8. Torpedo Ohrobec SKA 11 4 2 5 36:42 10

Po 8.4.19 17:45 ZABEH Damned CF Indus VET   (VL1A)
Po 8.4.19 19:00 ZABEH Bratři v triku Tream Deam FC   (HL7B)
Po 8.4.19 20:15 ZABEH Přezletice SK RSC Green shock FC   (HL4A)
St 1.5.19 17:45 MIKU1 Bylo nás pět plus jedna Bába FC   (HL6E)
St 1.5.19 19:00 MIKU1 Super Naděje A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
St 1.5.19 20:15 MIKU1 Trops 1.SK AC SK FC   (HL3C)

18. 6. 19 20:15 P2 Torpedo Cannabis Morová rána 1.FC 11. 6:8 (2:3)
Výborné utkání dvou kvalitních mužstev, ve kterém zaslouženě zvítězila Morová rána.
Torpedo Cannabis Morová rána 1.FC
Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Peter Bubniak, Vojtěch Chlan, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel vs Jan Hrabal – Adam Boruta, Václav Doubek, Ondřej Gros, Patrik Icik, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Marek Lovíšek, David Šmejkal
51., 58. Adam Boruta
4. 6. 19 18:00 KORAB K.T.S. FC Torpedo Cannabis 10. 1:4 (0:2)
Torpedo bylo po všech stranách lepší, domácí zachránil od vyššího přídělu brankář. na druhou stranu K.T.S. trefili čtyřikrát tyč, takže Torpedo může mluvit i o štěstí. Novotný
K.T.S. FC Torpedo Cannabis
Pavel Švejda – Adam Brentner, Martin Fiala, Michal Gloser, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Vojtěch Chlan, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel, Eduard Topor
32. Michal Gloser 12., 30., 56. Eduard Topor
60. Marián Pitel
28. 5. 19 19:15 HRAB3 Torpedo Cannabis Dvacítka 9. 1:2 (1:0)
Dynamické utkání se šancemi na obou stranách.
Torpedo Cannabis Dvacítka
Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel, Lukáš Sklenka vs Petr Chalupa – Benjamin Činčila, Patrik Ledvinka, Ondřej Staněk, František Tůma, Tomáš Vanča
26. OG 41 Lukáš Sklenka 41., 56. František Tůma 41. Ondřej Staněk
21. 5. 19 19:15 HRAB2 BongoBongo AC Torpedo Cannabis 8. 2:5 (2:3)
Domácí ještě do poločasu přišli o vedení 2:1, v závěru pak ještě dvakrát inkasovali. Hošek
BongoBongo AC Torpedo Cannabis
Filip Ackermann – Lukáš Bejlovec, Marek Bejlovec, Filip Černý, Jiří Fajt, Petr Sochůrek, Jaroslav Stonawski vs Jiří Kopřiva – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel, Lukáš Sklenka, Eduard Topor
11. Marek Bejlovec
15. Filip Černý
7., 23., 58., 59. Marián Pitel
19. Lukáš Sklenka
14. 5. 19 20:15 MIKU1 Torpedo Cannabis A.G.Č.V. 7. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu, šance na obou stranách. Větší štěstí měli nakonec domácí.
Torpedo Cannabis A.G.Č.V.
Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Stanislav Kovalčin, Marián Pitel, Lukáš Sklenka vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
47., 48. Marián Pitel 33. Kryštof Rzounek
7. 5. 19 17:30 ZAK Speciál Bráník B Torpedo Cannabis 4. 0:1 (0:0)
V první půli jasná dominance domácích, kteří ale spálili spoustu šancí. Hosté vyhráli šťastným gólem. Remíza by zápasu slušela víc. Janča
Speciál Bráník B Torpedo Cannabis
Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Pavel Tesař vs Marián VišňaMichal Bošela, Peter Bubniak, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Lukáš Sklenka
6 Jonáš Navrátil 45. Peter Bubniak
30. 4. 19 17:30 ZAK Restaurace U Pecků B Torpedo Cannabis 6. 1:4 (0:1)
Pěkné utkání. Torpedo se těsně před přestávkou dostalo do vedení a následně dvěma slepenými góly během minuty rozhodlo. Domácí předvedli sympatický výkon, ale nepotkali se s přesnou muškou. Český
Restaurace U Pecků B Torpedo Cannabis
Karel Tureček – Vladimír Beer, Natan Ber, František Kafka, Petr Kovařík, David Matějček, David Mikoláš, David Verner vs Marián Višňa – Michal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel, Lukáš Sklenka
55. Petr Kovařík 30. Jiří Kopřiva
47., 48. Marián Pitel
60. Stanislav Kovalčin
24. 4. 19 19:00 MIKU4 Torpedo Cannabis U.G.A.R. FC 5. 4:2 (2:1)
Solidní utkání, domácí byli aktivnější v zakončení. Voldán
Torpedo Cannabis U.G.A.R. FC
Marián Višňa – Michal Bošela, Peter Bubniak, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Marián Pitel vs Grygorii Bondar – David Ardbelava, Bogdan Cirlan, Vladislav Gorbunov, Sergii Khomyshak, Danil Klimentev, Sándor Kohán, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak, Mykola Svorozhynskyy
14., 29. Marián Pitel
51. Michal Bošela
60. Peter Bubniak
3. David Ardbelava
52. Yaroslav Peliak
9. 4. 19 20:15 ZABEH Torpedo Cannabis Samson Bonella A 3. 9:1 (4:1)
Jasná záležitost domácích.
Torpedo Cannabis Samson Bonella A
Marián Višňa – Michal Bošela, Bogdan-Gabriel Bruma, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Pavol Mulík, Marián Pitel vs Jan Slabý – Martin Čermák, Petr Čermák, Filip Krůta, Václav Kural, Ondřej Losos, Jakub Šindelář, Martin Skočdopole, Jakub Uher, Tomáš Zupka
13. Jiří Kopřiva
23., 24., 26., 37., 37., 43., 47. Marián Pitel
4. Václav Kural
2. 4. 19 20:30 MOTO4 Torpedo Ohrobec SKA Torpedo Cannabis 2. 7:1 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný, po přestávce už byli domácí jasně lepší.
Torpedo Ohrobec SKA Torpedo Cannabis
Ladislav Nezbeda – Viktor Chačaturov, David Cicala, Lukáš Kačena, Jiří Semotán, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Jan Štefánek, Michal Suchánek, Jan Vejražka vs Marián Višňa – Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel, Lukáš Sklenka
19., 41., 51., 53. Jan Vejražka
31. Filip Šmied
48. Viktor Chačaturov
60. David Cicala
28. Marián Pitel
19. 3. 19 19:15 HRAB2 MVS Vršovice A Torpedo Cannabis 1. 8:5 (2:3)
Hostům vyšel začátek, ale poté začal úřadovat Horáček, který byl u sedmi branek vítězů.
MVS Vršovice A Torpedo Cannabis
Leoš Knap – Luboš Horáček, Jakub Kodr, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Martin Stričko, Martin Veselý vs Marián Višňa – Michal Bošela, Peter Bubniak, Vojtěch Chlan, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Marián Pitel, Lukáš Sklenka