Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 26.6.18 | 18:15 | LITVI | UTS Vršovice G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 2:2 |
Čt 14.6.18 | 19:00 | MIKU3 | G.I.C La Plate de Cünde Sokol Picasso A | 10. | 7:4 |
Čt 7.6.18 | 20:30 | TEMPO | S.N.F. A G.I.C La Plate de Cünde | 9. | 2:9 |
Út 22.5.18 | 17:45 | MIKU2 | G.I.C La Plate de Cünde MVS Vršovice A | 8. | 9:0 |
Čt 17.5.18 | 19:00 | MIKU1 | Lucián FC A G.I.C La Plate de Cünde | 7. | 1:3 |
Út 1.5.18 | 19:15 | KORAB | G.I.C La Plate de Cünde Koberce Trend ARG | 6. | 4:3 |
Út 24.4.18 | 20:15 | MIKU1 | Klokan Perón club A G.I.C La Plate de Cünde | 5. | 0:7 |
Út 17.4.18 | 20:15 | MIKU3 | G.I.C La Plate de Cünde Inter Ohradní | 4. | 9:4 |
Út 10.4.18 | 20:15 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Torpedo Ohrobec SKA | 3. | 3:3 |
St 4.4.18 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 4:2 |
Čt 29.3.18 | 19:00 | MIKU3 | G.I.C La Plate de Cünde Torpedo Barrandov | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo UK | 11 | 10 | 0 | 1 | 62:20 | 20 |
2. | Koberce Trend ARG | 11 | 7 | 3 | 1 | 51:18 | 17 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 7 | 2 | 2 | 57:28 | 16 |
4. | Torpedo Barrandov | 11 | 6 | 3 | 2 | 41:26 | 15 |
5. | Klokan Perón club A | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:29 | 13 |
6. | Inter Ohradní | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:38 | 11 |
7. | UTS Vršovice | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:43 | 10 |
8. | MVS Vršovice A | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:53 | 8 |
9. | Lucián FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 34:45 | 7 |
10. | S.N.F. A | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:55 | 7 |
11. | Sokol Picasso A | 11 | 3 | 0 | 8 | 40:46 | 6 |
12. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 0 | 2 | 9 | 18:61 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.4.18 | 19:30 | CESMI | Super Naděje B Dehet Old 1.FC SUP (SVL3C) |
Čt 5.4.18 | 20:45 | CESMI | Orange Predators B Napoleoni (HL7G) |
Po 21.5.18 | 18:15 | LITVI | Bakera VET Sean team VET (VL2A) |
Po 21.5.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A Borussia Bubeneč (HL3A) |
Po 21.5.18 | 20:45 | LITVI | Sean team A Oratoř Kobylisy (HL4B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Došek Martin | 11 | 0 |
Haetchi Victor | 5 | 0 |
Holub Ondřej | 11 | 6 |
Kmoch Jan | 8 | 7 |
Kostka Dominik | 11 | 22 |
Kotek David | 9 | 4 |
Pecka Miroslav | 11 | 3 |
Strouhal Jan | 11 | 4 |
Žežulka Ondřej | 9 | 11 |