8. Torpedo Ohrobec SKA 11 4 2 5 36:42 10

Po 27.5.19 18:00 KORAB Slovan Amatéři F3N FC B   (HL7A)
Po 27.5.19 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Manchlastr FC   (HL5A)
Po 27.5.19 20:30 KORAB Santovi Sobi Díky čau Pirelli FC   (HL5A)
Po 17.6.19 17:45 MIKU4 Traktor Praha A F3N FC B   (HL7A)
Po 17.6.19 19:00 MIKU4 Tlakové galoše Díky čau Pirelli FC   (HL5A)
Po 17.6.19 20:15 MIKU4 V.S.P.S.V.S. Batalion 91 A   (HL5B)

18. 6. 19 20:15 MIKU1 Restaurace U Pecků B A.G.Č.V. 11. 7:4 (3:2)
Skvělý, bojovný fotbal, soupeři si nic nedarovali. Druhá půle přinesla gólovou přestřelku se šťastnějším koncem pro domácí, kteří zaslouženě vyhráli. Janča
Restaurace U Pecků B A.G.Č.V.
Petr Kovařík – Vladimír Beer, František Kafka, David Matějček, David Mikoláš, Michal Musil, Václav Socher, Karel Tureček, David Verner vs Daniel KrynickýJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Bohumil Vender
40. Matěj Rzounek
4. 6. 19 19:15 MOTO1 Torpedo Ohrobec SKA Restaurace U Pecků B 10. 4:11 (1:3)
Hosté pod taktovkou neudržitelného Sochera zaslouženě vysoko vyhráli. Plucar
Torpedo Ohrobec SKA Restaurace U Pecků B
Ladislav Nezbeda – David Eppert, Lukáš Mašek, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Jan Vejražka vs Karel Tureček – Petr Kovařík, David Matějček, David Mikoláš, Václav Socher, David Verner
58. Karel Tureček
28. 5. 19 18:45 ZAK U.G.A.R. FC Restaurace U Pecků B 9. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, těsná výhra hostů.
U.G.A.R. FC Restaurace U Pecků B
Grygorii Bondar – David Ardbelava, Oleksandr Desyk, Vladislav Gorbunov, Sergii Khomyshak, Danil Klimentev, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak vs Karel Tureček – Vladimír Beer, František Kafka, Petr Kovařík, David Mikoláš, Michal Musil, David Verner
29. Ridan Muradov
50. Yaroslav Peliak
46 Grygorii Bondar 19., 52. Petr Kovařík
46. František Kafka
21. 5. 19 17:45 MIKU3 Restaurace U Pecků B Speciál Bráník B 8. 0:2 (0:1)
Rychlé, dynamické utkání, převaha domácích vyšla totálně naprázdno. Stanislav Roček, Roman Švejstil
Restaurace U Pecků B Speciál Bráník B
Karel Tureček – Vladimír Beer, František Kafka, David Matějček, Michal Musil, Václav Socher, David Verner vs Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Pavel Tesař
28. Jonáš Navrátil
60. Pavel Tesař
14. 5. 19 20:15 ZABEH Samson Bonella A Restaurace U Pecků B 7. 3:7 (1:4)
Zápas velmi kvalitní, rychlý, fotbalový. Výsledek je jednoznačný, ale na hřišti to tak nevypadalo. Domácí měli také spoustu šancí, ale neproměňovali je. Martin Jedlička, Adam Marcinik
Samson Bonella A Restaurace U Pecků B
Jan Slabý – Jan Bárta, Martin Čermák, Petr Čermák, Filip Krůta, Václav Kural, Ondřej Losos, Jakub Šindelář, Jakub Uher, Tomáš Zupka vs František Kafka – Vladimír Beer, Michal Musil, Václav Socher, Karel Tureček, David Verner, Petr Zapletal
33. František Kafka
30. 4. 19 17:30 ZAK Restaurace U Pecků B Torpedo Cannabis 6. 1:4 (0:1)
