8. Morová rána 1.FC VET 11 5 0 6 41:37 10
12. Tyran Saens 1.FC VET B 11 0 0 11 20:50 0

Ne 15.4.18 16:15 P3 Brazzers Praha FC A Vzteklé Želvičky   (HL7K)
Ne 15.4.18 17:30 P3 Hosthunters Balbín FC   (HL3D)
Ne 3.6.18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hosthunters   (HL3D)
Ne 3.6.18 20:00 MIKU1 Řežem to United Prague Gunners   (HL3D)
St 27.6.18 19:00 MIKU1 Šachta UK VET Mamba club V   (VL3C)
St 27.6.18 20:15 MIKU1 Medvídkova tlapička Lachtánci 1.WC   (HL4C)

22. 6. 18 19:30 BECH STG Milovice Morová rána 1.FC VET 11. 3:2 (0:1)
Milovice prohrávaly celý zápas. Až devět minut před koncem se jim podařilo vstřelit góly a vyhrát. Husák
STG Milovice Morová rána 1.FC VET
Petr Dušek – Josef Bešta, Josef Dušek, Alexandr Golovko, Jaromír Havle, Zdeněk Kubíček, Volodymyr Markovych, Daniel Rosecký, Vítězslav Soukal vs Jan Hrabal – František Diviš, Ondřej Gros, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba
51. Vítězslav Soukal
57. Volodymyr Markovych
58. Daniel Rosecký
19., 41. Ondřej Gros
10. 6. 18 17:30 DEKAN Morová rána 1.FC VET Tycho de Brahe VET 10. 5:4 (2:1)
V zajímavém zápase měli mírně navrch hráči Morové rány. Tycho dokázalo vyrovnat pouze na 1:1. poté už náskok Morové rány narostl i o dvě branky. Hosté v závěru stáhli náskok, vyrovnat už ale nezvládli, neboť až příliš řešili rozhodčího na úkor hry.
Morová rána 1.FC VET Tycho de Brahe VET
Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Petr Javorek, Jaroslav Polívka, Vladimír Švorba vs Bohumil Karafiát – Libor Bravený, Jiří Matzner, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vodička
59. Josef Oplt
1. 6. 18 19:15 P2 Morová rána 1.FC VET Deportivo Estudiantil VET 9. 0:1 (0:1)
Moc pěkné, oboustranné, bojovné utkání, které rozhodla jedna přesná střela ze začátku hry. Domácí potom celý zápas chtěli vyrovnat, ale gól ne a ne dát.
Morová rána 1.FC VET Deportivo Estudiantil VET
Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf vs Giovanni Mina – Ioannis Kamparmpakis, Lorenzo Lainez, Andres Mantilla, Selmo Morais, David Rodriguez, Gary Yazbek, Daladier Yazbekc
4. Ioannis Kamparmpakis
20. 5. 18 20:00 MALES Reka Group - Calvados Morová rána 1.FC VET 8. 10:2 (4:1)
Po vyrovnaném začátku se strhl gólový uragán Calvadosu.
Reka Group - Calvados Morová rána 1.FC VET
Vladimír OliberiusMichal Beitler, Tomáš Hlinka, Jiří Kácovský, Karel Křeček, Karel Růžička, Daniel Vališ, Josef Vejšický vs Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf
27., 56. David Volf
13. 5. 18 19:45 HOSTI Morová rána 1.FC VET The Penguins 6:5 XXL 7. 1:2 (1:1)
Vypjaté utkání skončilo výhrou hostů.
Morová rána 1.FC VET The Penguins 6:5 XXL
Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf vs Antonín Novotný – Marek Čermák, František Dobřanský, Zdeněk Kodýtek, Petr Novák, Daniel Petřek, Hynek Purš, Josef Weinlich
5. Vladimír Švorba 12., 49. Marek Čermák
6. 5. 18 16:15 P3 Maverick VET Morová rána 1.FC VET 6. 2:4 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém hosté přidali a nakonec zaslouženě utkání otočili.
Maverick VET Morová rána 1.FC VET
Přemysl Šimáně – Jiří Kopecký, Robert Kopřiva, Jiří Lokvenc, Jiří Mleziva, Jan Přibyl, Martin Troška vs Jan Kovařík – František Diviš, Ondřej Gros, Martin Holeček, Jan Hrabal, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba
19. Jiří Kopecký
31. Jiří Lokvenc
26. František Diviš
58. Vladimír Švorba
59., 60. Tomáš Růžek
27. 4. 18 18:15 LITVI Morová rána 1.FC VET Demoliční četa VET 5. 2:3 (2:1)
Velice podprůměrné utkání z obou stran. Plno nepřesností a chyb, vyhrál šťastnější tým díky hrubým chybám v obraně Morové rány.
Morová rána 1.FC VET Demoliční četa VET
Martin Holeček – František Diviš, Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf vs Vít Klupák – Antonín Bartoň, Petr Beer, Tomáš Čedík, Roman Gaňo, Jan Kryštof, Jiří Kryštof, Michal Sofron, Zdeněk Trajer
9. Ondřej Gros
22. František Diviš
26., 58. Petr Beer
51. Tomáš Čedík
22. 4. 18 20:00 P3 SS Hábula Morová rána 1.FC VET 4. 3:10 (1:3)
Ač podle skóre naprosto jednoznačné utkání, herně to bylo mnohem zajímavější. Oboustranně velice kvalitní a celkem vyrovnaný zápas až zhruba do 40. minuty, kdy se obrana Hábuly totálně sesypala a útočníci soupeře si do jejich vápna chodili pro jeden gól za druhým. Pavel Potměšil
SS Hábula Morová rána 1.FC VET
Jan Hroneš – Jakub Dufek, Pavel Franče, Michal Mackovič, Martin Müller, Pavel Pokorný, Přemysl Remek, Evžen Rosín, David Turecký, René Turecký, Michal Vojáček vs Martin Holeček – Ondřej Gros, Jan Hrabal, Josef Kužílek, Jaroslav Polívka, Tomáš Růžek, Vladimír Švorba, David Volf