Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.6.18 | 20:30 | ZAK | Ministerstvo obrany VET Žalud United 1.PC VET | 11. | 3:5 |
St 13.6.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Válcovna plechu VET | 10. | 11:1 |
St 6.6.18 | 18:00 | ZAK | Tatarský biftek VET Žalud United 1.PC VET | 9. | 1:5 |
St 23.5.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Sebranka FC VET | 8. | 7:3 |
St 16.5.18 | 19:15 | HRAB1 | Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET | 7. | 0:2 |
St 2.5.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci | 6. | 1:5 |
St 25.4.18 | 18:00 | SCBEC | Pralinky F.C.K. Žalud United 1.PC VET | 5. | 3:6 |
St 18.4.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET To mi stačí VET | 4. | 2:0 |
St 4.4.18 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Žalud United 1.PC VET | 3. | 5:4 |
St 28.3.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET Old Bayern Prag | 2. | 5:2 |
St 21.3.18 | 18:00 | ZAK | Gente VET Žalud United 1.PC VET | 1. | 6:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gente VET | 11 | 10 | 1 | 0 | 66:15 | 21 |
2. | Žalud United 1.PC VET | 11 | 8 | 0 | 3 | 48:29 | 16 |
3. | Bajern Měšičáci | 11 | 6 | 3 | 2 | 39:30 | 15 |
4. | Ministerstvo obrany VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:31 | 15 |
5. | Old Bayern Prag | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:38 | 13 |
6. | Tatarský biftek VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 33:30 | 11 |
7. | Bronx KKK VET B | 11 | 5 | 2 | 4 | 43:38 | 8 |
8. | Pralinky F.C.K. | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:51 | 8 |
9. | To mi stačí VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:28 | 7 |
10. | Válcovna plechu VET | 11 | 1 | 1 | 9 | 22:63 | 3 |
11. | Sebranka FC VET | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:52 | 2 |
12. | Metro AFK VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:40 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.4.18 | 13:45 | P3 | Sestra Sojka Troll FC (HL8L) |
Ne 8.4.18 | 15:00 | P3 | Vodka team FC Benda OFC (HL7K) |
Čt 3.5.18 | 18:15 | DEKAN | Vibromax 2012 Stará Garda SUP (SVL3B) |
Čt 3.5.18 | 19:30 | DEKAN | Real Motion SG No madam ! B (HL8I) |
Čt 24.5.18 | 19:00 | MOTO2 | Podolka FC SUP Super Naděje B (SVL3C) |
Čt 24.5.18 | 20:15 | MOTO2 | Elita národa TJ KáGéčko C (HL8J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bohuš Marián | 2 | 0 |
Brávek Lukáš | 9 | 7 |
Broža Stanislav | 11 | 0 |
Fiala Karel | 11 | 10 |
Kosík Jakub | 5 | 1 |
Kucmocht Martin | 8 | 0 |
Kucmocht Petr | 10 | 0 |
Moravec Karel | 6 | 2 |
Neužil Roman | 8 | 1 |
Šobr Jan | 11 | 25 |
Verner Miloš | 10 | 2 |