Pěkné utkání. Torpedo se těsně před přestávkou dostalo do vedení a následně dvěma slepenými góly během minuty rozhodlo. Domácí předvedli sympatický výkon, ale nepotkali se s přesnou muškou. Český
Restaurace U Pecků B Torpedo Cannabis
Karel Tureček – Vladimír Beer, Natan Ber, František Kafka, Petr Kovařík, David Matějček, David Mikoláš, David Verner vs Marián Višňa – Michal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel, Lukáš Sklenka
55. Petr Kovařík 30. Jiří Kopřiva
47., 48. Marián Pitel
60. Stanislav Kovalčin
23. 4. 19 20:15 MIKU1 MVS Vršovice A Restaurace U Pecků B 5. 4:4 (3:3)
Techničtější hosté si nechali bojovné Vršovice odskočit na třígólový rozdíl, trpělivou hrou ale do poločasu manko smazali. Po přestávce měla Restaurace velkou územní převahu, vytěžila z toho ale jen jeden gól a domácí takřka vzápětí vyrovnali. Posledních deset minut se hrálo nahoru dolů, ale gól už nepadl. Petr Malý, Daniel Urban
MVS Vršovice A Restaurace U Pecků B
Leoš Knap – Patrik Bečvář, Luboš Horáček, Jakub Kodr, Pavel Korabarov, Lukáš Veselý, Martin Veselý vs Karel Tureček – Vladimír Beer, Petr Kovařík, David Matějček, David Mikoláš, Michal Musil, David Verner, Michal Votava
30. Michal Musil
16. 4. 19 20:15 METE1 Restaurace U Pecků B Morová rána 1.FC 4. 1:2 (1:0)
Hosté v závěru rozhodli o svém vítězství. Vukovič
Restaurace U Pecků B Morová rána 1.FC
Karel Tureček – Vladimír Beer, Natan Ber, František Kafka, Petr Kovařík, David Matějček, Michal Musil, David Verner, Michal Votava vs Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, Pavel Rodr
6. Michal Votava 38., 57. Jan Kamlach
9. 4. 19 17:30 ZAK K.T.S. FC Restaurace U Pecků B 3. 1:5 (1:1)
Vyrovnaný první poločas, pak už měli utkání v režii hosté. Zasloužená výhra Restaurace, která dokázala proměnit své šance.
K.T.S. FC Restaurace U Pecků B
Pavel Švejda – Martin Blažek, Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Tomáš Pata vs Karel Tureček – Vladimír Beer, František Kafka, David Matějček, David Mikoláš, Michal Musil, David Verner
22. Roman Dušek 23. Karel Tureček
32. Vladimír Beer
41. Michal Musil
57., 60. František Kafka
26. 3. 19 19:00 MIKU3 Restaurace U Pecků B Dvacítka 2. 2:1 (1:0)
Skvělé utkání. Kovařík
Restaurace U Pecků B Dvacítka
František Kafka – Vladimír Beer, Petr Kovařík, David Mikoláš, Michal Musil, Karel Tureček, David Verner vs Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Petr Chlad, Luboš Dvořák, Vít Halák, Miloš Moravec, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča
21. Michal Musil
33. David Verner
41. Luboš Dvořák
19. 3. 19 19:00 ZABEH BongoBongo AC Restaurace U Pecků B 1. 3:4 (1:1)
Skvělá, dynamická hra se spoustou nevyužitých šancí a hezkých střel se šťastnějším koncem pro hosty. Ti v závěru strhli vítězství na svou stranu, Bongo už nemělo čas na odpověď. Janča
BongoBongo AC Restaurace U Pecků B
Jiří Fajt – Lukáš Bejlovec, Filip Černý, Jiří Chlebna, Martin Janouš, Karel Masopust vs Karel Tureček – Natan Ber, František Kafka, Petr Kovařík, David Mikoláš, Václav Socher, David Verner, Michal Votava