19. 6. 19 19:00 MIKU1 AC SK FC Efficenza AC 11. 8:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase domácí svého soupeře rozstříleli.
Jan Doležal – Jan Kutman, David Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
53. Petr Morávek
55. Štěpán Malý
18. Vojtěch Jůza
5. 6. 19 20:15 MIKU2 Deportivo Estudiantil FC A AC SK FC 10. 7:3 (4:1)
Pěkné bojovné utkání. Domácí byli v první půli aktivnější. Hosté se v druhém poločase snažili vyrovnat, ale Deportivo je trestalo z brejků.
Deportivo Estudiantil FC A AC SK FC
Luis A. Padilla Mendoza – Eduardo Alarcon, Karel Dvořák, Vladislav Matetič, Guillermo Sebastian Menendez, Diego Perez Lopez, Roman Pupkov, Jaume Rodriguez Santamaria, Yauheni Vasilyeu vs Jan Doležal – Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
15., 25., 29., 59. Diego Perez Lopez
19. Guillermo Sebastian Menendez
45., 56. Eduardo Alarcon
6 Vladislav Matetič 8. Tomáš Linhart
41. Michael Mácha
52. Jakub Kyselka
28. 5. 19 20:45 STOD AC SK FC Amfora restaurant 9. 2:5 (0:3)
Rychlý kombinační fotbal, Amfora byla celý zápas lepší a zaslouženě vyhrála.
AC SK FC Amfora restaurant
Jan Doležal – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Karel Třesohlavý – Štefan Jungmann, Michal Klouda, Lukáš Kratochvíl, Daniel Musil, Stanislav Ptáček, Miroslav Slezák
54. Tomáš Linhart
59. Jakub Kyselka
6., 58. Lukáš Kratochvíl
13. Michal Klouda
28., 32. Daniel Musil
16. 5. 19 19:30 DEKAN Real TIDE XXL AC SK FC 8. 3:3 (2:2)
Pěkné utkání, důrazné z obou stran. Josef Jedlička, Marko Vukadinovič
Real TIDE XXL AC SK FC
Jiří Bouše ml. – Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Michal Soucha, Jaroslav Veverka, Marek Vošta vs Jan Doležal – Jakub Kyselka, David Linhart, Michael Mácha, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
22. Matěj Soucha
30. Michal Soucha
52. Jiří Bouše
6. Štěpán Malý
12. Ondřej Sýkora
55. Jakub Kyselka
8. 5. 19 20:15 MIKU1 AC SK FC Scarface AC 7. 4:4 (4:1)
Remíza byla nakonec spravedlivá, protože Scarface hrálo sice výborně druhý poločas, ale v prvním bylo lepší AC SK. Husák
AC SK FC Scarface AC
Jan Doležal – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Michal Klíma – Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Richard Valoušek, Radomil Žďárský
11., 25. Tomáš Linhart
18. David Linhart
18. Štěpán Malý
28., 44. Richard Valoušek
42., 49. Štěpán Gregor
1. 5. 19 20:15 MIKU1 Trops 1.SK AC SK FC 6. 6:2 (3:1)
Výborné utkání ve vysokém tempu, herně daleko vyrovnanější, než by napovídal výsledek. Hosty musí mrzet několik nevyužitých šancí při snaze o vyrovnání, jejich závěrečnou hru na riziko soupeř dokázal potrestat. Lukáš Sklenka, Jiří Kopřiva
Trops 1.SK AC SK FC
Filip Bartek – Jakub Bezděk, František Koubek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Petr Skopec, Filip Umanec vs Petr Morávek – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora
1. Filip Umanec
7. Jakub Bezděk
17., 51. Petr Skopec
49., 59. František Koubek
40 Filip Bartek 6. David Linhart
47. Tomáš Linhart
24. 4. 19 20:15 MIKU2 AC SK FC Santa Tranta PC C 5. 2:4 (2:1)
Vyrovnaný zápas hraný v rychlém tempu pro sebe rozhodli hráči Santy důraznější koncovkou.
AC SK FC Santa Tranta PC C
Michael Mácha – Jan Kutman, David Linhart, Tomáš Linhart, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora vs Michal Petráš – Jan Bernard, David Čejka, Jiří Ivančo, Lukáš Krajči, Tomáš Král, Petr Kubík, Marek Šebák, David Tomšej
15. David Linhart
24. Ondřej Sýkora
22. Jiří Ivančo
47. Jan Bernard
50. Petr Kubík
54. Lukáš Krajči
11. 4. 19 20:15 MIKU3 Sokol Picasso A AC SK FC 4. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
3. 4. 19 20:45 HOSTI The Penguins 6:5 B AC SK FC 3. 5:2 (2:1)
Tučňáky několikrát podržel skvělý gólman, zápas rozhodl jejich týmový výkon a střelecká nadstavba Griscenka. Běhavé technické utkání nahoru dolů. Tomáš Olmr, Lukáš Olmr
The Penguins 6:5 B AC SK FC
Ondřej Pecha – Roman Alba, Stanislav Griscenko, Aleš Hořický, Filip Kment, Lukáš Kratochvíl, David Kučera, Miroslav Mora vs Jan Doležal – Jan Kutman, Jakub Kyselka, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Petr Morávek, Ondřej Sýkora
4., 26., 42., 51. Stanislav Griscenko
50. Aleš Hořický
12. Michael Mácha
27. 3. 19 20:15 MIKU1 AC SK FC Mystique Dynamo CF 2. 5:4 (4:1)
Po jasném prvním poločase se hosté zvedli a nebýt tyče a nepřesností v koncovce, minimálně remízu by uhráli. Čisté utkání.
AC SK FC Mystique Dynamo CF
Petr Morávek – Jan Kutman, Jakub Kyselka, David Linhart, Tomáš Linhart, Michael Mácha, Pavel Málek, Štěpán Malý, Ondřej Sýkora vs Tomáš Moravec – Petr Cikaník, Michal Lampír, Jan Lenz, Jan Malý, Aleš Moravec, Lukáš Smetana