18., 47. Josef Průša
21. Daniel Smrčka
38. Petr Podrápský
58. Michal Rod
9. 5. 18 19:00 P2 Po Útlumu 06 Čechie 12° 7. 8:3 (1:2)
První poločas se dostala Čechie do vedení, domácí ale předvedli drtivý obrat. Hrálo se v dobrém tempu.
Po Útlumu 06 Čechie 12°
Miroslav Motl – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Robert Nykl, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Vladimír Vodák vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
19., 43., 59., 59. Rostislav Korbel
32., 34. Vladimír Vodák
60. Vojtěch Dostal
60. Petr Vaněček
11., 26. Petr Kopička
52. Petr Vítek
3. 5. 18 18:15 HANSP Čechie 12° Sananim Legends 6. 8:2 (5:1)
Pěkný kombinační fotbal od obou mužstev. Čechie rychle vedla 4:0 a poločasový stav jasně stanovil, kdo je pánem na hřišti. Když domácí ve druhém poločase přidali další tři góly, bylo o jasném vítězství Čechie rozhodnuto. Hráno slušně, bez karet. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Čechie 12° Sananim Legends
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Lukáš Turnovec – Tomáš Dojava, Jan Kočí, Tomáš Kratochvíl, Petr Kvapil, Martin Tůma, Tomáš Veselý
4., 13., 35., 40., 55. Petr Kniha
12., 18. Petr Kopička
15. Luboš Kasa
17. Jan Kočí
55. Tomáš Kratochvíl
26. 4. 18 17:00 DEKAN Mamba club V Čechie 12° 5. 6:3 (2:1)
Pěkné utkání hrané v rychlém tempu, oba týmy začaly skórovat až po prvních dvaceti minutách Domácí byli přesnější v zakončení a po zásluze berou dva body.
Mamba club V Čechie 12°
Tomáš Bartoněk – Jan Dostál, Milan Hes, Adrian Hrušovský, Martin Janda, Tomáš Kratochvíl, Petr Mach, Jiří Tryner vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek
20., 36. Adrian Hrušovský
25., 42., 56. Milan Hes
52. Martin Janda
22. Martin Půlpán
43. Petr Vítek
60. Petr Kopička
19. 4. 18 19:30 HOSTI Čechie 12° Hertha ZMZ VET 4. 2:8 (0:3)
Rychlé a bojovné utkání s množstvím šancí na obou stranách. Martin Hajný, Jiří Studený
Čechie 12° Hertha ZMZ VET
Ladislav Košťál – Miroslav Kašpar, Petr Kopička, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Richard Šuta – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Tomáš Lisko, Martin Med, Jaroslav Novotný
55. Petr Kopička
57. Jaroslav Šácha
6., 25., 45., 54. Tomáš Lisko
18. Jiří Kacovský
47., 58. Jiří Kalinovský
48. Jaroslav Novotný
5. 4. 18 17:00 HANSP Čechie 12° X-team 3. 7:2 (3:2)
Zápas se zlomil ve 44. minutě, X-team nevyrovnal na 3:3 a pak už to tam Čechie nasypala soupeři, který nemohl střídat. Hošek
Čechie 12° X-team
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Petr Vítek vs Pavel Fiala – Vladimír Eichler, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
7., 56. Jiří Štróbl
15., 45. David Krejdl
26., 53. Petr Kopička
58. Petr Vítek
9. Vladimír Eichler
14. Pavel Pokorný
28. 3. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Čechie 12° 2. 1:0 (1:0)
O výsledku utkání rozhodl zbytečný faul a následně nařízený pokutový kop. Sršni měli i další gólové příležitosti, ale žádnou z nich již nedokázali zužitkovat, hosté se svými možnostmi naložili obdobně. Voldan
Běchovičtí sršni A Čechie 12°
Libor Šmída – Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Petr Váňa, Pavel Vokoun vs David Krejdl – Jan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
19. Tomáš Eiselt
21. 3. 18 18:15 DEKAN Čechie 12° Vršáci VET 1. 1:2 (0:1)
Fotbal nahoru dolů, s řadou krásných akcí.
Čechie 12° Vršáci VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Patrik Parikrupa – Dušan Dedera, Pavel Dík, Ladislav Došlý, Zdeněk Grůša st., Michal Janoška, Petr Ježek, Vladislav Loskot, JIří Parýzek, Marian Skrip