Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.19 | 19:00 | MIKU3 | Santa Tranta PC C Deportivo Estudiantil FC A | 11. | 5:2 |
Út 4.6.19 | 20:45 | STOD | Amfora restaurant Santa Tranta PC C | 10. | 7:5 |
St 29.5.19 | 19:00 | MIKU3 | Santa Tranta PC C Real TIDE XXL | 9. | 7:1 |
St 15.5.19 | 19:00 | MIKU2 | Scarface AC Santa Tranta PC C | 8. | 5:7 |
St 8.5.19 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Trops 1.SK | 7. | 7:1 |
Čt 2.5.19 | 20:15 | MIKU2 | Sokol Picasso A Santa Tranta PC C | 6. | 3:3 |
St 24.4.19 | 20:15 | MIKU2 | AC SK FC Santa Tranta PC C | 5. | 2:4 |
St 10.4.19 | 19:00 | MIKU2 | Santa Tranta PC C The Penguins 6:5 B | 4. | 3:6 |
St 3.4.19 | 19:00 | MIKU2 | Mystique Dynamo CF Santa Tranta PC C | 3. | 11:4 |
St 27.3.19 | 19:00 | MIKU1 | Santa Tranta PC C Queens Park Club | 2. | 2:5 |
St 20.3.19 | 19:00 | MIKU1 | Efficenza AC Santa Tranta PC C | 1. | 5:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Amfora restaurant | 11 | 11 | 0 | 0 | 70:22 | 22 |
2. | The Penguins 6:5 B | 11 | 6 | 1 | 4 | 40:34 | 13 |
3. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 5 | 2 | 4 | 40:43 | 12 |
4. | Santa Tranta PC C | 11 | 5 | 1 | 5 | 51:48 | 11 |
5. | Efficenza AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 45:46 | 10 |
6. | Real TIDE XXL | 11 | 4 | 2 | 5 | 40:44 | 10 |
7. | Trops 1.SK | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:45 | 10 |
8. | Sokol Picasso A | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:42 | 10 |
9. | Queens Park Club | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:33 | 9 |
10. | AC SK FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 39:44 | 8 |
11. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:52 | 6 |
12. | Scarface AC | 11 | 2 | 1 | 8 | 34:56 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 28.3.19 | 17:45 | MIKU2 | Veget FC SUP PFC Kodymka SUP A (SVL2A) |
Čt 28.3.19 | 19:00 | MIKU2 | Opatoff A K Atletico Dělo SFC A (HL6H) |
Čt 28.3.19 | 20:15 | MIKU2 | Brosway team Canary FC (HL8I) |
Po 1.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Pirelli VET Miminka AC VET (VL4A) |
Po 1.4.19 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A DP Xaverov SUP (SVL1A) |
Po 1.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Vojenské lesy Domácí potřeby A (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bernard Jan | 11 | 3 |
Čejka David | 8 | 4 |
Hnátek Karel | 5 | 0 |
Ivančo Jiří | 8 | 7 |
Jiráň Lukáš | 5 | 6 |
Krajči Lukáš | 11 | 9 |
Král Tomáš | 5 | 2 |
Kubík Petr | 8 | 4 |
Petráš Michal | 8 | 0 |
Platil Tomáš | 10 | 11 |
Šebák Marek | 7 | 5 |
Svačina Ondřej | 2 | 0 |
Tomšej David | 2 | 0 |